صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 93

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

من از نمره رایتینگ راضی نیودم و گمونم خیلی جا داشت نیم نمره بیشتر بدن. سخت گیرانه نمره داده بودن.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

نمره های شما چند شد؟ خوارزمی بودید دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط elisoly نمایش پست ها
    من از نمره رایتینگ راضی نیودم و گمونم خیلی جا داشت نیم نمره بیشتر بدن. سخت گیرانه نمره داده بودن.

Junior Member

من دوبار خوارزمی امتحان دادم شرایط برگزاری خوب بود و در کل راحت بود همه چیز در مقایسه با آیلتس تهران که اصلا جو راحتی نداشت. اما نمره دادن، سه بار رو 6 شدم. هر دو بار تو خوارزمی فقط 0.5 نمره کم داشتم. آخری 24 April بود و خیلی آماده بودم و واقعا برای 7 امتحان دادم ولی از نمره رایتینگ و لسینینگ راضی نیستم، با اینکه آسون بود و خیلی راضی بودم خودم و اعقاد معلمم رو رایتینگ هایی که می نوشتم 7 بود و لسینینگ تست های کمبریج رو بالای 7 میزدم. ریدینگ با اینکه ساده بود ولی زمان رو از دست دادم. و نمره هام این سه بار این شد:

S6, R6, W6,L6.5: 22 Feb
    S7, R6, W6,L5.5: 24 Apr

من واقعا خسته شدم و می خوام اعتراض بدم، البته میگن اعتراض به لسینینگ و رایتینگ بی تاثیره ولی کم نبودن کسایی که اعتراض دادن قبلا برای رایتینگ نمرشون بالا رفت نیم تا یه نمره. فکر می کنم اگه بدونیم نمره ها و کد اگزمینر امون رو بهتر بتونیم تصمیم بگیریم. چون وقتی اعتراض به یک اگزمینر زیاد باشه احتمال بررسی دقیق تر اعتراض وجود داره.
    پس اگه نتایج رو دریافت کردیم می تونیم کد اگزمینر رو بذاریم اینجا. البته فکر کنم بهتره در مورد اعتراض در بخش اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج بنویسیم.
    اگه بقیه دستان هم به نمره رایتینگ اعتراض دارن ممنون میشم بگن نظراتشون رو

ویرایش توسط nsm : May 11th, 2014 در ساعت 02:10 PM

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من اولین بارم امتحان آیلتس میدم و خوارزمی را انتخاب کردم میخواستم بدونم میتونم خودم روز اسپیکینگ را تعیین کنم چون روز 21 جون امتحان میدم و احتمالا روز اسپیکینگم با کنکورم تداخل پیدا کنه
    اگه کسی تجربه اش داره لطفا بگه.

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Naramsina نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من اولین بارم امتحان آیلتس میدم و خوارزمی را انتخاب کردم میخواستم بدونم میتونم خودم روز اسپیکینگ را تعیین کنم چون روز 21 جون امتحان میدم و احتمالا روز اسپیکینگم با کنکورم تداخل پیدا کنه
    سلام
    تاریختون مشخص شده دقیقا؟
    حالا که وقت زیادی دارید خودتون برید مرکز و باهاشون صحبت کنید.
    امکان تغییر در شرایط خاصی هست. ولی باید براشون توضیح بدید.
    موفق باشید
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Naramsina نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    سلام
    من 24 ایپریل ازمون دادم. روز اسپیکینگم صدام گرفته بود برام سه روز عقب انداختن. 1روز زودتر تماس بگیرید تغییر میدن

Junior Member

سلام دوستان
    من 24 ایپریل امتحان دادم
    محیط خوب و بی استرسی بود
    لیسنینگش سخت بود. از لغاتی استفاده کرده بودن که رایج نبود مثلا جواب دوتا از جا خالیا black valvate & grain pattern بود که خیلیا از دستش دادن
    ریدینگش متوسط و روون بود. فونت خیلی خوب و درشتی داشت برعکس 9 نوامبر آزاد
    رایتینگش در باره ی رایگان شدن حمل و نقل عمومی بود که اونم آسون بود
    اگزمینر من برای اسپیکینگ لیندا بود. خوشرو خوشتیپ و قد بلند.
    مزیتش این بود که همه چی خیلی عادی بود. وارد یه دفتر کار میشی که چندتا اتاق داره
    هر کیم داره کار خودشو میکنه
    تو اتاق وسطی ام آزمون اسپیکینگ میگیرن که یه اتاق معمولی با میز کار و خناگزمینر خودش درو باز میکنه و میپرسه نوبت کیه. ( قابل توجه اینکه هر نفر ساعت خاص خودش میره و اصلن انتظار نمیکشی)
    سوالای خیلی آسونی از من پرسید و مدت زمانشم خیلی کوتاه بود. فکر کنم 13 دقیقه شد
    در کل من نمره ایو که میخواستم گرفتم به همه هم پیشنهاد میکنم تو این مرکز امتحان بدن گرچه تو نمره دادن رایتینگ و اسپیکینگ یه کم سختگیرن
    9 نوامبر آزاد 4 ماه مطالعه روزی 7ساعت sp 6.5. Lis 6. Red5.5. Wr 5. Ov 6
    24 ایپریل خوارزمی 20. روز روزی 4 ساعت sp 6.5. Lis 6.5 red 6.5 wr5.5. ov 6.5
    با آرزوی موفقیت برای همه ی جوونای ایرانی

Junior Member m.boka آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

سلام بر همه
    دوستان اگه لطف کنن از روند برگزاری امتحان اطلاعاتی به همه بدن ممنون میشم
    کیفیت امتحان listening ؟
    محل برگزاری ؟
    طرز برخورد ؟(که شاید تو ایران معنی و مفهوم نداشته باشه)
    در ضمن اگه دوستان نمره هاشون رو به اشتراک بزارن که عالی میشه.
    مثلا بگن انتظارشون تو هر اسکیل چند بوده و چند شدن
    با تشکر

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

سلام دوستان من بین دانشگاه آزاد و خوارزمی موندم ولی در نهایت با توجه به نظرات شما تصمیم گرفتم خوارزمی امتحان بدم
    برای 21 ژوئن رزرم کردم
    البته نمیدونم بتونم برسونم خودم و یا نه یک ماه بیشتر وقت نیست و به خاطر شرایط کاری نمیتونم هر روز مطالعه کنم
    نهایت فقط پنجشنبه و جمعه ها یه چند ساعت مطالعه دارم
    شما ها هر کدومتون نوشتین چندین ماه اونم روزی چند ساعت مطالعه داشتین ! به نظرم نمیدونم بتونم پاس کنم یا نه ؟ آیلتس 6.5 می خوام ؟

Junior Member

دوستان آیا صحت داره که بخش لیستنینگ از هدفون میشه استفاده کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)