صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 93

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

نقل قول نوشته اصلی توسط korg_b نمایش پست ها
    دوستان آیا صحت داره که بخش لیستنینگ از هدفون میشه استفاده کرد؟

بله. البته دلخواه نیست، برای لیسینینگ باید هدفون بذاری. کیفیت صداش هم خیلی خوبه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

با سلام
    با توجه به اینکه سازمان سنجش اطلاعات درست و به روزی درمورد مراکز مجاز ازمون روی سایت قرار نداده،از کجا باید مطمین شد که از لحاظ قانونی این مرکز -خوارزمی-معتبر هست یا ن؟
    کسی از سنجش نپرسیده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa374 نمایش پست ها
    با سلام
    با توجه به اینکه سازمان سنجش اطلاعات درست و به روزی درمورد مراکز مجاز ازمون روی سایت قرار نداده،از کجا باید مطمین شد که از لحاظ قانونی این مرکز -خوارزمی-معتبر هست یا ن؟
    کسی از سنجش نپرسیده؟
    دوست عزیز اسم این موسسه چند روزی هست که از قسمت ازمونهای بین الملل سازمان سنجش برداشته شده پس دیگه این سنتر از لحاظ قانونی هیچ اعتباری نداره در ضمن از توو سایت ایلتس هم برداشته شده پس دیگه همه چیز روشنه.

Junior Member m.boka آواتار ها

سلام به همگی
    دوستان درسته که این مرکز (خوارزمی) کارنامه ها رو دیر میده؟
    من شنیدم کارنامه امتحانات آخرشون هنوز به شرکت کننده ها داده نشده !
    درسته این مطلب ؟

سلام دوستان

کسی 10 جولای خوارزمی امتحان داشته ؟اگزمینر هاشون نیتیو هستند یا ایرانی؟

Junior Member

من الان زنگ زدم نوبت اسپيكينگ خودمو پرسيدم گفتند اگزمينر ها نيتيو هستند

پیش فرض پاسخ : کنسل شدن آزمون آیلتس خوارزمی و مسائل مرتبط!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط saeednasa نمایش پست ها
    بچه ها اگر كسي هست كه باهاش تماس نگرفته اند حتما زنگ بزنه وقت اسپيكينگ شو بپرسه، از چهارشنبه تا جمعه برگزار ميشه ، براي من افتاد جمعه
    امتحان جنرال 5 شنبه است و لی آکادمیک شنبه ... اسپیکینگ من شنبه عصر افتاده
    از دوستم که امروز اسپیکینگ داشته شنیدم که اگزمینر ها 2 نفرن یک آقای کانادایی و یک خانم ایرانی! ولی گویا هر دو خوب هستن و بچه ها راضی بودن

Junior Member

سلام بچه ها........
    من امحان دادم عالی بود .2 نفر بودن من با اون آقای کانادایی افتادم. واقعا عالی و خوش برخور بود topicهم خیلی خوب و معقول بود .بدون لهجه و شمرده شمرده حرف میزد. من که خیی راضی بودم حالا تا ببینیم چجوری نمره دادن. اونایی هم که با خانم ایرانی تست دادن راضی بودن و گفتن خیلی مهربون و خوش برخورد بوده . فعلا

Junior Member

خوب امتحان من که تموم شد .در کل امتحان خوبی بود شرایط امتحان یکم سخت بود چون مستقیم از خود idp آمده بودند و نظارت داشتن یکم سخت گرفتن مثلا غیر از آب و پاسپورت اجازه نداشتیم چیزی ببریم سر آزمون دقیقا مثل دانشگاه آزاد. سوالات خوب بود و حالا باید منتظر نتیجه بمونیم که گفتن 22 july اعلام میشه روی سایت .
    به امید موفقیت برای همه دوستان.
    فقط یه خواهش هر وقت نمراتتون رو گرفتید بیاید اینجا بگید ببینیم چه کردیم و چه جوری نمره دادن.

Junior Member

من مصاحبه م انجام شد، اگزمينر خانم شريعتي بودند، بسيار خوش برخورد و شمرده صحبت مي كردند، سوالات آسون بودند ، كارت بخش دوم راجع به فعاليت ورزشي كه دوست دارم انجام بدم و يا تماشا كنم و سوالات بخش سوم هم راجع به ورزش و مسايل مربوط به اون ، من فكر مي كنم در مجموع رضايت بخش بود ولي از يكي از شركت كننده ها شنيدم كه اين خانم خوب نمره نميده، اميدوارم درست نباشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)