صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: فرزند متولد خارج از کانادا از والدین دارای اقامت دایم کانادا

پیش فرض پاسخ : فرزند متولد خارج از کانادا از والدین دارای اقامت دایم کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط khashijan نمایش پست ها
    ممنون من این سوال و برای برادر شوهرم پرسیدم نمیدونم کجا باید مطرح شه پدرشوهرم پاسپورت کانادایی داره 20 سال زندگی کرده اونجا ساله 72 میان ایران 73 برادر شوهرم بدنیا میاد / پدر شوهرم تا این لحظه برا اسپانسر شیم کردنش هیچ اقدامی نکرده حالا بنظرتون با اینکه 20 سالشه کاری میشه براش کرد؟ اگه ازدواج کنه تو ایران و متاهل باشه. چی اون موقع میشه چی کار کرد براش؟ مرسی
    بچه يك شهروند كانادايي ، كانادايي حساب ميشه، مهم نيست كجا به دنيا اومده يا الان چند سالشه، مي تونه تفاضاي سيتيزن شيپ كنه
    ما عين همچين تجربه اي را تو فاميل مون داشتيم كه پدري بعد از ٥٠ سال براي پسرش كه ايران به دنيا اومده بود و ازدواج كرده بود تقاضاي تابعيت داد
    مساله اسپانسر شيپ مربوط به دارندگان أقامت ه نه سيتيزن ها

پیش فرض پاسخ : فرزند متولد خارج از کانادا از والدین دارای اقامت دایم کانادا

من و برادرم آپریل سال 2011 برای گرفتن اقامت دایم فدرال کانادا از طریق فامیلی اسپانسرشیپ یا روابط خویشاوندی اقدام کردیم(ناگفته نماند در صورتی که فرزند از قبل از 22 سالگی دانشجوی تمام وقت دانشگاه باشد و روند تحصیل ادامه دار باشد جزو حمایت پدر یا مادر قرار خواهد گرفت و میتواند از طرف آنها در زمینه گرفتن اقامت دایم حمایت شه).
    اواخر سال 2015 از ما آپدیت تحصیلی و البته پر کردن فرم های مربوطه خواستن و ما هم ارایه دادیم. چند ماه بعد آفیسر CIC کانادا نامه تایید رو به ایمیل ارسال می کنه که داخلش نوشته خانواده شما تایید هستن، درنتیجه برای ادامه ی پروسه پرونده شما به اداره مهاجرت کانادا واقع در آنکارا ارسال خواهد شد. دقت داشته باشید تا این زمان من دانشجو و داری شرایط وابستگی بودم.
    ارسال این پرونده به آنکارا و ریکویست آپدیت تحصیلی مجدد حدودا 13 ماه به طول انجامید.
    ولی در این زمان دانجشو نبودم و آفیسر جدید پرونده در آنکارا وضعیت من رو تعلیق و عدم صلاحیت فرزند وابستگی میکنه.
    طبق قوانین خود CIC اولین پروسه ای که تایید میشه پرونده لاک خواهد شد. این رو آفیسر قبول نداره.
    کسی ایده ای داره برای تجدید نظر توسط آفیسر دیگری یا حداقل گزارش به مرجع بالاتر ؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)