صفحه 58 از 65 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

نقل قول نوشته اصلی توسط Uzze نمایش پست ها
    سلام من مادرم ۶۲ سالشه و سابقه سرطان پستان داره و یکی از سینه هاشم برداشتن ضمن اینکه یک بار بیماریش عود کرد و دوباره جراحی شد و یک عمل دیگه هم کرد برای برداشتن رحم. پدرم هم ۷۶ سالشه و چنتا عمل روی پروستات و چشمش انجام داده و زانو هاشم کمی تغییر شکل داده. دوتا برادر دارم که هردوشون خدمت و ازدواج کردن و هیچکدومشون ساکن شهر خودمون نیستن. آیا ماده۶ شامل حال من میشه؟
    کسی نیس جواب مارو بده؟

کسی نیس جواب مارو بده؟
    سلام به بهزیستی شهرتون مراجعه کن راهنمایتون میکنن.

سلام برای اقدام به بهزیستی شهرستان مراجعه کردم، ولی به جای راهنمایی گفتن که برم یه درخواست کتبی بنویسم برای شروع پروسه. دوستان کسی میدونه باید چه مدلی درخواست بدم و چی توش بنویسم؟ از طرف کی باشه؟ (خودم یا پدر یا مادر، من مادرم معلولیت داره)

سلام یه سوال، اگه کسی تو بهزیستی معلولیت شدید بخوره، تاثیری رو رای کمسیون پزشکی نظام وظیفه داره؟
    از کجا میشه میزان معلولیت رو فهمید؟؟؟
    راهنمایی کنید لطفا، من یه بار کمسیون رفتم و معاف رزم شدم الان میخوام از طریق نامه بهزیستی اقدام کنم، به نظرتون تاثیر داره؟

دوستان سلام
    من پدرم 59 سال سنشونه و یه چشمشون نابیناست و چشم دیگشونم به میزان کمی ضعیفه
    عضو بهزیستی هم نیستن
    مادرم هم 51 ساله و مشکلی ندارن .خداروشکر
    میخواستم بدونم ارزششو داره واسه کفالت اقدام کنم یا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_rakhshai نمایش پست ها
    سلام یه سوال، اگه کسی تو بهزیستی معلولیت شدید بخوره، تاثیری رو رای کمسیون پزشکی نظام وظیفه داره؟
    از کجا میشه میزان معلولیت رو فهمید؟؟؟
    راهنمایی کنید لطفا، من یه بار کمسیون رفتم و معاف رزم شدم الان میخوام از طریق نامه بهزیستی اقدام کنم، به نظرتون تاثیر داره؟
    من اطلاعاتم تقریبا برای سال 90 هستش
    اون موقع نوع معلولیت متوسط خورد اما کمیسیون پزشکی فقط در حد نمایشی تست گرفت و همون اول که پرونده رو دید خیلی با خوش رویی تایید کرد ( البته همیشه یادتون باشه دور از جون همه دوستان یکمی هم باید شدت معلولیت رو بیش از حدی که هست نشان داد )
    تا اونجایی که اون زمان یادمه نوع شدید رو خیلی سریع موافقت می کردن و بدون مشکل حل می شد

Junior Member

تو همه بند های کفالت یه گزینه هست در صورتی که کمیسیون تشخیص بده که افراد درجه یک نیاز به یک کفیل دارن و در صورتی که به غیر از شخص اقدام کننده فرزند دیگه ای ( حتی متاهل ) نباشه موافقت می کنن
    البته باز ی پرس و جو بکن ممکن تغییر کرده باشه
    کسی نیس جواب مارو بده؟

Junior Member

سلام دوستان.وقتتون بخیر.ممنون میشم کسی سوال من رو هم جواب بده.درجه ی معلولیت پدر من رو تو بهزیستی استان شدید زدن.خواستم بدونم از این مرحله تا شورای عالی پزشکی حدودا چقدر زمان میبره؟
    پیشاپیش ممنون از توجهتون

سلام دوستان یه سوال ، من محدودیت حرکتی دارم، کوتاهی آشیل پا + محدودیت حرکت مفصل مچ پا، تو کمیسون معاف رزم شدم، کسی میدونه اگه از ماده 6 استفاده کنم چند درصد معاف میشم، فرق بین محدودیت با معلولیت رو چی در نظر میگیرن؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ماده 6 اقدام کردم واسه دو خواهر معلول ذهنی. از طرف بهزیستی معاف شدم ولی از طررف نظام وظیفه رد شدم. حالا فردا قراره برم کمیسیون بدوی. میخواستم بدونم چقد احتمال داره تو این کمیسیون به حرفام گوش کنن چون واقعا شرایط من به گونه ای است که پدرم نمیتونه کار کنه و تک پسر هستم و کسی به جز من نمیتونه به خانواده ام کمک کنه؟ کسی اطلاعاتی در این زمینه داره به من بده ایا چقد احتمال داره ترتیب اثر بدن به حرفام؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)