صفحه 60 از 65 نخستنخست ... 1050515253545556575859606162636465 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

سلام، من برادر بزرگتری دارم که معلول هست، و منم تنها فرزند ذکور بالای 18 سال هستم، پدرم هم در قید حیات هستند، شرایط معافیت به من تعلق می گیرد یا خیر؟ ممنون میشم پاسخ دهید

Junior Member

معافیت تنها پسر خانواده های تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی که دارای سه فرزند دختر می باشند.
    این قانون اجرا میشه الان؟

Junior Member

سلام
    آقا مادر بنده مشکل اعصاب و روان دارن آیا میتونم اقدام کنم سابقه بستری هم دارن
    پدرم 52 سالشونه
    آیا پدرم مانع رسیدگی میشه؟

Junior Member

سلام دوستان.
    پدر من 68 سالشون هست و مشکل شنوایی دارند.هر کدام از گوش ها 45% ضعیف شده. مادرم هم دیسک کمر و کولیت اولسراتیو دارند.آیا با این مشکلات میشود اقدام به استفاده از معافیت کفالت بهزیستی کرد؟
    همه ی پسران بزرگ تر از من سربازی رفته اند.
    متشکرم.

Junior Member

دوستان اختلال شنوایی هردوگوش 56 دسیبل به بالا،یعنی هر کدام از گوش ها مجزا 56 به بالا یا اینکه مجموعا با هم 56 به بالا؟
    چون برای چشم مجموعا در نظر گرفته میشود این پریس برایم به وجود آمد.
    ممنونم

Junior Member

با سلام بنده تازه مدرک دکتری تخصصی خودم را در رشته مهندسی کشاورزی گرفته ام و متول سال 63 هستم. تنها فرزند خانواده هستم یعنی نه خواهر دارم و نه برادری. پدرم متولد 1337 میباشد و از نظر جسمی سالم است. مادرم مشکل زانوی پا داره (پارگی تاندوم و ساییدگی زانو). خواستم ببینم آیا میشود که کفالت مادرم رو بگیرم تا به هر طریقی خدمت نرم؟ با تشکر از شما

Junior Member

سلام به همه.
    من الان خارج از کشور هستم. پدرم دچار مشکلات متعدد جسمی هست. آیا مادرم میتونه برای معافیت من اقدام کنه؟ یا حضور من الزامیه؟

ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanctuary نمایش پست ها
    سلام به همه.
    من الان خارج از کشور هستم. پدرم دچار مشکلات متعدد جسمی هست. آیا مادرم میتونه برای معافیت من اقدام کنه؟ یا حضور من الزامیه؟

ممنونم.
    دوستان و عزیزان، شماره تلفنی هست که من بتونم تماس بگیرم و این سوالم یا سوالای دیگه رو ازشون بپرسم؟
    ممنونم

Junior Member

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    یه خواهشی داشتم ازتون لطف کنید پاسخ بدین. تصویر کارت معافیت با استفاده از ماده 6 بهزیستی رو میخواستم یا اینکه بفرمایین در نوع معافیت چی نوشته میشه دقیقا؟
    با سپاس فراوان

سلام من میخوام معافیت کفالت برای پدرم بگیرم - یه برادر بزرگتر از خودم دارم که فک میکنم حدود 8 سال پیش بابام دنبال کارای معافیت پزشکیش رفت ولی تایید نکردن به دلیل عوضی بودن پولکی بونشون !

برادرم مشکل روانی داره برای عضویت بهزیستی بردمش , کمیسیون رای شدید براش صادر کرد - امروزم دارم میبرم نتیجه رای رو برای کارای ثبت نامش تو بهزیستی - ولی برای اینکه من معافیت کفالت بگیرم اول باید برادرم معاف بشه

الان برم بهزیستی ثبت کنم - یه نامه میده برا نظام وظیفه احتمالا و اونا هم دوباره کمیسیون پزشکی میزارن درسته ؟ ولی مشکل من اینه که من کمیسیون خود بهزیستی هم برادرمو به زور بردم چون مشکل روانی داره و میترسه طوری که خودم گریم گرفت براش - الان برای کمیسیون نظام وظیفه اصلا نمیتونم ببرمش چون فشار عصبی و روانی شدید بهش میاد و وضعش بدتر میشه - نمیدونم چیکار کنم ؟ راهی هست ؟ راستی برادرم تا به حال بستری نشده و نمیتونیم هم بستریش کنیم چون فشار عصبی و ترس از محیط و اسم بستری و پزشک حالشو بدتر میکنه ولی از بستری بهتر مسافرت و خانه ی آرام و تفریح و ... هست که همیشه تا من بودم انجام میشد حتی با خودم میبردمش استخر و باشگاه و غیره که خیلی خیلی حالش خوب میشد طوری که انگار الان از 1 سال بستری برگشته باشه ! البته این تجویز دکترش هم بود که مشغولش کنم به تفریحات سالم و بی خطر .

واسه این میگم الان که عضو بهزیستی هست - سربازیشو بخرم که دیگه به کمیسیون پزشکی نره آیا میشه ؟- ولی آیا بعدش دوباره برای اثبات این که نمیتونه از پدرم نگهداری کنه باید کمیسیون بره ؟ یا همون نامه بهزیستی کفایت می کنه ؟

خواهش میکنم زود کمکم کنید - مشکلات زندگی و از طرفی خدمت سربازی که جلوی من رو گرفته و نمیزاره حلشون کنم خودمم مریض کرده و پیش روانپزشک میرم و قرص مصرف میکنم . خیلی حالم بده و داغونم , اینا واقعا انسانیت ندارن ؟ چرا اینقدر اذیت میکنن
    ویرایش توسط m0hammad1372 : May 1st, 2018 در ساعت 10:51 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)