نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: ابطال معافیت ماده 6

Junior Member

پیش فرض ابطال معافیت ماده 6

دوستان خواهش میکنم اگر امکانش هست به من کمک کنید در مورد مشکلم . من هفته پیش معافیت کفالت پدرم رو گرفتم . امروز رفتم برای پرداخت فیش ها. به من گفتن معاف نیستی . کمیسیون اشتباهی روی ماده ای منو معاف کرده که توی معافیت بخش کسان مشمول و تک پسری هست اما من ماده شش هستم . رییس حوزه هم معافیت منو باطل کرد و گفتن برو که با اصرار من گفتن حالا یک بار دیگم بیا کمیسیون هفته دیگه. من الان خوندم معافیت کفالت اصلا قابل ابطال نیست و ایا همینطوره ؟ چطور من میتونم پیگیر شم ؟ همینطور چطور میتونم شکایت کنم ؟ به جایی میرسم اصلا ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ابطال معافیت ماده 6

دوست عزیز اگه از طریق ماده 6 کفالت گرفتی فرقی نمیکنه تک پسر باشی یا 100 برادر داشته باشی. طبق ماده 6 یکی از فرزندان اولیایی که خود ناتوان هستند معاف هستند. فقط یه پسر خانواده میتونه از این قانون بهره من بشه. شماا هم نگران نباش برو اعتراض بزن حتما معافی

Junior Member

سلام دوستان، من ۳ سال پیش از همین کمیسیون تجدید نظر تحت همین عنوان معافیت ماده ۶ از استان کرمان معاف شدم. ولی ۳ هفته پیش گفتن بیا کارتت رو بده جهت بررسی مجدد. الان کارتم رو گرفتن برای تمام افرادی که از سال ۹۰ معافی به طریق مشابه گرفته بودند این کار رو کردن. میخوام ببینم الان مگه میشه اصلا بگیرن معافی رو از آدم؟ الان من اگر بر فرض معافیم رو هم باطل کنم آیا در روند گرفتن معافیت تحصیلی برام مشکلی ایجاد میشه آیا؟؟

ممنون میشم پاسخ بدید.

Junior Member

ای بابا من هم 10 سال پیش با همین حکم معاف شدم. پس من چی ؟

سلام اگ میشه لطفا جواب سوال من و بدید
    من تک پسرم و یک خواهر۱۰ساله
    سندرم دان دارم
    یعنی خواهرم بیماری سندرم دان داره پدرمم هم در قید حیات هستن و شاغل هستن
    بنظرتون من میتونم از طریق خواهرم معاف بشم؟چون بهره هوشی خواهرم کمتر۵۵

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)