صفحه 10 از 65 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdad_12 نمایش پست ها
    سلام
    اگر برادر شما معافیت کفالت نگرفته باشه ، شما می تونید اقدام کنید...
    سلام
    برادر من معافیت به دلیل ضعیف بودن چشم و قوز قرنیه گرفته. من میتونم برای معافیت کفالت بهزیستی اقدام کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdad_12 نمایش پست ها
    نه آموزشی ندارید..
    سلام
    ممنون از جوابتون. راستش من يادمه پارسال يا دو سال پيش بود كه تصويب كردن كسانى كه معافيت كفالت ميگيرن آموزشى رو بايد برن. حالا شما مطمئن هستين كه آموزشى نداره..؟!!البته من هنوز معافيتشو نگرفتم!!!:دى

نقل قول نوشته اصلی توسط a66sh نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از جوابتون. راستش من يادمه پارسال يا دو سال پيش بود كه تصويب كردن كسانى كه معافيت كفالت ميگيرن آموزشى رو بايد برن. حالا شما مطمئن هستين كه آموزشى نداره..؟!!البته من هنوز معافيتشو نگرفتم!!!:دى
    سلام، نه اون قانون آموزشی واسه کفالت وجود نداره و معاف کامل میشید. (البته فقط در زمان صلح!)

جواب سوال منو کسی نداد! زیاد سخت نیستا!!! روی کارت معافی علت معافیت رو چــــــی نوشته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lllo181lll نمایش پست ها
    سلام، نه اون قانون آموزشی واسه کفالت وجود نداره و معاف کامل میشید. (البته فقط در زمان صلح!)

جواب سوال منو کسی نداد! زیاد سخت نیستا!!! روی کارت معافی علت معافیت رو چــــــی نوشته؟
    ممنون از پاسختون دوستان. حالا فعلا که منتظر تشکیل کمیسیون هستیم ببینیم اصلا معاف می شیم یا خیر! امید با خدا..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

دوستان سلام.
    اول شرایطم رو عرض میکنم. من 7 ماه میشه که پدرم رو از دست دادم. کلاً دو بردادر هستیم. برادرم از من بزرگتره و در حال حاضر در خارج از کشور مشغول تحصیل.
    من از معافیت کفالت که ناامید شدم چون فقط تا زمانی که برادرم در حال تحصیل هست معاف موقت میشم و بلافاصله بعد از اون مشمول و لاغیر.
    اما این ماده 6 برام جالب بوده.
    من مادرم از ناحیه زانوی پای چپ شکستگی شدیدی داشتند و تحت عمل جراحی هم قرار گرفتند. و الان هم در راه رفتن کمی مشکل دارن. البته نه اینکه نتونند راه برن ولی خوب از یک حدی بیشتر نمیتونند پیاده روی کنند و مواردی از این دست.
    میخوام ببینم با این شرایط میشه به گرفتن معافی امیدی داشت؟ با توجه به اینکه برادرم در مقطع دکتری هست و شهروندی هم داره فکر نمیکنم به معافیت نیازی پیدا کنه.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    (Effort is only effort when it begins to hurt. Jose Gasset (1883-1955

Junior Member

با سلام من دانشجوی ترم اخر کارشناسی مدیزیت هستم و یک برادر دارم که دو سال ازم بزرگتره و از خدمت جانبازی اقام که حدودا 7 ماه بهش کسر خورد دو سال قبل استفاده کرده و خودم هم کف پام صافه ولی میدونم که معاف از رزم میدن که اونم تو استخدام کلی دنگ و فنگ داره و بدرد نمیخوره از اونجایی که پدرم هم خودش بالای 70 درصد معلوله و یک چشمشو از دست داده و مادرم هم یک گوشش کلا نمیشنونه ایا بنظرتون میتونم از قانون کفالت 6 بهزیسیتی والدینم استفاده کنم تا معافیت بگیرم. ممنون میشم راهنمایی ام کنید تشکر

Junior Member

با سلام به دوستان. من مادرم یک چشمش بیناییش 0 هست. یعنی اصلا بینایی نداره. یک برادر مجرد بزرگتر از خودم دارم که سربازی رفته. پدرم هم در قید حیات هست. آیا من می تونم کفالت مادرم رو طبق بند 6 بهزیستی بگیرم؟؟ اصلا راهی هست که بهاش امیدوار باشم؟؟

من دانشجوي ترم اول كارشناسي ارشدم. پدرم هفتادو سه سالشه و مادرمم هفتاد سالشه و ديابت نوع يك داره و علائم آلزايمر هم داره و داره يواش يواش بروز پيدا ميكنه. دكتر رفته و تشخيص داده كه آلزايمر در مراحل اوليه است. دارو داده ولي خب بيشتر حالت كنترلي داره . من همه برادرام ازدواج كردن و كسي معافيت كفالت نگرفته و من تنها با پدرو مادرم زندگي ميكنم. من شانسي دارم كه از اين ماده شش استفاده كنم ؟

با سلام پدر من داری شرایطی که دوستان گفتن هست ولی کارمنده .آیا برای تحت پوشش کردنش مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member asaber آواتار ها

من مادرم اختلالات شنوایی داره وکم شنوا هم هست و 2 بار عمل گوش انجام داده.مادرم خانه داره.
    پدرم معلم بازنشستس.
    دو برادر دارم که هر دو سربازی رفتن کامل.
    معافیت شامل من میشه یا چون پدرم هست نمیتونم؟
    واجبه منتظر جوابتون هستم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)