صفحه 12 از 65 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

سلام به همه عزیزان
    برادر کوچکترم تحت پوشش بهزیستیِِِِِِ هستش که برادر بزرگترم از طریق کفالتش معاف شد و در حال حاضر ازدواج کرده رفته شهر دیگه ای . خواستم بدونم راهی هست که منم معاف بشم ؟
    یا کفالت داده شده باید باطل بشه؟
    راستی یه سوال دیگه ،اگه راهی نبود برای معاف شدن میتونم از این طریق توی شهر خودم خدمت کنم؟
    ممنون از جواباتون

Junior Member asaber آواتار ها

چون برادرتون معاف شده از طریق کفالت برادر کوچکتر شما دیگه نمیتونی استفاده کنی حتی اگه خارج از کشور باشد.مگر اینکه به دلیل ناتوانی نتواند دیگر کفالت برادر را بر عهده بگیرد که مستلزم تایید نظام وظیفه میباشد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjirz نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان
    برادر کوچکترم تحت پوشش بهزیستیِِِِِِ هستش که برادر بزرگترم از طریق کفالتش معاف شد و در حال حاضر ازدواج کرده رفته شهر دیگه ای . خواستم بدونم راهی هست که منم معاف بشم ؟
    یا کفالت داده شده باید باطل بشه؟
    راستی یه سوال دیگه ،اگه راهی نبود برای معاف شدن میتونم از این طریق توی شهر خودم خدمت کنم؟
    ممنون از جواباتون

Junior Member

سلام.
    من ماده ی 23 شاملم میشه و اونطور که تحقیق کردم معاف میشم.
    تا جایی که میدونستم آموزشی رو باید برم حتما ولی یه جا شنیدم که آموزشی نداره ! در حال حاضر معافیت کفالت آموزشی داره ؟

Junior Member

باسلام
    من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم. پدرم سرطان معده داره وتحت درمانه و یک برادر بزرگتر دارم که خدمت رو انجام داده .. برای گرفتن معافیت کفالت دیروز درکمیسیمون بهزیستی شهرستان این مسئله مطرح وتشکیل پرونده شد و برای بررسی نهایی قراره به بهزیستی استان فرستاده بشه شانس من برای گرفتن معافیت چقدره!آیابند 6 بهزیستی برای گرفتن معافیت کفالت شاملم میشه ؟
    ممنون

Junior Member

سلام,ممنون میشم اگه با آگاهی جواب بدین!!
    مادر من آلزایمر داره,کمیسیون بهزیستی دو معلولیت گفتاری و ذهنی با شدت متوسط رو به بالا براش زدن.همه کارا انجام شده فقط مونده شورای پزشکی نظام وظیفه.
    تنها فرزنده خانوادم,بابام 59 سالشه,شغلشم آزاد(مسافر کشی).بازنشستگی نداره,تحت پوشش بیمه مادرمه(مادر بازنشسته آموزش و پرورش)
    کسی جز من نیست که نگه داریش کنه
    می خواستم بپرسم با توجه به این موارد نظر شما رو هم بدونم که شانسی هست؟
    لطفا جواب بدین
    سپاس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - آزاد

چشم های پدرم جمعش بالای 15 هستش و دید هرچشمش کمتر از 5% هستش......میخواستم بدونم معلولیت شامل حالش میشه ؟
    اما مشکل من اینه که برادر بنده 6 سال پیش کفالت مادر رو گرفت وقتی از پدرم جدا شدند.....از همون زمان من و پدرم از اونا جدا شدیم و خودمونیم یعنی زندگی هامون جداس......من میتونم کفالت پدر رو بگیرم ؟

Junior Member

سلام بر دوستان و اساتید،من تک فرزندم و در حال ارشد خوندنم یک سال از درسم مانده پدر 49 سال داره و کمی گوش چپش سنگینه و افسردگی داره مادرم دیسک کمر داره و لخته خون در ریه آیا امکان استفاده از معافیت کفالت برای من وجود دارد؟؟درضمن پدرم هم بازنشسته ی ارتش نیرو دریایی است.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

مادر من تومور داشته و عمل کرده و در حال حاضر تحت شیمی درمانی و پدرم بازنشسته و من هم تک پسر هستم آیا میتونم از این طریق برای معافیت اقدام کنم ؟

Junior Member

با سلام
    مادر بنده حدود 20 سال است که مشکل اعصاب و روان داشته و احتیاج به مراقبت دارد.اما چند مشکل وجود دارد
    1: من متولد سال 67 هستم و تازه با این ماده اشنا شدم و متاسفانه غبیت دارم ولی دو نسخه پزشکی دارم که قبل از این که مشمول شوم مادرم این بیماری را داشته
    2: مادرم سابقه بستری در بیمارستان ندارد
    حالا سوال بنده از شما اینه که با وجود داشتن غیبت و نداشتن سابقه بستری در بیمارستان ایا معافیت شامل حالم میشه یا نه؟
    و دیگه اینکه برای معافیت درجه بیماری باید چقدر باشه منظورم باید متوسط به بالا باشه یا نه؟
    و از دوستانی که مانند بنده مادرشون مشکل اعصاب و روان دارن این را می پرسم که معیار تشخیص دکتر های کمیسیون پزشکی برای تعیین درجه ی بیمار چیست؟

Junior Member

سلام ممنون میشم اگه جواب بدین
    ما سه تا برادریم من فرزند آخرم برادر بزرگترم (برادر وسطی) قطع نخاست و برادر بزرگترمم خدمت سربازیشو رفته و الآنم چند ساله ازدواج کرده و یه شهر دیگه زندگی میکنه میخواستم ببینم به من معافیت کفالت میدن یا منم باید برم خدمت. سپاس از فروم خوبتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)