صفحه 16 از 65 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

Junior Member amirlogh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

سلام دوست عزیز آیا شما تهران هستید و اقدام کردید؟!! اگر بله از کدام بهزیستی شروع کردید؟!! من هم می خواهم کارم رو شروع کنم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط pedihero نمایش پست ها
    البته با آرزوی سلامتی برای پدرتون، اون چه مسلم هست شما باید هرگونه مدارک پزشکی که دارید رو مستند کنید و ببرید برای کمیسیون.
    در مورد اینکه همه اینها رو آیا یک کمیسیون بررسی میکنه یا نه، من اطلاع دقیق ندارم، ولی اون روزی که من رفتم برای کمیسیون جسمی حرکتی، یکی که مشکل چشم داشت فرستادنش پیش کمیسیون مربوط به چشم. البته بعضی ها هم بودن که مشکل شنوایی داشتن و تو همون کمیسیون ما بررسی شدند!
    تا اونجا که میدونم اگر همون معلولیت نوع متوسط هم تایید بشه (یعنی هر سطحی به غیر ضعیف) شما میتونی برای معافیت اقدام کنی. اعتقادم این هست که شما تلاش رو انجام بده دیگه باقی رو بسپر به تقدیر و قضا و قدر و هر چیزی که میدونی!
    من خودم تازگی رفتم برای کمیسیون و تا سه هفته دیگه جواب میاد. یک پزشکی هست که شرح حال رو از خود بیمار و یا همراه جویا میشه و یک نفر دیگه هم هست که یک دفترچه داره و شخص متقاضی رو معاینه میکنه و در مجموعه شرح رو در یک برگه وارد میکنند. امکان داره که یک سری مدارک رو هم ازتون بگیرند. (مثلا به من گفت که از جواب MRI و رادیولوژی کپی بگیر بیار) حقیقتش خودم نمیتونم قضاوت کنم که رویکرد کلی که دارن بر چه مبنایی هست. ولی خود هر چی قسمت باشه همونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirlogh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز آیا شما تهران هستید و اقدام کردید؟!! اگر بله از کدام بهزیستی شروع کردید؟!! من هم می خواهم کارم رو شروع کنم ...
    سلام
    من از تهران هستم و از تير شروع به پيگيرى كردم! راستش ظاهرا بستگى به محل زندگى داره كه البته چندتا مركز بيشتر نيست! من رفتم مولوى، خيابان آتش نشانى! يك روز بايد به همراه فرد معلول برين اونجا و بگين براى معافيت مى خواين اقدام كنين كه براتون تشكيل پرونده ميدن و همون روز هم فرد معلول معاينه ميشن! فقط مواظب باشين كه شانستونو از دست ندين! اگه شدت معلوليت زياد نيست سعى كنين با آمادگى كامل برين چون تو همون روز شدت معلوليت تعيين ميشه و در جلسه ى شورا تاييد ميشه و اگه اينجا كم بزنن بعد از اون هم احتمالش كمه تو شورا تغييرى بكنه! و همچنين دكتراى اونجا اكثرا هم بد اخلاق هستند و خيلى همكارى نمى كنن! ديگه خلاصه شانستونو از دست ندين چون دوست خود من با اينكه حتى تو شورا داشت تاييد مى شد بخاطر اينكه يكى از دكترا قبلا ردش كرده بود و تو شورا هم همون دكتر دوباره حضور داشت اين شانسو از دست داد!

Junior Member

دوستان لطفا اگه كسى در جريان هست منو مطلع كنه چقدر طول مى كشه جواب ثبت احوال بياد چون من منتظر همونم..! و اينكه آيا ميشه خودم برم دنبالش چون نظام وظيفه گفت نميشه..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط a66sh نمایش پست ها
    سلام
    من از تهران هستم و از تير شروع به پيگيرى كردم! راستش ظاهرا بستگى به محل زندگى داره كه البته چندتا مركز بيشتر نيست! من رفتم مولوى، خيابان آتش نشانى! يك روز بايد به همراه فرد معلول برين اونجا و بگين براى معافيت مى خواين اقدام كنين كه براتون تشكيل پرونده ميدن و همون روز هم فرد معلول معاينه ميشن! فقط مواظب باشين كه شانستونو از دست ندين! اگه شدت معلوليت زياد نيست سعى كنين با آمادگى كامل برين چون تو همون روز شدت معلوليت تعيين ميشه و در جلسه ى شورا تاييد ميشه و اگه اينجا كم بزنن بعد از اون هم احتمالش كمه تو شورا تغييرى بكنه! و همچنين دكتراى اونجا اكثرا هم بد اخلاق هستند و خيلى همكارى نمى كنن! ديگه خلاصه شانستونو از دست ندين چون دوست خود من با اينكه حتى تو شورا داشت تاييد مى شد بخاطر اينكه يكى از دكترا قبلا ردش كرده بود و تو شورا هم همون دكتر دوباره حضور داشت اين شانسو از دست داد!
    پدرم رفت بهزیستی نمیدونم کجا بهش 25 بهمن وقت دادن اما میدونم مولوی نبوده , چه قدر زود کارت راه افتاد !!
    شانس یه بار در خونه آدمو میزنه
    بدشانسی دستش رو از روی زنگ برنمیداره
    بدبختی هم که کلا کلید داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

خیر، من از رشت اقدام کردم. برخلاف تهران که ظاهرا نوبت دادن‌ها یک مقداری طول میکشه من هفته اول مهر که مراجعه کردم، روز 27 مهر رفتم برای کمیسیون و جواب هم که معمولا دو تا سه هفته طول میکشه.
    (Effort is only effort when it begins to hurt. Jose Gasset (1883-1955

رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

نقل قول نوشته اصلی توسط pedihero نمایش پست ها
    خیر، من از رشت اقدام کردم. برخلاف تهران که ظاهرا نوبت دادن‌ها یک مقداری طول میکشه من هفته اول مهر که مراجعه کردم، روز 27 مهر رفتم برای کمیسیون و جواب هم که معمولا دو تا سه هفته طول میکشه.

چه قدر خوش شانسیت پس !!! من فکر کنم چند ماهی طول بکشه کارم پس !! البته من از یک طریق دیگر هم اقدام کردم و یک نامه رسمی از یک نماینده مجلس گرفتم برای نظام وظیفه و فردا قرار است نامه رو ببرم نظام وظیفه ...

رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

سلام

1 ماه است دنبال همین مرکز بودم !!! دستت درد نکنه .... فقط یک سوال اونجا شلوغ است نیست چه جوری هست؟!! منظورم اینست چه قدر معطلی دارد و درگیر می کند ... چه تایمی برم خوبه؟!!

Junior Member

1 ماه است دنبال همین مرکز بودم !!! دستت درد نکنه .... فقط یک سوال اونجا شلوغ است نیست چه جوری هست؟!! منظورم اینست چه قدر معطلی دارد و درگیر می کند ... چه تایمی برم خوبه؟!!
    والا روزى كه من رفتم كه شلوغ نبود كه البته من اول صبح رفتم! اونجا ساعت هشت شروع به كار ميكنن شما هم سعى كنين مثلا همون هشت و ربع اينا اونجا باشين كه تا ٩-١٠ كارتون تموم شه.

رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

والا روزى كه من رفتم كه شلوغ نبود كه البته من اول صبح رفتم! اونجا ساعت هشت شروع به كار ميكنن شما هم سعى كنين مثلا همون هشت و ربع اينا اونجا باشين كه تا ٩-١٠ كارتون تموم شه.
    من امروز دوشنبه برای بینایی مادرم به همین مرکز مولوی و بینایی سنجی شد و دکتر براش سطحش رو نوشت : متوسط یا moderate ... فکر می کنید با این تعیین سطح اولیه متوسط میشه امیدی داشته باشم؟!! رد ضمن به من تاریخ مراجعه بعدی اعلام نکردند و گفتند تا دو ماه اینده به مرکز ابا بصیر در خیابان هلال احمر مراجعه کنیم ... به شما هم همین رو گفتند؟!!

Junior Member

من امروز دوشنبه برای بینایی مادرم به همین مرکز مولوی و بینایی سنجی شد و دکتر براش سطحش رو نوشت : متوسط یا moderate ... فکر می کنید با این تعیین سطح اولیه متوسط میشه امیدی داشته باشم؟!! رد ضمن به من تاریخ مراجعه بعدی اعلام نکردند و گفتند تا دو ماه اینده به مرکز ابا بصیر در خیابان هلال احمر مراجعه کنیم ... به شما هم همین رو گفتند؟!!
    جالبه اينا هر روز روندشون عوض ميشه! اول در مورد شدتش بگم كه متوسط اگر و اما داره، اميد كه حتما داشته باش چون با متوسط هم ميفرستن نظام وظيفه اگه شورا تاييدتون كنه كه اونم سعى كن شورا تاييد كنه؛) دوم اينكه راستش ما بعد از بينايى سنجى ديگه منتظر وقت شورا شديم كه فكر مى كنم يك ماه، يك ماه و نيم بعدش تشكيل شد حالا ديگه اين هلال احمر نمى دونم چيه شايد بازم ميخوان معاينه كنن!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)