صفحه 17 از 65 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

Junior Member amirlogh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

نقل قول نوشته اصلی توسط a66sh نمایش پست ها
    جالبه اينا هر روز روندشون عوض ميشه! اول در مورد شدتش بگم كه متوسط اگر و اما داره، اميد كه حتما داشته باش چون با متوسط هم ميفرستن نظام وظيفه اگه شورا تاييدتون كنه كه اونم سعى كن شورا تاييد كنه؛) دوم اينكه راستش ما بعد از بينايى سنجى ديگه منتظر وقت شورا شديم كه فكر مى كنم يك ماه، يك ماه و نيم بعدش تشكيل شد حالا ديگه اين هلال احمر نمى دونم چيه شايد بازم ميخوان معاينه كنن!
    والا به من گفتن باید بری اونجا از اونجا از مرکز ابابصیر اقدام کنی ... خودشون زنگ می زنند !! من واقعیت هم دارم از این راه میرم و هم از طریق یک نامه که از دفتر نماینده مجلس گرفتم بابت اوضاع خانواده و اینکه من سرپرست هستم برای کفالت هم اقدام کردم ببینم اون هم چی میشه ..!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirlogh نمایش پست ها
    والا به من گفتن باید بری اونجا از اونجا از مرکز ابابصیر اقدام کنی ... خودشون زنگ می زنند !! من واقعیت هم دارم از این راه میرم و هم از طریق یک نامه که از دفتر نماینده مجلس گرفتم بابت اوضاع خانواده و اینکه من سرپرست هستم برای کفالت هم اقدام کردم ببینم اون هم چی میشه ..!!!
    شاید پس از اول باید به این مرکز مراجعه می کردین چون محل مراجعه بستگی به محل سکونتتون داره که اگه اینطور بود سعی کنید ایندفعه درصدتون شدید شه!!!

Junior Member amirlogh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

شاید پس از اول باید به این مرکز مراجعه می کردین چون محل مراجعه بستگی به محل سکونتتون داره که اگه اینطور بود سعی کنید ایندفعه درصدتون شدید شه!!!
    نه اینو امرزو رفتم ازشون پرسیدم گفتن که قانون یک ماه است عوض شده و از اینجا برای مرحله تشکیل شورای بهزیستی ارجاع می کنند به مناطق مختلف
    حالا باز شنبه یمرم این مرکز ببینم درست بوده یا نه ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - آزاد

دوستان یه سوال :
    من میخوام از طریق بهزیستی کفالت پدرم رو بگیرم : هم چشماش جمعش ۱۶ هستش و هم مهره ی ۳ و ۴ کمرش افتاده رو هم و هم پارگی دیسک کمر داشته .
    ۲ تا سوال داشتم :
    ۱ اینکه آیا اصل شناسنامه ی کل اعضای خانواده لازمه ؟ یا فقط پدرم و خودم ؟ چون من مادرم ایران نیست و شناسنامش هم با خودش برده
    دوم اینکه اون مرکزی که بهش مراجعه می کنیم بستگی به محل سکونت داره ؟ ممکنه یه بنده خدایی آدرس دقیق بهزیستی سمت مولوی رو بهم بده ؟
    شانس یه بار در خونه آدمو میزنه
    بدشانسی دستش رو از روی زنگ برنمیداره
    بدبختی هم که کلا کلید داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirlogh نمایش پست ها
    نه اینو امرزو رفتم ازشون پرسیدم گفتن که قانون یک ماه است عوض شده و از اینجا برای مرحله تشکیل شورای بهزیستی ارجاع می کنند به مناطق مختلف
    حالا باز شنبه یمرم این مرکز ببینم درست بوده یا نه ....
    ميگم كه اينا هر روز قانوناشون عوض ميشه!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_mahmood نمایش پست ها
    دوستان یه سوال :
    من میخوام از طریق بهزیستی کفالت پدرم رو بگیرم : هم چشماش جمعش ۱۶ هستش و هم مهره ی ۳ و ۴ کمرش افتاده رو هم و هم پارگی دیسک کمر داشته .
    ۲ تا سوال داشتم :
    ۱ اینکه آیا اصل شناسنامه ی کل اعضای خانواده لازمه ؟ یا فقط پدرم و خودم ؟ چون من مادرم ایران نیست و شناسنامش هم با خودش برده
    دوم اینکه اون مرکزی که بهش مراجعه می کنیم بستگی به محل سکونت داره ؟ ممکنه یه بنده خدایی آدرس دقیق بهزیستی سمت مولوی رو بهم بده ؟
    راستش اصل شناسنامه و كپى هاشون رو موقع پست كردن دفترچه لازم دارين حالا ميتونين برين پليس+١٠ شرايطتون رو بگين ببينين چى ميگن! آدرس بهزيستى هم مولوى خيابون آتش نشانى هستش!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - آزاد

راستش اصل شناسنامه و كپى هاشون رو موقع پست كردن دفترچه لازم دارين حالا ميتونين برين پليس+١٠ شرايطتون رو بگين ببينين چى ميگن! آدرس بهزيستى هم مولوى خيابون آتش نشانى هستش!
    محل سکونت مهمه برای مراجعه به بهزیستی ؟
    من سید خندان میشینم

راستی دوستان وسط خدمت هم میشه از بهزیستی اقدام کرد ؟ چون شنیدم راحت تر قبول می کنن برای کسانی رو که وسط خدمت هستن .
    من ۲۵ بهمن پدرم وقت داره بره بهزیستی برای تشکیل پرونده . آدرسش هم خیابان ولیعصر بالاتر از ظفر هستش . خیلی هم برام عجیبه چرا من ۲۵ بهمن وقت دارم اما خیلی از بچه های اینجا و بقیه جاها سریع کارشون راه افتاده .
    بعد همه ی مشکلات رو با هم ملاک قرار میدن یا فقط ۱ بیماری ؟ چون پدرم جمع چشماش ۱۶ هستش و نمیبینه و مهره ۳ و ۴ کمرش هم افتاده رو هم و پارگی دیسک کمر و ۶ ماه بستری هم داشته , به نظرتون حداقل متوسط میگیره ؟
    ویرایش توسط darklord : November 12th, 2014 در ساعت 04:12 PM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

محل سکونت مهمه برای مراجعه به بهزیستی ؟
    من سید خندان میشینم
    بله محل مراجعه بستگی به همون محل سکونت داره که البته تا اونجایی که می دونم چندتا مرکز بیشتر وجود نداره و میتونین سایت بهزیستی رو چک کنید شماره ی یکی از مراکزو بردارین زنگ بزنین بپرسین.

Junior Member

راستی دوستان وسط خدمت هم میشه از بهزیستی اقدام کرد ؟ چون شنیدم راحت تر قبول می کنن برای کسانی رو که وسط خدمت هستن .
    من ۲۵ بهمن پدرم وقت داره بره بهزیستی برای تشکیل پرونده . آدرسش هم خیابان ولیعصر بالاتر از ظفر هستش . خیلی هم برام عجیبه چرا من ۲۵ بهمن وقت دارم اما خیلی از بچه های اینجا و بقیه جاها سریع کارشون راه افتاده .
    بعد همه ی مشکلات رو با هم ملاک قرار میدن یا فقط ۱ بیماری ؟ چون پدرم جمع چشماش ۱۶ هستش و نمیبینه و مهره ۳ و ۴ کمرش هم افتاده رو هم و پارگی دیسک کمر و ۶ ماه بستری هم داشته , به نظرتون حداقل متوسط میگیره ؟
    فکر نمی کنم وسط خدمت مشکلی باشه! منم برام عجیبه این قضیه ی وقت دادن چیه چون من همین طوری پاشدم رفتم مولوی همون روز تشکیل پرونده دادم و همون روز هم معاینه و تعیین شدت انجام شد! در مورد شدتش هم تا اونجایی که می دونم و خوندم ظاهرا در صورتی که معلول دو نوع معلولیت شاملش بشه، معلولیتی که شدیدتر هست رو یک درجه بالاتر اعلام می کنند یعنی مثلا اگه معلول بینایی شدید باشین و معلول حرکتی هم شناخته بشین به عنوان معلول بینایی فوق شدید معرفی میشین. شما هم وقتی رفتین ابتدا برای بینایی درخواست بدین که فکر می کنم با وضعیت پدرتون شدید بشه شدتش و بعد از اون هم برین قسمت حرکتی که اونجا هم معاینه بشن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - آزاد

فکر نمی کنم وسط خدمت مشکلی باشه! منم برام عجیبه این قضیه ی وقت دادن چیه چون من همین طوری پاشدم رفتم مولوی همون روز تشکیل پرونده دادم و همون روز هم معاینه و تعیین شدت انجام شد! در مورد شدتش هم تا اونجایی که می دونم و خوندم ظاهرا در صورتی که معلول دو نوع معلولیت شاملش بشه، معلولیتی که شدیدتر هست رو یک درجه بالاتر اعلام می کنند یعنی مثلا اگه معلول بینایی شدید باشین و معلول حرکتی هم شناخته بشین به عنوان معلول بینایی فوق شدید معرفی میشین. شما هم وقتی رفتین ابتدا برای بینایی درخواست بدین که فکر می کنم با وضعیت پدرتون شدید بشه شدتش و بعد از اون هم برین قسمت حرکتی که اونجا هم معاینه بشن.
    حالا اگه غیبت داشته باشم و یعنی نرم و تا ۲۵ بهمن صبر کنم چی ؟ شنیدم غیبت هم داشته باشی موردی نداره از طریق این معافیت . خریت از خودمه , از بس گفتم بعدا بعدا آخر دقیقه ۹۰ باید بیوفتم دنباله همه چی و نگران بشم .
    سایت بهزیستی کدومه که آدرس مراکزش رو برای مراجعه چک کنم ؟ هرچی گوگل سرچ کردم بهزیستی کدکان رو برام میاره . یکی لطف می کنه لینک بده ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)