صفحه 18 از 65 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_mahmood نمایش پست ها
    حالا اگه غیبت داشته باشم و یعنی نرم و تا ۲۵ بهمن صبر کنم چی ؟ شنیدم غیبت هم داشته باشی موردی نداره از طریق این معافیت . خریت از خودمه , از بس گفتم بعدا بعدا آخر دقیقه ۹۰ باید بیوفتم دنباله همه چی و نگران بشم .
    سایت بهزیستی کدومه که آدرس مراکزش رو برای مراجعه چک کنم ؟ هرچی گوگل سرچ کردم بهزیستی کدکان رو برام میاره . یکی لطف می کنه لینک بده ؟
    به نظرم شما پاشو برو بهزيستى بگو من وارد غيبت ميشم زودتر كارمو راه بندازين كه بعدا دچار مشكل نشين! نظام وظيفه ميگه اگه قبل از اينكه وارد غيبت بشين شامل معافيت مى شدين قبول ميكنن ولى خودتونو تو دردسر نندازين اين نظام وظيفه حساب كتاب نداره..

Junior Member

با سلام من پسر سوم هستم و دو برادر دیگرم هردو خدمت سربازی را رفته اند. پدرم بالای 70 سال بوده و بیماری عصبی پانیک دارد و بازنشسته مستمری بگیر است. مادرم نیز دارای نوعی بیماری نخاعی بوده که عمل جراحی هم براش انجام داده. اما الان سرپا است. آیا می توانم معافیت بهزیستی را اقدام کنم؟؟

سلام من یک برادر نا تنی دارم که از بچگی خارج از ایران بوده و ایران نیمده است اما اسمش در شناسنامه پدرم هست. یک خواهر و یک برادر تنی دارم برادرم هم از طریق بهزیستی کفالت مادرم را گرفته است . همچنین پدرم مشکل قلب و ستون فقرات داشت که عمل کرده ولی بازهم مشکلاتی علیرغم این عمل ها دارد و سن پدرم 73 سال هست آیا شانسی هست که بتونم معاف بشم؟
    آیا ممکنه که من بتونم دوباره از طریق مادرم معاف بشوم؟

سلام
    پلیس+10 که رفتم، یجا گفت که بلد نیستم!!
    جای دیگه گفت نیازه 3برگی پلمپ شده یاشه و صفحه استشهاد از فامیل از دفترچه هم پر بشه!
    یکی سریعتر لطف کنه به من بگه که شما هم همین کارو کردید؟؟؟

سلام بچه ها
    من پدرم فوت کرده و 2 تا برادر بزرگتر دارم که خوب هم ازدواج کرن و هم خدمت رفته اند
    من مادرم دیسک شدید گردن و کمر داره و دست راستش هم ناتوانی داره(نه معلولیت) در پاهاش نیز آرتروز
    ساکن دماوند هستیم,اینجا رفتیم کمیسیون بهزیستی ok داد و گفت که حتی باید پرستار بگیرین تو خونه,بعد ارجاع دادن به تهران واسه مرحله نهایی ,اونجا یه سری دکتر بعد از چندتا معاینه ساده و کوتاه و بدون نگاه کردن مدارک پزشکی خیلی ساده گفتن خیلی خفیفه و اصلا باید دست قطع شده باشه یا آویزون تا بگیم معافی
    حالا من اعتراض زدم اما میخواستم بدونم کسی اطلاع دقیقی داره از اینکه حتما باید اینطوری باشه یا نا توانی هم جزو این ماده هست؟
    ممنون

با سلام دوستان
    من 29 سال سن دارم با مدرک لیسانس کامپیوتر و در حال خدمت در ارتشم . حدود سه ماهی هست که در حال خدمتم.به فکر معافی نبودم ولی چون اولین گروه لیسانسی هستیم که درجه هاشونو از ستوان 3 به گروهبان 1 کاهش دادند خدمت کردن برام جهنم شده.کنار سرباز صفر ها دارم خدمت میکنم و مثل اونا باهامون برخورد میشه.از نظر روحی و جسمی داغون شدم و به معاف از رزمم هم اونجا توجهی نمیشه و کارهای سنگین ازمون میخوان .این شد که به فکر معافی افتادم.
    پدری دارم که 75 سالشه و در حال بهبود از بیماری سل میباشد. ولی دچار آلزایمر کوتاه مدت شده و داخل عکس هاش نشون میده که مغزش کوچک شده و تح درمان هستش.یک خواهر و یک برادر بزگتر دارم که هردو ازدواج کردن و من فقط در کنار پدر و مادرم زندگی میکنم. برادرم که 10 سال از من بزرگتره و زمان اون که خرید خدمت وجود داشتش خدمتشو خریده. قبل از اعزامم سه ماه غیبت داشتم بدلیل طولانی شدن زمان تحصیلم.که تو عید غدیر امسال بخشیده شد.آیا شانسی برای معافیت در این حالتو دارم؟ قبل از اینکه اعزام بشم در طی جریان معافیت یکی از دوستانم به همین شیوه به همراه او به بهزیستی مراجعه کردم. و گفتم پدرم آلزایمر داره. گفتن که باید 4 سال دچار این بیماری بوده باشه تا بشه.اون زمان دیگه پی شو نگرفتم. من مدتهاست پدرم دچار این مشکل شده ولی سابقه پزشکی برای اثبات این قضیه ندارم. ممنون میشم راهنماییم کنید.آیا باید بگردم براش پرونده درست کنم؟ خیلی عجله دارم چون واقعا خدمتم عذاب آور شده.

Junior Member

سلام
    دوستان من بيشتر از يك ماه هست كه منتظر جواب ثبت احوال هستم و هنوز نيومده مال دوستانى كه انجام دادن چقدر طول كشيد و آيا خودتون رفتين دنبالش؟ من هر دفعه تو نظام وظيفه گفتم نميشه خودم برم ميگن نه دستى انجام نميدن چقدر صبر كنم آخه..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - آزاد

دوستان برای اقدام کردن از طریق بهزیستی اگر 1 2 ماه غیبت داشته باشیم مشکلی پیش میاد ؟
    چون من الان دارم برای پدرم برای معافیت از طریق از کار افتادگی اقدام می کنم و اگر نشد میخوام از طریق بهزیستی اقدام کنم و اما 25 بهمن بهزیستی وقت دارم .
    مشکلی پیش میاد ؟
    شانس یه بار در خونه آدمو میزنه
    بدشانسی دستش رو از روی زنگ برنمیداره
    بدبختی هم که کلا کلید داره

Junior Member amirlogh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

شانس من اون مرکزی که تو تهران منو ارجاع دادند باری کمیسیون یعنی مرکز ابابصیر تعطیل شد و پرونده ها رو منتقل کردند به یک بهزیستی تو میدان بهارستان نزدیک سرچشمه !!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Innovative Business Services

الان بیشتر از 3 سال هست که پام به ایران نرسیده. تو ایران به علت نا شنوایی پدرم گفتن معاف میشم اما می ترسم که بیام گیر بیوفتم. همه کار هارو خانواده انجام دادن نامه بهزیستی هم گرفتن اما تو پلیس+10 گفتن من خوذم باید باشم.

شما نظرتون چی هست؟ به نظرتون گیر میوفتم اگر بیام؟

- - -ویرایش - - -

راستی آیا آموزشی به من میخوره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)