صفحه 19 از 65 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

نقل قول نوشته اصلی توسط Behdad نمایش پست ها
    الان بیشتر از 3 سال هست که پام به ایران نرسیده. تو ایران به علت نا شنوایی پدرم گفتن معاف میشم اما می ترسم که بیام گیر بیوفتم. همه کار هارو خانواده انجام دادن نامه بهزیستی هم گرفتن اما تو پلیس+10 گفتن من خوذم باید باشم.

شما نظرتون چی هست؟ به نظرتون گیر میوفتم اگر بیام؟

- - -ویرایش - - -

راستی آیا آموزشی به من میخوره؟
    والا نظام وظيفه ميگه اگه قبل از اينكه وارد غيبت بشى معاف باشى مشكلى نيست و معافيتت بررسى ميشه حالا اگه وضعيتتون اينه كه مشكلى نيست و البته كه نظام وظيفه شيرتوشيرتر از اين حرفاس!!! آموزشى هم نداره ظاهرا..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - آزاد

حین خدمت هم میشه اقدام کرد ؟ مثلا حین خدمت آموزشی باشیم پدرم خودش بره دنباله کارا ؟
    چون احتمال زیاد من اول دی اعزام میشم و از یه طرف میترسم نرم و غیبت بخورم و بگن غیبت داری نمیشه از یه طرف دیگه میگم نکنه برم خدمت بگن معافیت ماده ۶ حین خدمت نمیشه .
    به نظرتون اگه نرم اون ۱ ماه غیبت رو نادیده میگیرن ؟ چون بهمن وقت دارم برای بهزیستی که مدارک رو ببریم و پرونده تشکیل بشه .
    شانس یه بار در خونه آدمو میزنه
    بدشانسی دستش رو از روی زنگ برنمیداره
    بدبختی هم که کلا کلید داره

سلام ممنون از دوستان ببخشید من متوجه این نوع معافیت نشدم
    یعنی اگر دوتا برادر بزرگتر از خودت داشته باشی بازم میتونی این نوع معافیت رو بگیری ؟ البته دو برادرم خدمت رفتن و جدا از ما زندگی میکنند

و در مورد بیماری پدر من قلبش باطری داره و حتی نتونسته قلبش رو عمل کنه و چشماش رو عمل کرده شبکیه چشمش رو عمل کرده یک سال و خورده ای پیش و الان بهتر هست اون موقع اصلا دید نداشت و بیماری قندی هم داره و سنش هم بالای 65 است و هر روز انسلین میزنه مادرم هم واریس داره و همین طور قلبش هم انژیو کرده است

ایا من میتونم اقدام کنم یا خیر

این رو هم بگم تا الان پدر من داخل بهزیستی هیچ پرونده ای نداشته

اگر بخوام اقدام کنم روندش به چه صورت است با تشکر از دوستان
    ویرایش توسط smrt1367720 : December 10th, 2014 در ساعت 03:26 AM

Junior Member amirlogh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

سلام شما اگر هر چند برادر هم داشته باشی و شرایط جسمی پدرتون معلولیت حساب بشه می تونید اقدام کنید ... من خودم برادر بزرگ تر دارم ولی اقدام کردم و الان منتظر نوبت کمیسیونم هستم .... عمل قلب رو نمی دونم ولی روی بینایی پدرتون می تونید اقدام کنید و براش شدت تعیین می کنند .. اگر تهران هستید تشریف ببرید بهزیستی مرکز و از اونجا ارزیابی اولیه می شوید و بعد ارجاعتون میدن به بهزیستی نزدیک منزل و بعد باید منتظر باشید مثل من باهاتون تماس بگیرند برای نوبت کمیسیون بهزیستی و باقی ماجرا که فکر کنم 4 5 ماهی وقت ببره من الان 45 روز از شروع کارم گذشته و هنوز نوبت دقیق کمسیونم مشخص نشده و گفتند این هفته زمان دقیقش رو میگن ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط amirlogh نمایش پست ها
    سلام شما اگر هر چند برادر هم داشته باشی و شرایط جسمی پدرتون معلولیت حساب بشه می تونید اقدام کنید ... من خودم برادر بزرگ تر دارم ولی اقدام کردم و الان منتظر نوبت کمیسیونم هستم .... عمل قلب رو نمی دونم ولی روی بینایی پدرتون می تونید اقدام کنید و براش شدت تعیین می کنند .. اگر تهران هستید تشریف ببرید بهزیستی مرکز و از اونجا ارزیابی اولیه می شوید و بعد ارجاعتون میدن به بهزیستی نزدیک منزل و بعد باید منتظر باشید مثل من باهاتون تماس بگیرند برای نوبت کمیسیون بهزیستی و باقی ماجرا که فکر کنم 4 5 ماهی وقت ببره من الان 45 روز از شروع کارم گذشته و هنوز نوبت دقیق کمسیونم مشخص نشده و گفتند این هفته زمان دقیقش رو میگن ...
    ما شهریور رفتیم بهزیستی و مارو فرستادن بهزیستی نزدیک منزل و برای نوبت خانومی که اونجا بود گفت برین 25 بهمن تشریف بیارین و اسممون رو نوشت !!!!! یعنی 25 بهمن نوبت کمیسیون بهزیستی هستش که پدرم رو ببینن ؟
    شانس یه بار در خونه آدمو میزنه
    بدشانسی دستش رو از روی زنگ برنمیداره
    بدبختی هم که کلا کلید داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirlogh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من برادرم معلول بالای 18 سال
    برادرم هم خدمت کرده هم ازدواج کرده
    پدرمم 57 سالشه
    میتونم از معافیت استفاده کنن؟
    وجود اون لرادرم واسم مشکل سازه؟
    ممنون میشم پاسخ بدین

رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

اگه همونجا ارزیابی اولیه شدید ؟!! پرونده هم براتون تشکیل دادند ؟!! اگه آره که 25 بهمن کمیسیون بهزیستی است //

رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_mahmood نمایش پست ها
    ما شهریور رفتیم بهزیستی و مارو فرستادن بهزیستی نزدیک منزل و برای نوبت خانومی که اونجا بود گفت برین 25 بهمن تشریف بیارین و اسممون رو نوشت !!!!! یعنی 25 بهمن نوبت کمیسیون بهزیستی هستش که پدرم رو ببینن ؟
    اگه همونجا ارزیابی اولیه شدید ؟!! پرونده هم براتون تشکیل دادند ؟!! اگه آره که 25 بهمن کمیسیون بهزیستی است //

رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

داداش من اطلاعات خیلی زیادی ندارم مثل شما دوستان درگیر این پرونده شدم و اگر پاسخی میدم چیزایی که طی این مدت متوجه شدم است و برام بوجود امده است میگم . ولی تا نرید اونجا و شخصا اقدام نکنید و سوال نپرسید جواب نمی گیرید ...
    تا جاییکه من می دونم وجود برادر دیگر مانع از رسیدگی به پرونده نمی شود ....

نقل قول نوشته اصلی توسط javadre نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من برادرم معلول بالای 18 سال
    برادرم هم خدمت کرده هم ازدواج کرده
    پدرمم 57 سالشه
    میتونم از معافیت استفاده کنن؟
    وجود اون لرادرم واسم مشکل سازه؟
    ممنون میشم پاسخ بدین

سلاام خسته نباشید
    من رفتم پرسیدم گفتن حتما باید پدرتون یا مادرتون فلج باشه یا عضویی ازش مشکل داشته باشه

ولی اصلا کاری ندارن عمل کرده مراقبت نیاز دارن و این طور چیزا جای تعجب هست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)