صفحه 20 از 65 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

سلام . من پدرم دوسال پیش فوت کرده. مادرم الان بالای 60 سال سن داره. دو تا داداش دارم که یکیشون از طری پدرم 10 15 سال پیش کفالت گرفت یکی دیگه هم رفت سربازیشو . دایی هم ندارم . در مورد معلولیت هم مامانم به طور کلی هیچ کدوم از موارد بالا شاملش نمیشه ولی هم کمرش درد میکنه هم زانوهاش درد میکنه هم ارنج یکی از دستاش . مچ یکی از دستاش هم دکتر گفته باید عمل کنه. غکر کنم دکتر هم تایید کنه که دیسک که کمر داره. حالا به نظرتون میتونم از این قانون استفاده کنم.
    در کل اینکه بهزیستی تایید کنه یه مقدار سلیقه ای نیس؟
    بینایی کمتر از 5 درصد یعنی چی؟

Junior Member

سلام دوستان
    من الان 5 ماه خدمتم . یه برادر از خودم بزرگتر دارم که قطع نخاعه و بابت همین کارت معافیت خودشو گرفته . پدرمم مشکل خاصی نداره آیا میتونم معافیم رو بگیرم ؟ اگه آره به کجا مراجعه کنم ؟ ممنونم

با سلام دوستان خواهشا" سریع جواب بدین خیلی فوریه لطفا " سریع جواب بدید
    من یه بردادر دارم که در شهری دیگر کار و زندگی می کنه ازداواج کرده و سربازی هم رفته
    پدر بنده متاسفانه دارای دیابت هستش و روزی 2 بار از انسولین و رگولار استفاده می کنه، 1 بار عمل قلب انجام داده 3 تا استنت تو قلبش هست ، یک بار سکته مغزی داشته ، عمل جراحی کانال نخاع و دیسک هم به تازگی انجام داده ، عصب های پاش درگیره و به سختی راه میره
    چشماش هم به علت دیابت خون ریزی کرده و باید جراحی شه ، همچنین گوش میانیش بصورت کامل از بین رفته و دچار سرگیجه های بسیار شدیدی میشه که چند بار منجر به بستری شدن در بیمارستان شده شنواییش هم بشدت کم شده . کلیه هاش هم به علت دیابت دچار مشکل شده و تحت نظر پزشکه .
    با این شرایط آیا بنده می تونم از معافیت بند 6 بهزیستی استفاده کنم ؟؟ ( کلیه مدارکش هم موجوده )
    خواهشا" سریع جواب بدید خیلی عجله دارم ، نمیدونم چیکار کنم ، چطور پدرم رو با این وضعیت بزارم و برم سربازی

Junior Member amirlogh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

با این توضیحاتی که شما داری و اگر مشکل جسمی حرکتی پدرتون شدید تشخیص داده بشه شانس داری فکر کنم .. یه سر به بهزیستی بزن شما

رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

من خودم هم 4 شنبه پیش بعد از دو ماه جلسه شورای پزشکیم تو مرکز مولوی تهران انجام شد و دقیقا همان دکتری که ارزیابی اولیه رو انجام داده بود ، خودش توشورا بود و باید رای خودش رو که دو ماه پیش داده بود بررسی می کرد !!!!!!!!!! واقعا سیستم مزخرفی دارند ...
    قرار است یکشنبه رای رو بدن ولی با توجه به اینکه قبلش وضعیت مادرم متوسط تشخصی داده شده بود و شانس خیلی کمی دارم و 4 شنبه هم نهایتا 2 دقیقه مادر من رو همان دکتر وضعیتش رو بررسی کرد بعید می دونم تایید شوم ...
    به دوستان دیگر پیشنهاد می کنم هرجور شده یک اشنایی تو بهزیستی پیدا کنند چون کسانی که با اشنا و پارتی اونجا هستن راحت کارشون راه می افتد من خودم چند موردشون رو دیدم ...
    من که هیچ امیدی ندارم تایید بشه پروندم !!!

با سلام
    مادر من سرطان سینه داشته و یکی از سینه هاش کاملا برداشته شده (نقص عضو ) . پدرم شنواییش مشکل داره و دکتر گفته بیا سمعک بزن
    برادر بزرگنر دارم که خدمت رفته و متاهل هست حالا با این شرایط شانسی هست ؟ . من هنوز دانشجو هستم ترم اخرم

سلام خدمت دوستان عزیز
    میخواستم برای گرفتن معافیت از طریق ماده6 بهزیستی برای مادرم اقدام بکنم(پدرم فوت شده) و گفتم سوالم رو اینجا مطرح بکنم:
    مادر من از ناحیه پا دچار مشکل هستن به اینصورت که ساییدگی شدید زانو دارن و همچنین از ناحیه مچ پا دچار خار پاشنه و تورم هستن. کلا مشکلشون به این شکل هستش که وقتی میشینن به سختی میتونن بلند بشن و بالا رفتن از پله هم که دیگه اصلا!
    خواستم ببینم با این شرایط امیدی هست برای من که از این طریق اقدام بکنم؟
    لطفا هرچه سریعتر راهنمایی کنید.با تشکر

رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

من تو کمیسیون اصلی بهزیستی همانطور که پیش بینی کردم با وجود ارزیابی اولیه متوسط تایید نشدم .. اونطور که مسئولش گفت ... شرایط ارزیابی اولیه و تشخیص آن قوانین بهزیستی است و تو کمیسیون این قوانین با قوانین نظام وظیفه تلفیق شده و شدت معلولیت و تشخصی آن با ارزیابی اولیه خود بهزیستی متغایر است ....

رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

نقل قول نوشته اصلی توسط mabbasnasab نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    میخواستم برای گرفتن معافیت از طریق ماده6 بهزیستی برای مادرم اقدام بکنم(پدرم فوت شده) و گفتم سوالم رو اینجا مطرح بکنم:
    مادر من از ناحیه پا دچار مشکل هستن به اینصورت که ساییدگی شدید زانو دارن و همچنین از ناحیه مچ پا دچار خار پاشنه و تورم هستن. کلا مشکلشون به این شکل هستش که وقتی میشینن به سختی میتونن بلند بشن و بالا رفتن از پله هم که دیگه اصلا!
    خواستم ببینم با این شرایط امیدی هست برای من که از این طریق اقدام بکنم؟
    لطفا هرچه سریعتر راهنمایی کنید.با تشکر
    دوست عزیز هیچ کس اینجا نمی تواند به شما هیچ اطمینان و تشخیصی دهد .. بهترین کار اینست پدرتون رو ببرید بهزیستی شهرتون و ارزیابی اولیه بشید اگر شدتش متوسط یا شدید تشخیص داده شد اونوقت شانس دارید ... امیدوارم شما موفق بشید

رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

در من دوستانیکه تو کمیسیون تایید نشدند تنها حسنی که براشون باقی می ماند اینست که تو شهر محل زندگی خودشون می تونند اقدام کنند!!!!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)