صفحه 21 از 65 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

سلام
    من برای معافیت ماده 6 اقدام کردم و با اینکه پدرم معلولیت و پارکینسون داد و معلولیت شدید براش زدن و تو همه ی کمیسیون ها تایید شد در نهایت و تو کمیسیون بدوی بهم گفتن که شما 3 تا داداش داری بهت معافیت نمیدیم.پدرت بابای داداشات هم هستن اونا بیان مراقبت کنن ازش
    به همین راحتی...
    6 ماه اینور و اونور فرستادن ؛ آخر یادشون افتاد که داداش دارم.. گفتن معافیت نمیدیم

Junior Member

سلام
    من برای معافیت ماده 6 اقدام کردم و با اینکه پدرم معلولیت و پارکینسون داشت و معلولیت شدید براش زدن و تو همه ی کمیسیون ها تایید شد ولی در نهایت و تو کمیسیون بدوی بهم گفتن که شما 3 تا داداش داری بهت معافیت نمیدیم.پدرت بابای داداشات هم هست، اونا بیان مراقبت کنن ازش
    به همین راحتی...
    6 ماه اینور و اونور فرستادن ؛ آخر یادشون افتاد که داداش دارم.. گفتن معافیت نمیدیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad251 نمایش پست ها
    سلام
    من برای معافیت ماده 6 اقدام کردم و با اینکه پدرم معلولیت و پارکینسون داشت و معلولیت شدید براش زدن و تو همه ی کمیسیون ها تایید شد ولی در نهایت و تو کمیسیون بدوی بهم گفتن که شما 3 تا داداش داری بهت معافیت نمیدیم.پدرت بابای داداشات هم هست، اونا بیان مراقبت کنن ازش
    به همین راحتی...
    بعد از کمیسیون عالی ردتون کردن یعنی ؟
    ماده ۶ که کاری به برادرا ندارن !!!!!!!
    مادر پدرتون جدا شدن ؟
    شانس یه بار در خونه آدمو میزنه
    بدشانسی دستش رو از روی زنگ برنمیداره
    بدبختی هم که کلا کلید داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_mahmood نمایش پست ها
    بعد از کمیسیون عالی ردتون کردن یعنی ؟
    ماده ۶ که کاری به برادرا ندارن !!!!!!!
    مادر پدرتون جدا شدن ؟
    اولش چندتا کمیسیون تو بهزیستی بود که تایید کردن..بعد یه کمیسیون تو نظام وظیفه بود که فرستاد یه بیمارستان نظامی که اونم تایید کرد.بعد دوباره یه کمیسیون تو نظام وظیفه بود که تایید کردند و استعلام ثبت احوال گرفتن.. آخرین کمیسیون تو نظام وظیفه بود که 6 یا 7 نفر بودن .. پرونده رو باز کردن گفتن شما برادر داری نمیشه.. گفتم بر فرضم باشن اینجا که نیستن..گفتن نه نمیشه.. رد کردن..
    حالا گفتن اگه اعتراض داری بزن تا هفته بعد بیای
    گفتم اعتراض دارم... گفتن حالا برو خبر میدیم بیای کمیسیون تجدید نظر
    در ضمن تو برگه سه برگی بهزیستی میزان معلولیت و زده بودن شدید ( معلولیت مادر زادی دست و بیماری پارکینسون )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - آزاد

اولش چندتا کمیسیون تو بهزیستی بود که تایید کردن..بعد یه کمیسیون تو نظام وظیفه بود که فرستاد یه بیمارستان نظامی که اونم تایید کرد.بعد دوباره یه کمیسیون تو نظام وظیفه بود که تایید کردند و استعلام ثبت احوال گرفتن.. آخرین کمیسیون تو نظام وظیفه بود که 6 یا 7 نفر بودن .. پرونده رو باز کردن گفتن شما برادر داری نمیشه.. گفتم بر فرضم باشن اینجا که نیستن..گفتن نه نمیشه.. رد کردن..
    حالا گفتن اگه اعتراض داری بزن تا هفته بعد بیای
    گفتم اعتراض دارم... گفتن حالا برو خبر میدیم بیای کمیسیون تجدید نظر
    در ضمن تو برگه سه برگی بهزیستی میزان معلولیت و زده بودن شدید ( معلولیت مادر زادی دست و بیماری پارکینسون )
    ای بابا مگه قانون خودشون نیست ؟ حتی تو صفحه ی اول همین تاپیک هم زدن دوستان که لازم نیست تک فرزند باشی .
    کاشکی تو اعتراض میزدی که معافیت ماده ۶ نباید به برادرا کاری داشته باشن .
    زد حال زدی بهم منم میخواستم اقدام کنم ۲۵ بهمن وقت دارم و ۱ برادر بزرگتر دارم
    بقیه دوستان نمیدونن چرا اینجوری شد وضعیت این دوستمون ؟

Junior Member amirlogh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

سلام
    من برای معافیت ماده 6 اقدام کردم و با اینکه پدرم معلولیت و پارکینسون داد و معلولیت شدید براش زدن و تو همه ی کمیسیون ها تایید شد در نهایت و تو کمیسیون بدوی بهم گفتن که شما 3 تا داداش داری بهت معافیت نمیدیم.پدرت بابای داداشات هم هستن اونا بیان مراقبت کنن ازش
    به همین راحتی...
    واقعا قوانین عجیب غریبی دارند این ها !!! خیلی ناراحت شدم ار ابن پستت چون 6 ماه دوندگی و امد و وقت رو فقط کسی که دنبال این کار است می تواند درک کند چه قدر به آدم فشار می آید ... تو تجدید نظر انشالا تایید بشی ... به ظنر من به خاطر این قانون جدید فروش خدمت دارند دوباره اذیت می کنند و خیلی از معافی ها رو سخت می کنند تا طرف مجبور باشد بخرد و پول بی زبون به حساب این ها بریزند !!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirlogh نمایش پست ها
    واقعا قوانین عجیب غریبی دارند این ها !!! خیلی ناراحت شدم ار ابن پستت چون 6 ماه دوندگی و امد و وقت رو فقط کسی که دنبال این کار است می تواند درک کند چه قدر به آدم فشار می آید ... تو تجدید نظر انشالا تایید بشی ... به ظنر من به خاطر این قانون جدید فروش خدمت دارند دوباره اذیت می کنند و خیلی از معافی ها رو سخت می کنند تا طرف مجبور باشد بخرد و پول بی زبون به حساب این ها بریزند !!!
    رو حساب کتاب نیست..گفتم تازه یادتون افتاده من برادر دارم نمیشه معاف شم. همون موقع ثبت نام کپی مدارک تمام اعضای خانواده رو که گرفتید ، همون اول می گفتید نمیشه
    تو بهزیستی هم رفتم گفتم اگه قرار نیست به قوانین عمل کنید بس چرا مردم و سرکار میزارید 6 ماه.. گفتن قانون اینه که با رضایت پدر و مادر یکی از پسرا معاف شن .. ولی کمیسیون بدوی به این قوانین کاری نداره ، خودش هرجور عشقش بکشه عمل میکنه!!
    حالا قرار بود هفته قبل زنگ بزنن برا کمیسیون تجدید نظر که تا الان خبری نشده !!
    ویرایش توسط ahmad251 : January 11th, 2015 در ساعت 02:16 PM

Junior Member

رو حساب کتاب نیست..گفتم تازه یادتون افتاده من برادر دارم نمیشه معاف شم. همون موقع ثبت نام کپی مدارک تمام اعضای خانواده رو که گرفتید ، همون اول می گفتید نمیشه
    تو بهزیستی هم رفتم گفتم اگه قرار نیست به قوانین عمل کنید بس چرا مردم و سرکار میزارید 6 ماه.. گفتن قانون اینه که با رضایت پدر و مادر یکی از پسرا معاف شن .. ولی کمیسیون بدوی به این قوانین کاری نداره ، خودش هرجور عشقش بکشه عمل میکنه!!
    حالا قرار بود هفته قبل زنگ بزنن برا کمیسیون تجدید نظر که تا الان خبری نشده !!
    ایشالا که تایید میشه،شما چند تا برادر داشتی، سربازی رفتن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_delon نمایش پست ها
    ایشالا که تایید میشه،شما چند تا برادر داشتی، سربازی رفتن؟
    سه تا..بله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - آزاد

ممکنه به خاطر 3 تا برادر داشتن ردت کرده باشن ؟
    من 1 برادر دارم اونم کفالت مادرم رو داره و اصلا از ما جدا زندگی می کنن و مادر پدرم هم جدا شدن .
    حالا من میخواستم ماده 6 برای پدرم اقدام کنم اما گفتی که به برادر گیر دادن خیلی اعصابم بهم ریخت .
    البته جدیدا میگن میخوان همه رو بفروشن اونور سال و به خاطر اون کسی رو قبول نمی کنن حالا باز ممکنه چرت باشه اما اینم بعید نیست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)