صفحه 35 از 65 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

پدر و مادر بنده هم ناراحتی قلبی دارن یکی از برادران منم معلول ذهنی بحساب میاد و دو برادر دیگر منم جدا زندگی میکنن یعنی هیچ جوره نمیتونم معافیت بگیرم؟

Junior Member

سلام امیدوارم یکی بهم جواب بده
    من بابام 77 سالشه شش ماه گیرشیم تصادف کرد تو پاش پلاتین گزاشتن بعدشم زخم بستر گرفته دو تا پاش و هنوز زخم پر نشده و میشه گفت راه نمیره(با واکر فقط تا دستشویی)

عمل قلب بار هم کرده رگ از پاش به قلبش زدن رگاشم آنزو کرده 3 4 بار/ و 2 تا چشمشم آب مروارید عمل کرده دیابت داره ....

حالا من از طریق بهزیستی اقدام کردم و گفتم طی روزهای آینده باید برم برای فروم که بدم ببرم دکترش تایید کنه و گفتن بعد هم بابات میارین اگر از نظر ما معلول باشه کمیسینون تشکیل میدهند از یکی که از این طریق معاف شده پرسیدم گفت معافی حالا بازم از شما سوال دارم آیا معاف میشم ؟ و اینکه چکارهایی لازمه ؟ برای تاکیید بیشتر و خراب نکردن

آمار آدرس برادر و اینها را نمی خواهند؟

لطفا توی این راه یکی کمک کنه که جایی خراب نکنم مرسی

ردر نداشته باشى درجا معاف داىمى

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_flh نمایش پست ها
    ردر نداشته باشى درجا معاف داىمى
    برادر دارم عزیز 2 تا بزرگتر خودم ولی اونها ازدواج کردن و کلی گرفتاری خودشون دارن من از بابام مواظبت میکنم تا اونجایی که میدونم برادر هم داشته باشی میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط geras نمایش پست ها
    سلام امیدوارم یکی بهم جواب بده
    من بابام 77 سالشه شش ماه گیرشیم تصادف کرد تو پاش پلاتین گزاشتن بعدشم زخم بستر گرفته دو تا پاش و هنوز زخم پر نشده و میشه گفت راه نمیره(با واکر فقط تا دستشویی)

عمل قلب بار هم کرده رگ از پاش به قلبش زدن رگاشم آنزو کرده 3 4 بار/ و 2 تا چشمشم آب مروارید عمل کرده دیابت داره ....

حالا من از طریق بهزیستی اقدام کردم و گفتم طی روزهای آینده باید برم برای فروم که بدم ببرم دکترش تایید کنه و گفتن بعد هم بابات میارین اگر از نظر ما معلول باشه کمیسینون تشکیل میدهند از یکی که از این طریق معاف شده پرسیدم گفت معافی حالا بازم از شما سوال دارم آیا معاف میشم ؟ و اینکه چکارهایی لازمه ؟ برای تاکیید بیشتر و خراب نکردن

آمار آدرس برادر و اینها را نمی خواهند؟

لطفا توی این راه یکی کمک کنه که جایی خراب نکنم مرسی
    ذوست عزیز اگه 10 تا برادرم داشته باشین(به شرط اینکه خدمت رفته باشن یا فراری نباشن) مهم نیست
    با این شرایطی که گفتین احتمال معافیتتون بالاست
    شما اقدام کنید
    تنها راهنمایی پرونده های پزشکیتونه
    سعی کنید کامل باشه وقتی میرید بیمارستان نظامی(بعدا نظام وظیفه میفرسته)
    ایشالا که معافید

Junior Member

بله عزیز آن دو تا رفته اند
    امروز ارزیاب بهزیتستی پدرمو دید و تیک متوسط زد ! البته گفت شدیده!

فردا باید برم پرونده تشکیل بدم آیا مدارک قلب و دیگر بیماری ها را هم تحویل بهزیستی بدم ؟ یا فقط پرونده مربوط به پا؟ چون تا آنجایی که میدانم باید معلول تشخیص بدهند

درکل چی مهم هست برایشان ؟ برگ خلاصه پرونده بیمارستان کافیه ؟ یا مثلا خلاصه گزارشهای پرستار و دستوارت هم ببرم؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط geras نمایش پست ها
    بله عزیز آن دو تا رفته اند
    امروز ارزیاب بهزیتستی پدرمو دید و تیک متوسط زد ! البته گفت شدیده!

فردا باید برم پرونده تشکیل بدم آیا مدارک قلب و دیگر بیماری ها را هم تحویل بهزیستی بدم ؟ یا فقط پرونده مربوط به پا؟ چون تا آنجایی که میدانم باید معلول تشخیص بدهند

درکل چی مهم هست برایشان ؟ برگ خلاصه پرونده بیمارستان کافیه ؟ یا مثلا خلاصه گزارشهای پرستار و دستوارت هم ببرم؟
    با تشکر
    پرونده بیمارستان که خیلی تاثیر داره
    جواب آزمایش ، تایید دکترها، دفترچه بیمه هر چی مدرک پزشکی دارین ببرین
    مال قلبشم ببرید
    برا خود من چون بیمارستان بستری نبود فقط دفترچه بیمه و تایید یکی دوتا دکتر بود
    مدارک بیمارستان خیلی مهمه

Junior Member

سلام دوساتن من پدرم دیابت نوع 2 دارن. میخوام بدونم احتمال داره بتونم معافیت بگیرم؟ پیش پیش ممنونم از راهنمایی

Junior Member

سلام بچه ها.من پدرم فوت کرده و 3 تا برادر دارم که 2تاشون هم سربازی رفتن و ازدواج کردن و یکیشون ازدواج نکرده و سربازه.خودمم ی ماهه سرباز شدم.مادرم افسردگی خفیف داره و الان از وقتی رفتم سربازی بدتر شده.چون 14 ساعت راهه از پادگان تا شهرمون.نمیتونم بیام خونه.ب نظرتون میشه از این معافیت استفاده کرد؟؟
    راستی مادرم حقوق بگیر تامین اجتماعیه.تاثیری داره؟؟

Junior Member

دوستان سلام خسته نباشيد،من از اهواز اقدام براي معافي كردم اما جواب نگرفتم،ايا ميشه دوباره از كرمانشاه اقدام كنم؟! در ضمن من ساكن اهوازم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)