صفحه 42 از 65 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

[QUOTE=hadi1368;2002786]

بنده بعد از 1 سال دوندگی یکشنبه امروز در عرض 1ساعت با یک رای منفی ما رو بدرقه کردند! گوش پدرم یکی 76 دسی بل بود ودیگری 85!
    به همین که شنا شرایطش رو ندارید، بسنده کردند!
    اونروز نزدیک به 90 نفر مراجعه داشتند و تا زمانی که من بودم کسی رو معاف نکردند!
    کسی میدونه علت رای منفی چی بوده؟ مسئول باجه میگفت که اعتراض نمی تونید بذارید! واسه منم نائی نمونده که باز برم دنبالش
    پدرم واقعا بخاطر گوشش جایی بش کار نمیدن، واقعا حقم بوده
    کسی اعتراض گذاشته و نتیجه گرفته باشه؟ فرقش با حالت قبلی چی بوده که رای مثبت شده؟
    لطفا منو راهنمایی کنید که مثه آوار این قضیه رو سرم خراب شد!

Junior Member

[QUOTE=Amirhosein1988;2010910]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1368 نمایش پست ها

بنده بعد از 1 سال دوندگی یکشنبه امروز در عرض 1ساعت با یک رای منفی ما رو بدرقه کردند! گوش پدرم یکی 76 دسی بل بود ودیگری 85!
    کسی میدونه علت رای منفی چی بوده؟ مسئول باجه میگفت که اعتراض نمی تونید بذارید! واسه منم نائی نمونده که باز برم دنبالش
    کسی اعتراض گذاشته و نتیجه گرفته باشه؟ فرقش با حالت قبلی چی بوده که رای مثبت شده؟
    سلام برادر ميتوني اعتراض بزني كه بري شوراي الي ولي خيلي دقت كن چون اخرين شانسته حتما يه اشنا يا پارتي جور كن تو كميسيون شورا عالي به هيچ وجه همينجوري نرو چون بازم ردت ميكنن

[QUOTE=Amirhosein1988;2010910]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1368 نمایش پست ها

داداش شما رو کمیسیون نظام وظیفه رد کرد یا کمیسیون بهزیستی ؟

و اینکه شرایطتتون چیه .. چن برادر داری ؟ متاهل هشتن نیستن ؟ خارج از شهرستان یا استان محل زندگی پدریتون زندگی میکنن یا نه ؟ و اینکه پدرت چند سالشه ؟

تو کمیسیون شهرستان رد شدین ؟
    یا تو مرکز استان ؟
    بستگی داره زمان ما بعضی دو تا نامه میاوردن از بیمارستان نظامی

یکی از بیمارستانا تایید میکرد اون یکی رد میکرد در نتیجه کمیسون هم رد میکرد

اما وقتی تو کمیسیون شهرستان تایید میشد بعدش مبرفت تو مرکز استان (جون من از شهرستان ااقدام کردم)
    تو کمیسیون مرکز استان اگه رد میکردن (حتی اگه اعتراض میزدی سخت رای تغییر میکرد)
    اما تو کمیسیون شهرستان اگه اعتراض بدی نامه برای بیمارستان دیگه بهت میدن

[QUOTE=Habib_sh;2012484]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhosein1988 نمایش پست ها
    سلام برادر ميتوني اعتراض بزني كه بري شوراي الي ولي خيلي دقت كن چون اخرين شانسته حتما يه اشنا يا پارتي جور كن تو كميسيون شورا عالي به هيچ وجه همينجوري نرو چون بازم ردت ميكنن
    پارتی که اصلا ندارم! خودمو خودم!
    احتمالا به عنوان اخرین شانس اعتراض بذارم و برم سربازی!

[QUOTE=ultimate1370;2012731]

داداش شما رو کمیسیون نظام وظیفه رد کرد یا کمیسیون بهزیستی ؟

و اینکه شرایطتتون چیه .. چن برادر داری ؟ متاهل هشتن نیستن ؟ خارج از شهرستان یا استان محل زندگی پدریتون زندگی میکنن یا نه ؟ و اینکه پدرت چند سالشه ؟
    کمیسیون نظام وظیفه، 1 برادر که کوچیکتره و مجرد. تهران اقدام کردم. دقیقا به سن مکفول هم بنظرم برمیگرده! 58 سالشونه پدرم

Junior Member

سلام ببخشید میشه بهم جواب بدید چون واقعا به کمک نیاز دارم.
    من مادرم ناشنواست و 56 سال سن داره و خودم سه ماه از خدمتم میگذره.و برای معافیت ماده 6اقدام کردم و بهزیستی گفته بهم که صد در صد معاف میشی چون تک پسرهم هستم.و من الآن میخوام دیگه سر خدمتم برنگردم و فراری شم .ولی میترسم که اگه فراری شم منو معاف نکنن.حالا نمیدونم چیکار کنم.آیا به نظر شما معافیتم حتمیه؟؟؟؟و خدمت رو رها کنم و بیفتم دنبال معافیم؟؟؟؟
    لطفا بهم جواب بدید خواهش میکنم ازتون

دوست عزير يک سال طول ميکشه معاف شه

[QUOTE=Amirhosein1988;2014984]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ultimate1370 نمایش پست ها
    کمیسیون نظام وظیفه، 1 برادر که کوچیکتره و مجرد. تهران اقدام کردم. دقیقا به سن مکفول هم بنظرم برمیگرده! 58 سالشونه پدرم
    طبق قانون مجموع دو گوش از ۶۰ دسی بل بالا باشه شدید تلقی میشه از نظر کمیسیون پزشکی . . .( یعنی میشه معاف شد )

و اینکه سنی فک نکنم در نظر گرفته باشن طبق ماده ۶ بهزیستی که مثلا فلان سن باید باشه .. ! حالا درسته تو قانون خود کفالت ۷۰ به بالا رو میخوان ولی طبق گفته های خودت گوش پدرت خیلی سنگیه و اگه واقعا گوشش سنگین باشه ( جسارت نباشه که میگم پدرت خودشو به کری نزنه ) تو باید الان معاف میشدی نمی دونم چرا نشدی ! تو هم اعتراضتو بزن ببین چی میشه !

=-=-==-=-=-=-

من خودمم اقدام کردم گوش پدرم ۶۴ دسی بل هستش کمیسیون بهزیستی تایید کرد الان پروندم رفته ناجا برا کمیسیون نظام وظیفه فک کنم بعد رمضان ما رو بخوان

در کل منم استرس ورم داشت شاید خدای نکرده منم رد کنن ( البته بگم پدرم ۷۴ سالشه )

[QUOTE=ultimate1370;2015469]

طبق قانون مجموع دو گوش از ۶۰ دسی بل بالا باشه شدید تلقی میشه از نظر کمیسیون پزشکی . . .( یعنی میشه معاف شد )

و اینکه سنی فک نکنم در نظر گرفته باشن طبق ماده ۶ بهزیستی که مثلا فلان سن باید باشه .. ! حالا درسته تو قانون خود کفالت ۷۰ به بالا رو میخوان ولی طبق گفته های خودت گوش پدرت خیلی سنگیه و اگه واقعا گوشش سنگین باشه ( جسارت نباشه که میگم پدرت خودشو به کری نزنه ) تو باید الان معاف میشدی نمی دونم چرا نشدی ! تو هم اعتراضتو بزن ببین چی میشه !

=-=-==-=-=-=-

من خودمم اقدام کردم گوش پدرم ۶۴ دسی بل هستش کمیسیون بهزیستی تایید کرد الان پروندم رفته ناجا برا کمیسیون نظام وظیفه فک کنم بعد رمضان ما رو بخوان

در کل منم استرس ورم داشت شاید خدای نکرده منم رد کنن ( البته بگم پدرم ۷۴ سالشه )
    اخه این قانون جدید نوشته یا کرولال یا با سمعک مجموع 60 دسی بل!! رفتم پلیس +10 میگه نمیشه اعتراض گذاشت!! میدون سپاه هم گفته بودند که نمیشه! کسی میدونه چجوری میتونم اعتراض بذارم؟
    تهران اقدام کردی؟ اگر سوالی داشتی در خدمتم. من یه بار هم شهرستان اقدام کرده بودم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)