صفحه 43 از 65 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

سلام بچه ها
    کسی میدونه از وقتی که مدارکو تحویل پلیس+10 میدی چه قدر طول میکشه کمیسیون نظام وظیفه رای خودشو بده؟ چه قدر طول میکشه کارت صادر بشه؟
    اگه میشه ی کم پروسشو توضیح بدید

QUOTE=mito;2016142]سلام بچه ها
    کسی میدونه از وقتی که مدارکو تحویل پلیس+10 میدی چه قدر طول میکشه کمیسیون نظام وظیفه رای خودشو بده؟ چه قدر طول میکشه کارت صادر بشه؟
    اگه میشه ی کم پروسشو توضیح بدید[/QUOTE]

معلوم نيست ولي مدارکتو تحويل بدى ممکنه بعد3ماه اسمس بدن بري نظام وظيفه

Junior Member

*
    * ﺳﻼ‌ﻡ ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﻣﯿﺸﻪ ﺑﻬﻢ ﺟﻮﺍﺏ ﺑﺪﯾﺪ ﭼﻮﻥ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺑﻪ ﮐﻤﮏ ﻧﯿﺎﺯ ﺩﺍﺭﻡ.
    ﻣﻦ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺎﺷﻨﻮﺍﺳﺖ ﻭ 56 ﺳﺎﻝ ﺳﻦ ﺩﺍﺭﻩ ﻭ ﺧﻮﺩﻡ ﺳﻪ ﻣﺎﻩ ﺍﺯ ﺧﺪﻣﺘﻢ ﻣﯿﮕﺬﺭﻩ.ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻌﺎﻓﯿﺖ ﻣﺎﺩﻩ 6ﺍﻗﺪﺍﻡ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﺑﻬﺰﯾﺴﺘﯽ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﻬﻢ ﮐﻪ ﺻﺪ ﺩﺭ ﺻﺪ ﻣﻌﺎﻑ ﻣﯿﺸﯽ ﭼﻮﻥ ﺗﮏ ﭘﺴﺮﻫﻢ ﻫﺴﺘﻢ.ﻭ ﻣﻦ ﺍﻵ‌ﻥ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺩﯾﮕﻪ ﺳﺮ ﺧﺪﻣﺘﻢ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩﻡ ﻭ ﻓﺮﺍﺭﯼ ﺷﻢ .ﻭﻟﯽ ﻣﯿﺘﺮﺳﻢ ﮐﻪ ﺍﮔﻪ ﻓﺮﺍﺭﯼ ﺷﻢ ﻣﻨﻮ ﻣﻌﺎﻑ ﻧﮑﻨﻦ.ﺣﺎﻻ‌ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﭼﯿﮑﺎﺭ ﮐﻨﻢ.ﺁﯾﺎ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﺷﻤﺎ ﻣﻌﺎﻓﯿﺘﻢ ﺣﺘﻤﯿﻪ؟؟؟؟ﻭ ﺧﺪﻣﺖ ﺭﻭ ﺭﻫﺎ ﮐﻨﻢ ﻭ ﺑﯿﻔﺘﻢ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻣﻌﺎﻓﯿﻢ؟؟؟؟
    ﻟﻄﻔﺎ ﺑﻬﻢ ﺟﻮﺍﺏ ﺑﺪﯾﺪ ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺍﺯﺗﻮﻥ.در ضمن الآن کمیسیون شهرستان رفتم و مدارک لازم برای کمیسیون استانی روهم تکمیل کردم و منتظرم بهم خبر بدن که برم کمیسیون استانی بهزیستی.الآن توی مرخصی هستم و دو روز مونده از مرخصیم به خدا دارم افسرده میشم لطفا اگه یکی میتونه جوابم رو بده ازم دریغ نکنه ممنونتونم

[QUOTE=Amirhosein1988;2016134]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ultimate1370 نمایش پست ها
    اخه این قانون جدید نوشته یا کرولال یا با سمعک مجموع 60 دسی بل!! رفتم پلیس +10 میگه نمیشه اعتراض گذاشت!! میدون سپاه هم گفته بودند که نمیشه! کسی میدونه چجوری میتونم اعتراض بذارم؟
    تهران اقدام کردی؟ اگر سوالی داشتی در خدمتم. من یه بار هم شهرستان اقدام کرده بودم!

نه من داداش از تبریز اقدام کردم یعنی استان خودمون تو شهرستان اهرم .. خب گوش پدرم طبق ادیومتری دو تا ددکتر معتبر و خوب ۶۴ دسی بل گفته شده هر دو گوش مجموعش در واقع .. ! بهزیسیی هم شدید زده

واقعیتش دیگه نمی دونم با سمعک اینا چنده .. من ۱۲ خرداد کمیسیون بهزیستی داشتم تو تبریز که با پدرم رفتیم اونجا البته من فقط نبودم یه ۱۰ نفرم بود .. پدرمو معاینه کردن سوال پرسیدن و گفتن مرخصید بعد یه نیم ساعت مدد کارمون اومد گفت شما تایید شدید تا جایی هم که یادمه پرونده ۳ نفر فقط تایید شده بود .. یکیشم خدا رو شکر پرونده ما بود . . . الانم کار از بهزیستی تموم شده پرونده رو احتمالا تا الان فرستادن ناجا .. بخش نظام وظیفه !!

قراره اونجا هم کمیسیون پزشکی برگزار بشه هنوز وقتش معلوم نیست . . .

در کل نمی دونم دیگه داداش .. از استرس واقعا دارم میمیرم .. واقعا نمی دونم درصد معافیتم چقدره با این حساب !!

پدرم ۷۴ سالشه مادرم ۶۷ سالشه دو تا برادرم دارم یکی ۴۲ سالشه یکی ۳۸ هر دو متاهل تو تبریزن خارج از شهرستانمون بچه هم دارن سربازی هم رفتن ..

پدرمم حقوق بگیر تامین اجتماعی اینا نیست فقط حقوق بازنشستگی ثبت اسناد رو میگیره .. شرایط من اینه !

[QUOTE=ultimate1370;2016412]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhosein1988 نمایش پست ها

نه من داداش از تبریز اقدام کردم یعنی استان خودمون تو شهرستان اهرم .. خب گوش پدرم طبق ادیومتری دو تا ددکتر معتبر و خوب ۶۴ دسی بل گفته شده هر دو گوش مجموعش در واقع .. ! بهزیسیی هم شدید زده

واقعیتش دیگه نمی دونم با سمعک اینا چنده .. من ۱۲ خرداد کمیسیون بهزیستی داشتم تو تبریز که با پدرم رفتیم اونجا البته من فقط نبودم یه ۱۰ نفرم بود .. پدرمو معاینه کردن سوال پرسیدن و گفتن مرخصید بعد یه نیم ساعت مدد کارمون اومد گفت شما تایید شدید تا جایی هم که یادمه پرونده ۳ نفر فقط تایید شده بود .. یکیشم خدا رو شکر پرونده ما بود . . . الانم کار از بهزیستی تموم شده پرونده رو احتمالا تا الان فرستادن ناجا .. بخش نظام وظیفه !!

قراره اونجا هم کمیسیون پزشکی برگزار بشه هنوز وقتش معلوم نیست . . .

در کل نمی دونم دیگه داداش .. از استرس واقعا دارم میمیرم .. واقعا نمی دونم درصد معافیتم چقدره با این حساب !!

پدرم ۷۴ سالشه مادرم ۶۷ سالشه دو تا برادرم دارم یکی ۴۲ سالشه یکی ۳۸ هر دو متاهل تو تبریزن خارج از شهرستانمون بچه هم دارن سربازی هم رفتن ..

پدرمم حقوق بگیر تامین اجتماعی اینا نیست فقط حقوق بازنشستگی ثبت اسناد رو میگیره .. شرایط من اینه !
    به نظرم که معاف شی ایشالله، چیزی که فکر کنم باعث رای منفی من د، این قسمت قانونه:
    "نقص عضو و معلولیت به تنهایی موجب معافیت از خدمت نبوده بلکه عدم کارآیی و نیاز به مراقب به دلیل نقص عضو ملاک اصلی معافیت می‌باشد"
    که با توجه به سن پدر و یکم بیشتر کردن این شرایط در ظاهر ختم به خیر بشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط payamgh71 نمایش پست ها
    *
    * ﺳﻼ‌ﻡ ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﻣﯿﺸﻪ ﺑﻬﻢ ﺟﻮﺍﺏ ﺑﺪﯾﺪ ﭼﻮﻥ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺑﻪ ﮐﻤﮏ ﻧﯿﺎﺯ ﺩﺍﺭﻡ.
    ﻣﻦ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺎﺷﻨﻮﺍﺳﺖ ﻭ 56 ﺳﺎﻝ ﺳﻦ ﺩﺍﺭﻩ ﻭ ﺧﻮﺩﻡ ﺳﻪ ﻣﺎﻩ ﺍﺯ ﺧﺪﻣﺘﻢ ﻣﯿﮕﺬﺭﻩ.ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻌﺎﻓﯿﺖ ﻣﺎﺩﻩ 6ﺍﻗﺪﺍﻡ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﺑﻬﺰﯾﺴﺘﯽ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﻬﻢ ﮐﻪ ﺻﺪ ﺩﺭ ﺻﺪ ﻣﻌﺎﻑ ﻣﯿﺸﯽ ﭼﻮﻥ ﺗﮏ ﭘﺴﺮﻫﻢ ﻫﺴﺘﻢ.ﻭ ﻣﻦ ﺍﻵ‌ﻥ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺩﯾﮕﻪ ﺳﺮ ﺧﺪﻣﺘﻢ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩﻡ ﻭ ﻓﺮﺍﺭﯼ ﺷﻢ .ﻭﻟﯽ ﻣﯿﺘﺮﺳﻢ ﮐﻪ ﺍﮔﻪ ﻓﺮﺍﺭﯼ ﺷﻢ ﻣﻨﻮ ﻣﻌﺎﻑ ﻧﮑﻨﻦ.ﺣﺎﻻ‌ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﭼﯿﮑﺎﺭ ﮐﻨﻢ.ﺁﯾﺎ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﺷﻤﺎ ﻣﻌﺎﻓﯿﺘﻢ ﺣﺘﻤﯿﻪ؟؟؟؟ﻭ ﺧﺪﻣﺖ ﺭﻭ ﺭﻫﺎ ﮐﻨﻢ ﻭ ﺑﯿﻔﺘﻢ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻣﻌﺎﻓﯿﻢ؟؟؟؟
    ﻟﻄﻔﺎ ﺑﻬﻢ ﺟﻮﺍﺏ ﺑﺪﯾﺪ ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺍﺯﺗﻮﻥ.در ضمن الآن کمیسیون شهرستان رفتم و مدارک لازم برای کمیسیون استانی روهم تکمیل کردم و منتظرم بهم خبر بدن که برم کمیسیون استانی بهزیستی.الآن توی مرخصی هستم و دو روز مونده از مرخصیم به خدا دارم افسرده میشم لطفا اگه یکی میتونه جوابم رو بده ازم دریغ نکنه ممنونتونم
    تا اونجا که من میدونم، یکی از شرایط اصلی نداشتن غیبت مشمول ه. بایستی همزمان کاراشو انجام بدی.

Junior Member

یعنی باید برگردم سر خدمت و همزمان هم دنبال معافیت باشم؟به نظرتون با شرایطی که من دارم معافیت شاملم میشه؟چون مادرم ناشنوایی مطلق است.ولی پدرم55 سالشه و هیچ مشکلی نداره.به نظرتون چند ماه طول میکشه؟من الآن سه ماه خدمتمو تنها پسر هم هستم ولی اگه معاف نشم میخوام خدمت رو رها کنم و برنگردم پادگان.آیا معافیتم حتمیه؟یا نه؟ممنونم اگه جواببدید

نقل قول نوشته اصلی توسط payamgh71 نمایش پست ها
    سلام ببخشید میشه بهم جواب بدید چون واقعا به کمک نیاز دارم.
    من مادرم ناشنواست و 56 سال سن داره و خودم سه ماه از خدمتم میگذره.و برای معافیت ماده 6اقدام کردم و بهزیستی گفته بهم که صد در صد معاف میشی چون تک پسرهم هستم.و من الآن میخوام دیگه سر خدمتم برنگردم و فراری شم .ولی میترسم که اگه فراری شم منو معاف نکنن.حالا نمیدونم چیکار کنم.آیا به نظر شما معافیتم حتمیه؟؟؟؟و خدمت رو رها کنم و بیفتم دنبال معافیم؟؟؟؟
    لطفا بهم جواب بدید خواهش میکنم ازتون
    فراری که باشی ، غیبت که داشته باشی صد در صد که سهله 1000 درصدم شرایط معافیت رو داشته باشی معافت نمیکنن
    موردش با ما بود، به خاطر (غیبت و نه فراری ) معافش نکردن

نقل قول نوشته اصلی توسط mito نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    اگه میشه ی کم پروسشو توضیح بدید
    من که 26 شهریور پارسال استارتور زدم
    9 آبان نامه بهزیستی و تشکیل پرونده به نظام وظیفه
    14 اردیبهشت امسالم کارتم اومد

نقل قول نوشته اصلی توسط aramanjoman نمایش پست ها
    من که 26 شهریور پارسال استارتور زدم
    9 آبان نامه بهزیستی و تشکیل پرونده به نظام وظیفه
    14 اردیبهشت امسالم کارتم اومد
    آرمان جان، نمیدونی چطور میشه به رای کمیسیون اعتراض گذاشت؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)