صفحه 5 از 65 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

سلام به همگی..........
    من بعد از انجام امور مربوط به بهزیستی(کفالت پدر-مشکل بینایی) جواب اومد که متوسط بود(خود دکتر بهزیستی میگفت معافی بهت میدن) به نظرتون چقدر احتمال معافیت دارم........من شیراز هستم اگه کسی اطلاع داره از شرایط شیراز اعلام کنه .....

Member hraarh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط donkman نمایش پست ها
    سلام به همگی..........
    من بعد از انجام امور مربوط به بهزیستی(کفالت پدر-مشکل بینایی) جواب اومد که متوسط بود(خود دکتر بهزیستی میگفت معافی بهت میدن) به نظرتون چقدر احتمال معافیت دارم........من شیراز هستم اگه کسی اطلاع داره از شرایط شیراز اعلام کنه .....
    درود..
    دوست عزیز به نظر من شانست بد نیست ادامه بده البته یکی از دوستان از ایلام اقدام کرده و ردش کردن با اینکه درصد معلولیت پدر ایشون هم متوسط بوده و یکی همونجا بهش گفته بود که امسال به علت کمبود نیرو به نظام وظیفه سفارش شده تا میتونن افراد رو معاف نکنن ولی منبع رسمی این رو تایید نکرده در نهایت شما نا امید نباش و ادامه بده به هر حال شاید از شانس شما معاف شدی.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من پدرم مبتلا به آلزایمر می باشد و تحت نظر بهزیستی است.برای این نوع کفالت اقدام نمودم که در کمیسون نظام وظیفه به بیمارستان سجاد تهران فرستادن.دکترای تهران گفتن احتیاج به مراقبت دارد.وقتی جواب رو فرستادن دوباره من را گذاشتن در کمیسیون شورای عالی و جواب نه بهم دادن و معاف نشدم.چند ماهی گذشت پرونده رو دوباره به جریان انداختم اینبار دکترای کمیسیون برگه رو به دکترای متخصص ارجاع دادن اما کسانی که در نظام وظیفه بودن این برگه رو به من ندادن و می گفتن که چون توی شورای عالی گذاشتیم دیگه پروندت بسته شده نمیشه کاری کرد.سوالم از دوستان اینه که هم باید تهران میفرستادن و هم شورایه عالی یا فقط یکی کافی بوده؟و اینکه به نظرتون الان از چه طریقی برگه ارجاع کمیسیون را بگیرم ازشون؟
    یک دنیا ممنون از لطفتون

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid69 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من پدرم مبتلا به آلزایمر می باشد و تحت نظر بهزیستی است.برای این نوع کفالت اقدام نمودم که در کمیسون نظام وظیفه به بیمارستان سجاد تهران فرستادن.دکترای تهران گفتن احتیاج به مراقبت دارد.وقتی جواب رو فرستادن دوباره من را گذاشتن در کمیسیون شورای عالی و جواب نه بهم دادن و معاف نشدم.چند ماهی گذشت پرونده رو دوباره به جریان انداختم اینبار دکترای کمیسیون برگه رو به دکترای متخصص ارجاع دادن اما کسانی که در نظام وظیفه بودن این برگه رو به من ندادن و می گفتن که چون توی شورای عالی گذاشتیم دیگه پروندت بسته شده نمیشه کاری کرد.سوالم از دوستان اینه که هم باید تهران میفرستادن و هم شورایه عالی یا فقط یکی کافی بوده؟و اینکه به نظرتون الان از چه طریقی برگه ارجاع کمیسیون را بگیرم ازشون؟
    یک دنیا ممنون از لطفتون
    یه سر به انجا بزن: http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&pageid=3652
    وقتی همه ی راه های عادی به بن بست میخوره این میتونه کمک کنه.

Junior Member

سلام
    ببخشید یعنی پرونده من چون در شورایه عالی مطرح شده آیا دیگر در کمیسیون برای تجدید نظر نمیشود مطرح گردد؟
    ممنون از پاسختون

Junior Member

درود فراوان به همگی دوستان
    من یه سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنین
    من از فروردین امسال وثیقه گذاشتم تو نظام وظیفه برای اینکه میخوام برا ادامه تحصیل شهریور از کشور خارج بشم و چند ماهی هست که از این قضیه ی ماده 6 با خبر شدم و اقدام هم کردم و درمراحل پایانی هستم
    حالا سوالم اینه که نظام وظیفه چطوری این دوتا موضوع رو هندل میکنه ؟ نمیگه تو چطور میخوای کفیل مادرت بشی در حالی که برا تحصیلت تو خارج از کشو معافیت تحصیلی رد شده و میخای از ایران بری؟
    در صورت توافق وثیقه منو به من پس میدن؟؟؟؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sabad نمایش پست ها
    درود فراوان به همگی دوستان
    من یه سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنین
    من از فروردین امسال وثیقه گذاشتم تو نظام وظیفه برای اینکه میخوام برا ادامه تحصیل شهریور از کشور خارج بشم و چند ماهی هست که از این قضیه ی ماده 6 با خبر شدم و اقدام هم کردم و درمراحل پایانی هستم
    حالا سوالم اینه که نظام وظیفه چطوری این دوتا موضوع رو هندل میکنه ؟ نمیگه تو چطور میخوای کفیل مادرت بشی در حالی که برا تحصیلت تو خارج از کشو معافیت تحصیلی رد شده و میخای از ایران بری؟
    در صورت توافق وثیقه منو به من پس میدن؟؟؟؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
    معافیت تحصیلی و معافیت کفالت تنها معافیت هایی هستند که همزمان قابل دریافت هستند.
    با دریافت معافیت کفالت میتونید درخواست ابطال معافیت تحصیلی بدین و مبلغ رو پس بگیرید.

با سلام
    مادر من دارای بیماری سرطان سینه منتشر شده به کبد (متاستاز به کبد پیشرفته) می باشد.طوری که پزشک فوق تخصص هم سرطان پیشرفته ایشون رو تایید کرده اند. دو برادر بزرگتر از خودم هم دارم که هر دو ازدواج کردند و مستقل زندگی می کنند و خدمت سربازی هم رفتند. می خواستم ببینم کفالت ماده 6 شامل من میشه یا نه؟
    دوستان راهنمایی کنند.با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من خوشبختانه کمسیون بهزیستی استان هم رفتم و جوابش شدید بود حالا پلیس + 10 به من گفته که باید واکسن بزنم و دفترچه پر کنم!!!!!!!! اگه نشه احتمال اعزام من هست؟؟؟؟؟

Member hraarh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sabad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من خوشبختانه کمسیون بهزیستی استان هم رفتم و جوابش شدید بود حالا پلیس + 10 به من گفته که باید واکسن بزنم و دفترچه پر کنم!!!!!!!! اگه نشه احتمال اعزام من هست؟؟؟؟؟
    بله دوست عزیز اگه دانشجو نباشین احتمال اعزامتون هست البته اگه کمیسیون بهززیستی استان براتون شدید زده که نگران نباشید احتمال زیاد معافین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)