صفحه 50 از 65 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

من مادرم گوشاش کمی سنگینه از بهزیستی پرسیدم میگه باید شدید شدید باشه به نظرتون تو کمیسیون میشه کلک زد؟

پدر من دارای بیماری موج گرفتگی (PTSD) در جبهه میباشد.سابقه بستری در بیمارستان اعصاب و روان نیز دارد.
    ایا میتوانم از طریق بهزیستی کفالت بگیرم.
    لطفا راهنمایی نمایید.

دوستان من یه سوال داشتم ازتون دایی من نزدیک 17 ساله سکته مغزی کرده و یک سمت بدنش لمسه با توجه به اینکه مادر بزرگ و پدر بزرگم یعنی پدر و مادر دائیم فوت کردن من میتونم کفیل دائیم بشم داییم تنها زندگی میکنه در ضمن دایی بنده 2 خواهر و یک برادر داره خواهرا هم همه بزرگن و همسر و بچه دارن برادر هم بزرگه ازدواج کرده و بچه داره و در خارج کشور زندگی میکنه اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

Junior Member

سلام من پدرم عمل قلب باز انجام داده بنظرتون شانسم برای این معافی چقدره؟

با سلام
    مادرم و خواهرم هردو زیر پوشش بهزیستی هستن مادرم به خاطر سنگینی گوش چپش و خواهرم به خاطر عضو نقص دست چپش پدرم هم 57 سالشه اما یک برادر دیگه دارم که ازدواج کرده و سرزندیگیشه حالا من میتونم در مورد مادرم اقدام کنم یا نه ؟یا بنظرتون اگه معاف هم نشدم میتونم معرفی نامه از بهزیستی بگیرم و بومی خدمت کنم ؟آیا واقعا ارگان نظامی معرفی نامه قبول میکنه اصلا چنین چیزی هست یا نه ؟چون خود بهزیستی ممانعتی به دادن معرفی نامه نداره ممنون میشم سریع جواب بدید

Junior Member

سلام
    من شانسی دارم برای استفاده از این معافیت، اما از اونطرف هم چون عجله دارم دفتر چه رو پست کردم و منتظر اعزام هستم،
    خواستم ببینم پیگیری این نوع معافیت روند اعزام من که الان به اصطلاح برگ سبز و تاریخ اعزام رو گرفتم ، توش تاخیری نمیندازه؟ میشه موازی هم جلو برن؟ حتی خدمتم هم شروع بشه و این هم پیگیری بشه

Junior Member amirlogh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedsarvar نمایش پست ها
    با سلام
    مادرم و خواهرم هردو زیر پوشش بهزیستی هستن مادرم به خاطر سنگینی گوش چپش و خواهرم به خاطر عضو نقص دست چپش پدرم هم 57 سالشه اما یک برادر دیگه دارم که ازدواج کرده و سرزندیگیشه حالا من میتونم در مورد مادرم اقدام کنم یا نه ؟یا بنظرتون اگه معاف هم نشدم میتونم معرفی نامه از بهزیستی بگیرم و بومی خدمت کنم ؟آیا واقعا ارگان نظامی معرفی نامه قبول میکنه اصلا چنین چیزی هست یا نه ؟چون خود بهزیستی ممانعتی به دادن معرفی نامه نداره ممنون میشم سریع جواب بدید
    شما اقدام کن چون تایم رسیدگیش زمان بر است //// نامه رو بهت میدن
    نامه رو وقتی اموزشیت شروع شد بهتون میدن . من الان ماه دوم اموزشیم هستم و دو هفته پیش این نامه رو گرفتم و تحویل دادم اگر بیفتم تهران یعنی تاثیر داشته وگرنه الکی هستش ... باید تا 3 هفته دیگه ه وضعیت تقسیمم مشخص میشه صبر کنم ببینم تهران میفتم یا نه !!!!

سلام

پدرم معلولیت داره (از بهزیستی )

برادرم هم کفالت پدرم رو گرفته

آیا من میتونم کفالت خواهرم رو بگیرم ؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط amirlogh نمایش پست ها
    شما اقدام کن چون تایم رسیدگیش زمان بر است //// نامه رو بهت میدن
    نامه رو وقتی اموزشیت شروع شد بهتون میدن . من الان ماه دوم اموزشیم هستم و دو هفته پیش این نامه رو گرفتم و تحویل دادم اگر بیفتم تهران یعنی تاثیر داشته وگرنه الکی هستش ... باید تا 3 هفته دیگه ه وضعیت تقسیمم مشخص میشه صبر کنم ببینم تهران میفتم یا نه !!!!
    ممنون دوستام هر دو شون نامه گرفتن و بومی خدمت کردن (کرمانشاه بودن)چون پدرشون تحت پوشش بود ولی حقوق بگیر بهزیستی نبود اونم معلولیت خفیف داشت .منم دی ماه دفترچه آماده به خدمتم رو میفرستم از +10که پرسیدم گفت باتوجه به پر بودن ظرفیت 95/4/1اعزامم ،منم برا معرفی نامه اقدام میکنم ،منو از خودت بی خبر نذار که ببینیم معرفی نامه موثر بوده برا بومی خدمت کردن یا نه .یاحق.

Junior Member

سلام
    در مورد معافیت کفالت ماده 6
    در زمینه بیماریهای اعصاب و روان پزشکی سوالی داشتم
    ممنون میشم از طریق پیام خصوصی کمک کنید
    با سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)