صفحه 51 از 65 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

نقل قول نوشته اصلی توسط aramanjoman نمایش پست ها
    دوست عزیز بیمارستان الزامی نسیت
    من بابام پارکینسون داشت
    با همون گواهی ها معاف شدم
    بیمارستانم بستری نبود
    سلام
    در مورد معافیت کفالت ماده 6
    در زمینه بیماریهای اعصاب و روان پزشکی سوالی داشتم
    ممنون میشم از طریق پیام خصوصی کمک کنید
    با سپاس

Junior Member

سلام و درود
    سوال یکی از رفقام هست

ایشون مادرش قطع نخاییه و جزو بهزیستی هم هستش
    با اینکه پدرش زنده و سالم هست به خاطر مادر می تونه شامل معافیت بشه یا نه ؟

سلام
    به نظر امکان داره.
    "يكي از فرزندان پدر يا مادري كه هردوي آنها يا يكي از آنها معلول باشد و يا حداقل دونفر از فرزندان به شرطی که فرزندان معلول متاهل نباشند"

بنا به گفته سایت نظام وظیفه "به ادعاي کفالت مشمولینی رسیدگی میشود که غیبت نداشته باشند مگر اینکه در موقع احضار و در طول مدت غیبت و حین رسیدگی بنا به تشخیص سازمان وظیفه عمومی حائز شروط معافیت کفالت بوده باشند که در این صورت این قبیل مشمولین از معافیت کفالت استفاده خواهند کرد
    با این حساب اگه یه نفر قبل از مشمولیت و غیبت حائز شرایط معافیت ماده 6 باشد و به دلیل عدم آگاهی از قانون اقدام نکرده و وارد غیبت شده باشد می تواند برای معافیت ماده 6 اقدام کند؟؟؟؟؟؟ یعنی غیبت مانع نخواهد شد؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoulsarbazi نمایش پست ها
    بنا به گفته سایت نظام وظیفه "به ادعاي کفالت مشمولینی رسیدگی میشود که غیبت نداشته باشند مگر اینکه در موقع احضار و در طول مدت غیبت و حین رسیدگی بنا به تشخیص سازمان وظیفه عمومی حائز شروط معافیت کفالت بوده باشند که در این صورت این قبیل مشمولین از معافیت کفالت استفاده خواهند کرد
    با این حساب اگه یه نفر قبل از مشمولیت و غیبت حائز شرایط معافیت ماده 6 باشد و به دلیل عدم آگاهی از قانون اقدام نکرده و وارد غیبت شده باشد می تواند برای معافیت ماده 6 اقدام کند؟؟؟؟؟؟ یعنی غیبت مانع نخواهد شد؟
    برداشت بنده هم اینه که غیبت مانع معافیت کفالت نخواهد شد
    باز جهت اطمینان با استفاده از شماره مشاوره نظام وظیفه این سوال بپرسید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

سلام دوستان. من میخام واسه این قانون اقدام کنم. مادرم دو بار کمرشو عمل کرده و هر دو بار پلاتین توی کمرش گذاشته. همچنین ساییدگی مفاصل هم داره. به نظر شما امیدی هست؟؟؟

Junior Member

سلام وقت بخیر
    پئر من 58 سال دارد و در دوران سربازی دستش از ناحیه آرنج شکسته و دگه خوب نشده و الان نمیتونه باز و بسته ش کنه وکج مونده و جوش خورده .گوش چیپ ش هم حدود 60% از کار افتاده چشم هاشم که ضعیفن .بیماری میگرن شدید هم داره .مادرم هم دیسک کمر و ارتروز داره
    به نظرتون من شامل این نوع معافیت میشم ؟

سلام خسته نباشید.مادر من مشکل شنوایی داره خودمم سه ماهه دارم خدمت میکنم یه برادرم دارم که خدمتشو تموم کرده پدرمم سالمه.میخواستم ببینم واسه مشکل گوش مادرم میتونم از معافی بند 6 استفاده کنم؟

سلام
    من پدرم نزدیک به سی و خورده ایی سال هست که ناراحتی اعصاب داره. از طرف محل کارش هم از کار افتاده شده. توی هر بیمارستان تهران هم که بگید، سابقه ی بستری داره.
    میخواستم برای ماده 6 اقدام کنم، رفتم مرکز آیت تو یوسف آباد برای تشکیل پرونده، اونجا گفتن که سابقه ی دو سال آخر رو بیار... منم بردم. چیزی حدود 17 بار سابقه ی بستری تو بیمارستان آتیه و ایرانیان بود.
    امروز (شنبه، 26 دی ماه) وقت کمیسیون داشتم... چند تا خانوم اونجا نشسته بودن، چند تا سوال کردن که کلا سه دقیقه هم نشد... گفتن برو هفته ی بعد بیا جوابشو بگیر...
    استرس گرفتم شدید !!!
    دوستان هم تجربه ی مشابه دارن ؟
    کسی میتونه راهنمایی کنه ؟!

Junior Member

سلام
    مادرم بیماری شارکو (مچ پا)داره و دیابت هم داره می خواستم بدونم آیا این بند شامل حال من میشه؟؟؟
    من دفترچه اعزام به خدمتو فرستادم و اعزامم هم تاریخش 01/06/95 است آیا می تونم در این شرایط اقدام به معافیت کنم و اگه اقدام کنم و خدای نکرده موافقت نکنن تاریخ اعزامم تغییر میکنه؟؟؟[/QUOTE]

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)