صفحه 56 از 65 نخستنخست ... 64647484950515253545556575859606162636465 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

با سلام و خسته نباشید،من یک هفته هستش که کمیسیون بهزیستی شهرستان رو گذروندم میخواستم بدونم تقرببی چند ماه دیگه کمیسیون بهزیستی استان تشکیل میشه و سه برگی رو ارسال میکنن،تقریبی میخواستم بدونم؟چون پدرم هشت ماه دیگه سنش 70 میشه و دیگه نمیتونم معافیت بگیرم.

Junior Member

دوستان عزیزم فقط یه توصیه کلی من خودم این معافیت رو گرفتم مدتی قبل چون پدرم از کار افتاده کامل بود. اما براساس تجربه معافی با این روش بسیار مشکل هست خواهشا دل نبندید بهش فقط به عنوان یه گزینه نگاش کنید برای اینده براساسش برنامه ریزی نکنید در روزی که خودم رفتم برای کمیسیون نهایی داخل نظام وظیفه بعد از تمام کمیسیونهای بهزیستی از 60 نفر تنها سه نفر معاف شدند و طبق صحبتی که با یکی از مسئولاش داشتم بهم گفت احتمال این معافیت برای افرادی که نصف و نیمه از کار افتاده اند واقعا زیر 30 درصد. جون میدونم دوندگی زیاد داره اینو میگم بچه ها خدایی نکرده سرخورده نشن اگه نشد و از اولش روی این حساب کنن مه خدمت باید برن

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali1234567 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ی دوستان
    بنده دانشجوی ارشد سال اخرم متاسفانه مادرم از نظر اعصاب و روان مشکلی دارن که چند نوبت هم ویزیت متخصص شدن و قرص های سنگین هم میخورن ولی بستری نشدن
    چند روز پیش رفتم که ببینم شامل این ماده میشم یا ن؟ که مسول گفت که باید بستری شده باشن در حداقل یکجااا خلاصه مارو ناامید کردن
    اقایون قضیه چیه؟ من باس چیکا کنم؟
    درضمن بابام هم یک بار سکته قلبی کرده و انژیو کرده بیمارستان بستری هم شده و قند هم داره ولی در حدی نیس که انسولین بزنه
    قرص قلب خیلی میخوره
    میتونم از این طریق هم اقدام کنم؟ لطفا کمکم کنین
    سلام، برای اعصاب و روان حتما نیاز به مدارک بستری خواهید داشت، حداقل دوبار.. اگر تازه مراحل رو از بهزیستی شروع کردید تا پایان کار در نظام وظیفه تقریبا یکسال طول میکشد و فرصت دارید. مدارک بستری رو در اخر در نظام وظیفه از شما میخواهند.. پس شما فرصت دارید، اگر میتوانید در این بازه ی زمانی با صحبت با پزشک بیمار از او بخواهید برای بیمار شما بستری بنویسد..
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahab1991 نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که موفق شدن معافیت بگیرن لطفا بگین که چند جا باید والدین معلول رو ببینن؟ به غیر از کمیسیون بهزیستی بازم باید والدین رو همراه برد؟
    بله، بعد از کمیسیون های بهزیستی، احتمالا سه الا چهار بار کمیسیون در نظام وظیفه و دوبار معاینه شدن در بیمارستانهای ارتش یا سپاه یا ارگانهای مرتبط.(مهمترین قسمت ها معاینه شدنها و نظر های پزشکهای بیمارستانهای ارتش یا سپاه است و کمیسونها بیشتر به بررسی پرونده ها میپردازند تا معاینه..)

نقل قول نوشته اصلی توسط mkia59 نمایش پست ها
    دوستان عزیزم فقط یه توصیه کلی من خودم این معافیت رو گرفتم مدتی قبل چون پدرم از کار افتاده کامل بود. اما براساس تجربه معافی با این روش بسیار مشکل هست خواهشا دل نبندید بهش فقط به عنوان یه گزینه نگاش کنید برای اینده براساسش برنامه ریزی نکنید در روزی که خودم رفتم برای کمیسیون نهایی داخل نظام وظیفه بعد از تمام کمیسیونهای بهزیستی از 60 نفر تنها سه نفر معاف شدند و طبق صحبتی که با یکی از مسئولاش داشتم بهم گفت احتمال این معافیت برای افرادی که نصف و نیمه از کار افتاده اند واقعا زیر 30 درصد. جون میدونم دوندگی زیاد داره اینو میگم بچه ها خدایی نکرده سرخورده نشن اگه نشد و از اولش روی این حساب کنن مه خدمت باید برن
    دوستان با حرف ایشون اصلا دلسرد نشین، فقط به این قسمت توجه کنید که ایشون هم همین معافیت رو گرفتن. پس اگر مدارک پزشکی و بستری کاملی دارید و واقعا اعتقاد دارید که معاف شدن حق شماست پیگیر باشید ، به خدا توکل کنید و ناامید نشید، مخصوصا اگر بهزیستی برای بیمار شما شدید یا خیلی شدید زده..
    موفق باشید.

Junior Member

سلام.
    دوستان من یکی از برادران ناتنی ام ۳۸ سالشه خدمت نکرده و غیبت داره برای معافیت گرفتن من از طریق ماده ۶ به وسیله معلولیت بینایی مادرم مشکلی ایجاد نمیکنه نظام وظیفه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_72 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان من یکی از برادران ناتنی ام ۳۸ سالشه خدمت نکرده و غیبت داره برای معافیت گرفتن من از طریق ماده ۶ به وسیله معلولیت بینایی مادرم مشکلی ایجاد نمیکنه نظام وظیفه؟
    سلام خبر اگر شما غیبت ندارید مشکلی بوجود نمیاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadarmand نمایش پست ها
    سلام خبر اگر شما غیبت ندارید مشکلی بوجود نمیاد.
    سپاسگذارم.برای داداشم چی؟ مشکلی براش پیش نمیاد که خدمت نکرده ؟چون یکی از فرمها باید اسم برادران و شماره ملیشون و آیا خدمت کردن یا خیر رو بنویسم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_72 نمایش پست ها
    سپاسگذارم.برای داداشم چی؟ مشکلی براش پیش نمیاد که خدمت نکرده ؟چون یکی از فرمها باید اسم برادران و شماره ملیشون و آیا خدمت کردن یا خیر رو بنویسم
    مشکلی نیست طبق ماده شش یکی از فرزندان به انتخاب معلول با دادن رضایت نامه که حین روال اداری ازتون میگیرن معاف خواهد شد.

Junior Member

سلام دوستان
    من مادرم مبتلا به بیماری سرطانه و داریم برای بهزیستی اقدام می کنیم.
    من تک پسرم, این ماده 6 بهزیستی شامل حال منم میشه؟ پدرم حتما باید بالای 70 سال باشه؟ چون نیست ولی پدرم هم بیمارن. کلا با این وضعیت میشه معافیت گرفت؟
    ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارین بهم بگین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)