صفحه 57 از 65 نخستنخست ... 747484950515253545556575859606162636465 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

دوستان کسی تونسته اینجا ماده 6 اعصاب و روان رو "شدید" یا "خیلی شدید" بگیره ؟

سلام دوستان .
    لطفا اگر مطمئن هستيد به اين سوال من پاسخ بديد
    من الان در حال اقدام براي گرفتن معافيت بخاطره معلوليت مادرم هستم
    الان كار هاي بهزيستي رو تقريبا انجام دادم فقط مشكلي كه هست اينه كه من دانشجوي ترم چهارم هستم و مشتغل به تحصيل . از خيلي ها پرسيدم گفتن كه ميشه ماده ٦ رو در حين تحصيل گرفت حتي خيلي از كاركنان بهزيستي هم همين رو گفتن ولي امروز كه براي تكميل پرونده رفتم مسئولي كه داشت كار هام رو انجام ميداد گفت كه نميتوني معافيت بگيري چون در حال تحصيلي . گفت وقتي بري نظام وظيفه و شماره مليت رو توي سيستم بزنن وقتي ببينن ميزنه مشتغل به تحصيل قبول نميكنن ؛ حتي ميگفت مورد هاي مشابه هم وجود داشته . ولي توي چند تا از پيام هاي همين سايت خوندم كه گفته شده در حين تحصيل ميشه و فقط بايد گواهي اشتغال بگيري. حالا من چيكار بايد بكنم؟! بالاخره ميتونم اقدام كنم يا نه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط nimabolhasani نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    لطفا اگر مطمئن هستيد به اين سوال من پاسخ بديد
    من الان در حال اقدام براي گرفتن معافيت بخاطره معلوليت مادرم هستم
    الان كار هاي بهزيستي رو تقريبا انجام دادم فقط مشكلي كه هست اينه كه من دانشجوي ترم چهارم هستم و مشتغل به تحصيل . از خيلي ها پرسيدم گفتن كه ميشه ماده ٦ رو در حين تحصيل گرفت حتي خيلي از كاركنان بهزيستي هم همين رو گفتن ولي امروز كه براي تكميل پرونده رفتم مسئولي كه داشت كار هام رو انجام ميداد گفت كه نميتوني معافيت بگيري چون در حال تحصيلي . گفت وقتي بري نظام وظيفه و شماره مليت رو توي سيستم بزنن وقتي ببينن ميزنه مشتغل به تحصيل قبول نميكنن ؛ حتي ميگفت مورد هاي مشابه هم وجود داشته . ولي توي چند تا از پيام هاي همين سايت خوندم كه گفته شده در حين تحصيل ميشه و فقط بايد گواهي اشتغال بگيري. حالا من چيكار بايد بكنم؟! بالاخره ميتونم اقدام كنم يا نه؟!
    سلام من خودم اقدام کردم واسه معافیت دانشجو هم هستم هیچ مشکلی هم بوجود نیومده برام.در ضمن توی قوانین نوشته در حین تحصیل میتونی اقدام کنی،ولی نباید غیبت داشته باشی.خیالت راحت باشه مشکلی برات پیش نمیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadarmand نمایش پست ها
    سلام من خودم اقدام کردم واسه معافیت دانشجو هم هستم هیچ مشکلی هم بوجود نیومده برام.در ضمن توی قوانین نوشته در حین تحصیل میتونی اقدام کنی،ولی نباید غیبت داشته باشی.خیالت راحت باشه مشکلی برات پیش نمیاد.
    سلامي دوباره.آقا اين متن قانون كه ميغرمايين داخلش نوشته شده در حين تحصيل بلامشكل رو از كجا بايد گير بيارم. نت رو زير و رو كردم ولي نميتونم متن قانون رو پيدا كنم

نقل قول نوشته اصلی توسط nimabolhasani نمایش پست ها
    سلامي دوباره.آقا اين متن قانون كه ميغرمايين داخلش نوشته شده در حين تحصيل بلامشكل رو از كجا بايد گير بيارم. نت رو زير و رو كردم ولي نميتونم متن قانون رو پيدا كنم
    http://www.behzistitehran.org.ir/ind...article?id=697 این سایت بهزیستی استان تهران کامل بخونش.

Junior Member

سلام دوستان من برادرم فوت کرده
    سه خواهر دارم دوتا ازدواج کردن و یکی با بچش خونه ی ما زندگی میکنن واقعا اگه برم خدمت خواهرم خواهر زادم و مادرم با مشکل مواجه میشن
    پدرم وضعش خوبه ولی اعتیاد داره بیماری اعصاب هم داره زیاد خرجی نمیده منم بهزیستی آشنا دارم میتونم مادرم عضو بهزیستی کنم بنظرتون میتونم اقدام کنم برا این نوع معافیت ؟

Junior Member

سلام دوستان من تک فرزندم ،مادرم ستون فقراتش انحراف داره،ارتروز و پوکی استخوان هم داره میشه و یک کلیشو خیلی وقت پیش از دست داده از این معافیت استفاده کنم یا نه؟

Junior Member

سلام من مادرم ۶۲ سالشه و سابقه سرطان پستان داره و یکی از سینه هاشم برداشتن ضمن اینکه یک بار بیماریش عود کرد و دوباره جراحی شد و یک عمل دیگه هم کرد برای برداشتن رحم. پدرم هم ۷۶ سالشه و چنتا عمل روی پروستات و چشمش انجام داده و زانو هاشم کمی تغییر شکل داده. دوتا برادر دارم که هردوشون خدمت و ازدواج کردن و هیچکدومشون ساکن شهر خودمون نیستن. آیا ماده۶ شامل حال من میشه؟

Junior Member

سلام
    پدر من 66 سالشون هست و مادرم 61 سال که ایشون کولیت السراتیو(زخم روده) دارن بعلاوه ی دیسک کمر. امروز(5 آبان 95) به اداره بهزیستی شهرمون مراجعه کردم و شرایط شامل شدن یا نشدن معافیت رو پرسیدم. تاکید داشتن که پدر یا مادر زمین گیر باشن طوری که نتونن تکون بخورن. منتهی چیزی که من تو اینترنت و فروم شما میبینم ظاهرا کولیت شامل شرایط معافیت میشه. هرچی هم اصرار کردم لیستی از بیماری ها ازشون بگیرم بهم ندادن و گفتن برو دستورالعمل های سازمانی رو از تو اینترنت بخون که من چیزی پیدا نکردم. دوتا تا سوال دارم که ممنون میشم اگر میدونید جواب بدید :
    1- اگر پدر و مادر بازنشسته‌ی دولت باشن برای طی مراحل ثبت در بهزیستی مشکل دار میشن یا خیر(شنیدم باید 6 ماه تحت پوشش باشن)؟راهی برای دور زدن هست؟
    2- از کجا میتونم مکتوب لیست بیماری ها رو ببینم که لااقل بتونم با اون لیست برم بهزیستی.
    ممنونم
    وقت بخیر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شریف، سازه کشتی

سلام
    من پدرم فوت کردن و یه برادر بزرگتر دارم که معتاده، نه شغل داره و نه چیزی. بیماری اعصاب و روان هم داره، تا حالا چندین بار کمپ ترک اعتیاد رفته و کماکان به کارش ادامه میده، در حال حاضر هم متادون هم مصرف میکنه
    میخوام بدونم اگه بخوام کفالت مادرمو بگیرم، باید چیکار کنم؟
    (با توجه به این که با این شرایط، طبیعتا برادرم صلاحیت سرپرستی خانوار رو نداره، چطور باید اقدام کنم؟)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)