صفحه 59 از 65 نخستنخست ... 94950515253545556575859606162636465 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

سلام. پدر من 2 بار ازدواج کرده. خانم اولش فوت شدن. از ایشون 3 تا پسر و 2 تا دختر دارن که همه ی پسراش الان 60 سال به بالان. من و خواهرم مربوط به خانم(در قید حیات) دومش هستیم. الان من ترم 6 کارشناسی ام تو شهر خودمون. پدرم 92 سال سن داره و پاهاش روماتیسم و دی فورمیتی داره به طوری که خودش به تنهای قادر به راه رفتن نیست. من یه بار رفتم نظام وظیفه ی شهرمون و اونا گفتن وقتی برادر بزرگتر داری معاف نمی شی. حالا به نظر دوستان و صاحب نظران ایا من شانسی دارم؟ ایا اقدام کنم؟

من قبل از خدمت برای اینکه وزنم بالا بود دکتر بهم گفت معاف از رزمی گفتم نزنه ولی حالا میخوام بگیرم به نظرتون بهم میدن چون همچنان وزنم بالاست حداقل معاف از ورزش هم بهم بدن خوبه چون واقعا به ورزش گیر میدن میگه که باید حتما ورزش بیای (حتی اگه بمیری)و من هم مشکل فشار خون دارم به دلیل وزنم
    ممنون میشم دوستان نظر بدن

Junior Member

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز،

من بعد از گرفتن لیسانس برای ادامه ی تحصیل به کانادا رفتم و به عبارتی معاف تحصیلی بودم. الان درسم تموم شده و برای کار در آمریکا ساکن شدم. پدرم چندسال پیش به علت تصادف دچار آسیب نخاعی شدید و درنتیجه فلجی دوپا شدن و یک دستشون هم بخاطر سکته بعد از تصادف از کار افتاد. در ضمن من دوبرادر بزرگتر از خودم دارم که در ایران ساکن هستن و خدمتشون رو گذروندن.با این توضیحات بنظر شما آیا این قانون کفالت ماده ی 6 بهزیستی شامل حال من میشه؟
    سوال دومم هم اینه که بنظر شما برادرانم میتونن از طرف من پیگیر کارها باشند ( حداقل مراحل بهزیستی) یا خودم باید حضور داشته باشم؟
    پیشاپیش از کمکتون بسیار سپاسگذارم

Junior Member

دوستان من مراحل دریافت معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی رو تو فروم خوندم ولی چیزی راجع به دوره ی آمورشی ننوشته بود، اما تو بعضی سایت ها نوشته آموزشی اجباریه. کسی از این موضوع اطلاعی داره؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان ي سوال
    الان پدر بزرگ بنده ٨٤ سالشونه و عمل قلب كردن و دركل ميشه گفت معلوله و فرزند پسري نداره و منم بزرگترين نوه و تنها نوه ي بالاي ١٨ سالشونم ولي پدربزرگم سه تا دختر داره ك مادر من هم شامل ميشه
    ايا ميتون اقدام كنم براي معافيت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا_خواجه نصیر

دوستان بنده مادرم شنواییش رو از دست داده با وجود اینکه بازنشسته هست و بیمه خدمات درمانی داره ایا میتونم برای معافیت بند 6 کفالت اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parviiiz نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز،

من بعد از گرفتن لیسانس برای ادامه ی تحصیل به کانادا رفتم و به عبارتی معاف تحصیلی بودم. الان درسم تموم شده و برای کار در آمریکا ساکن شدم. پدرم چندسال پیش به علت تصادف دچار آسیب نخاعی شدید و درنتیجه فلجی دوپا شدن و یک دستشون هم بخاطر سکته بعد از تصادف از کار افتاد. در ضمن من دوبرادر بزرگتر از خودم دارم که در ایران ساکن هستن و خدمتشون رو گذروندن.با این توضیحات بنظر شما آیا این قانون کفالت ماده ی 6 بهزیستی شامل حال من میشه؟
    سوال دومم هم اینه که بنظر شما برادرانم میتونن از طرف من پیگیر کارها باشند ( حداقل مراحل بهزیستی) یا خودم باید حضور داشته باشم؟
    پیشاپیش از کمکتون بسیار سپاسگذارم
    دوست عزیز اگر وارد غیبت شده باشین دیگر هیچ کفالتی شامل حال شما نمیشود.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrabbas نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر وارد غیبت شده باشین دیگر هیچ کفالتی شامل حال شما نمیشود.
    اصلا خوندید چی گفته؟ کجا گفتن غیبت داره؟ شما که ازقوانین اطلاع ندارید نظر ندید! ایشون شامل میشه حتی با غیبت گفتن چند سال پیش پدرشون فلج شده...

Junior Member

سلام دوستان
    من برادرم معافیت کفالت گرفته ولی ایران نیست من میتونم از این نوع معافیت استفاده کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2004 نمایش پست ها
    اصلا خوندید چی گفته؟ کجا گفتن غیبت داره؟ شما که ازقوانین اطلاع ندارید نظر ندید! ایشون شامل میشه حتی با غیبت گفتن چند سال پیش پدرشون فلج شده...
    سلام دوستان
    من خارج از کشور زندگی میکنم و دارم از طریق ماده 6 بهزیستی اقدام میکنم.
    پدرم مرحله اول بهزیستی رو رفتن و الان منتظر مرحله استانی هستیم
    حسابی دارن طولش میدن و اذیت میکنن
    آیا نیاز هست من برای کمیسیون استانی حتمآ ایران باشم؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)