صفحه 6 از 65 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

سلام به همه دوستان عزیز
    جواب کمیسیون اول اومده و بیماری پدرمو زده شدید حالا چند روز دیگه کمیسیون دوم (بهزیستی استان) تشکیل میشه میخواستم بدونم چقدر امید هست که این کمیسیون هم جواب قبلی رو تاٌیید کنه و در کل چقدر شانس برای معافی شدن دارم؟
    ممنون

Member hraarh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط moslem1367 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    جواب کمیسیون اول اومده و بیماری پدرمو زده شدید حالا چند روز دیگه کمیسیون دوم (بهزیستی استان) تشکیل میشه میخواستم بدونم چقدر امید هست که این کمیسیون هم جواب قبلی رو تاٌیید کنه و در کل چقدر شانس برای معافی شدن دارم؟
    ممنون
    درود
    دوست عزیز با قطعیت نمی توان گفت ولی در کل فکر میکنم شانستون خوب باشه برا همین زیاد نگران نباشین.

Junior Member

سلام به همگی.....من جواب کمیسیون اومد پدرم معلولیتش متوسط بود(همه مراحل کمیسیون گذروندیم).....بعد دوباره رفتیم برای گرفتن سه برگی بابام همینجوری یه نگاه کردگفت دو ماه دیگه بیاین فک کنم میخوان بفرستن تهران برای ثپتش(شیراز هستم).......ولی متاسفانه تا 45 روز دیگه معافیت تحصیلی من تموم میشه الن باید چکار کنم....من تا دو ماه دیگه معافیت تحصیلیم تموم شده....؟هیچ راهی نیست؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط donkman نمایش پست ها
    سلام به همگی.....من جواب کمیسیون اومد پدرم معلولیتش متوسط بود(همه مراحل کمیسیون گذروندیم).....بعد دوباره رفتیم برای گرفتن سه برگی بابام همینجوری یه نگاه کردگفت دو ماه دیگه بیاین فک کنم میخوان بفرستن تهران برای ثپتش(شیراز هستم).......ولی متاسفانه تا 45 روز دیگه معافیت تحصیلی من تموم میشه الن باید چکار کنم....من تا دو ماه دیگه معافیت تحصیلیم تموم شده....؟هیچ راهی نیست؟
    حتما مراجعه کنید و از نظام وظیفه موضوع رو جویا بشید ولی تا جایی که من میدونم اگه معافیت کفالت شما پذیرفته بشه دیگه هیچ مشکلی نخواهد بود.

* پس از اتمام معافیت تحصیلی 1 سال فرجه خواهید داشت. در پاسخ بالا فرض کردم که شما منظورتون از اتمام معافیت تحصیلی اتمام 1 سال فرجه ی پس از فراغت از تحصیل بوده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    حتما مراجعه کنید و از نظام وظیفه موضوع رو جویا بشید ولی تا جایی که من میدونم اگه معافیت کفالت شما پذیرفته بشه دیگه هیچ مشکلی نخواهد بود.

* پس از اتمام معافیت تحصیلی 1 سال فرجه خواهید داشت. در پاسخ بالا فرض کردم که شما منظورتون از اتمام معافیت تحصیلی اتمام 1 سال فرجه ی پس از فراغت از تحصیل بوده.
    من 31/4/92 فارغ التحصیل شدم تا 31/4/93 وقت دارم....
    1.تا قبل پایان معافیت تحصیلی من باید برگه سه برگی با مدارک دیگه بدم به +10 دیگه تا قبولش کنن ولی بم گفتن دو ماه دیگه که میشه چند روز بعد از اون تاریخ....
    2.+10 برم بم جواب میدن یا حتما باید برم نظام وظیفه؟...
    3.من الان اگه بخوام دانشگاه ثپت نام کنم(ترم مهر) نمیزارن نه؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط donkman نمایش پست ها
    من 31/4/92 فارغ التحصیل شدم تا 31/4/93 وقت دارم....
    1.تا قبل پایان معافیت تحصیلی من باید برگه سه برگی با مدارک دیگه بدم به +10 دیگه تا قبولش کنن ولی بم گفتن دو ماه دیگه که میشه چند روز بعد از اون تاریخ....
    2.+10 برم بم جواب میدن یا حتما باید برم نظام وظیفه؟...
    3.من الان اگه بخوام دانشگاه ثپت نام کنم(ترم مهر) نمیزارن نه؟
    1. معافیت کفالت به خاطر معلولیت یه مقدار شرایطتش خاصه، نتونستم لینک اصلی رو الآن پیدا کنم ولی برای مثال اگه شما بخوای عادی کفالت رو به عهده بگیری (پدر بالای 65 سال) نباید هیچ غیبتی داشته باشی ولی برای کفالت مددجویان (مثلا تحت پوشش کمیته امداد) غیبت اصلا ملاک نیست. برای همین عرض کردم که حتما موضوع رو از نظام وظیفه جویا بشید.
    2. بعید میدونم +10 پاسخ این پرسش رو داشته باشه، بهترین کار مراجعه ی حضوری و یا تماس با تلفن گویای نظام وظیفه هست:
    3. در مورد ثبت نام بسته به مورد (از جمله مقطع تحصیلی، مدت زمان خروج از فرجه و ...) رفتارشون متفاوت هست و معمولا برای 3-4 ماه فاصله کسی رو اذیت نمیکنن. به شرطی که دفترچه ی اعزام به خدمت رو ارسال کرده باشید و هیچ غیبتی نداشته باشد! (در مثال شما اگه در حال طی روند معافیت نبودید کافی بود 30 تیر دفترچه رو ارسال میکردید).

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان
    من تک پسر خانواده هستم و پدرم هم 57 سال سن دارد. حدود 12 سال پیش پدرم دیسک کمر شدید پیدا کرد طوری که حدود یک ماه استراحت مطلق بود.می خواستم ببینم امکانش هست که با استفاده از این مسئله معافیت کفالت به من تعلق بگیره یا نه؟!!
    سپاس از همتون...

Junior Member

سلام دوستان،خسته نباشيد! پدر من ٦٠ سالشه و ٢٢ ساله كه بيماريه رواني داره و تا حالا ١٥ بار بستري شده! يه برادر دارم كه خدمت رفته الان هم ازدواج كرده! خودم هم دانشجوام، آيا كفالت شامل من ميشه؟ ممنون ميشم جواب بدين!

Member hraarh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان،خسته نباشيد! پدر من ٦٠ سالشه و ٢٢ ساله كه بيماريه رواني داره و تا حالا ١٥ بار بستري شده! يه برادر دارم كه خدمت رفته الان هم ازدواج كرده! خودم هم دانشجوام، آيا كفالت شامل من ميشه؟ ممنون ميشم جواب بدين!
    درود
    اگه شرایط موجود در صفحه اول را دارید و پدرتون تواین 22 سال تحت نظر بهزیستی یا دکتر متخصص بوده که شاملتان میشود به هر حال به نظر من اقدام کنید فکر میکنم شانس داشته باشین.

Junior Member

خيلي ممنون بابت پاسختون! بله پدرم زير نظر متخصص بوده اين چند سال!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)