صفحه 62 از 65 نخستنخست ... 125253545556575859606162636465 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_lyac نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    من مادرم کارت معلولیت شدید اعصاب و روان داره
    سالها سابقه پزشکی داه و لیست تمام داروهاش با تایید متخصص وجود داره.
    از سه متخصص مختلف که یکیشون مال بهزیستیه یکیشون پزشک سابق نظام وظیفه بوده و یکی دیگشون دکتر مدت مدید مادر بوده نامه و تاییدیه داریم.
    اما سابقه بستری نداره.
    تاپیکا رو که میخوندم نوشته بودید بیماری دو قطبی تیپ 1 و 2 رو به راحتی معافیت میدن و همچنین این که باید الزاما سوابق بستری وجود داشته باشه.
    به مادر گفتن هفته دیگه کمیسیون پزشکی بهزیستی میتونه بیاد.
    برای معافیت شانسی هست؟
    یا حتما باید سابقه بستری جور کنم؟
    چون سابقه بستری به همین راحتی نیست و نمیشه جوش کرد.

از همه دوستان تقاضا دارم تجربه و اطلاعاتی که دارن رو لطفا در صوت امکان در اختیار بنده هم بگذارن.

ممنونم
    اگر کسی اطلاعی داره لطفا بگه.
    ضمنا سوابق بستری مادر تنها برای بیماری های قلبی و ریوی هست اما از متخصصین نامه هایی مبنی بر عدم درمان دریافت شده

سلام خسته نباشید من اقدام کردم برای معافیت بهزیستی تایید کرده و ارسال شده برای کمیسیون نظام وظیفه فقط یک سوال داشتم تا جایی که من تحقیق کردم گفتن که حقوق قطع نمیشه اگر حقوق کارمندی داشته باشه معلول ولی دیروز یکی گفت که حقوق رو قطع میکنن ایا درسته ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط smrt1367720 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من اقدام کردم برای معافیت بهزیستی تایید کرده و ارسال شده برای کمیسیون نظام وظیفه فقط یک سوال داشتم تا جایی که من تحقیق کردم گفتن که حقوق قطع نمیشه اگر حقوق کارمندی داشته باشه معلول ولی دیروز یکی گفت که حقوق رو قطع میکنن ایا درسته ؟
    سلام دوست گرامی ...
    شما قرار کارت معافیت بگیرد اساسا ربطی به حقوق شما نداره...
    اگر هم احیانا این حرفا رو زدن ممکنه بخوان شما رو منصرف کنن
    شما در این موارد باید دست بالا داشته باشید و بعد اقدام برای کارتتون شدیدا حق به جانب پیگیر حققتون باشید...

Junior Member

سلام
    من برای معافیت بهزیستی اقدام کردم، 3تا کمیسیون طی شد و در نهایت گفتن شدید زدن و قرار شد ارسال کنن برای نظام وظیفه، از طریق یکی از دکترها هم که پیگیر شدم گفتن روندش اینه که توی نظام وظیفه هم یه کمیسیون دیگه تشکیل میشه و تایید نهایی اونجا انجام میشه. امروز خودم رفتم بهزیستی ببینم پرونده تو چه مرحله ایه که بهم گفتن توی همین بهزیستی قراره یه کمیسیون دیگه به نام کمیسیون سربازی تشکیل بشه و دکتر نظام وظیفه میاد توی بهزیستی واسه تایید و اینکه پرونده فعلاً نمیره نظام وظیفه تا این کمیسیون سربازی توی خود بهزیستی برگزار بشه. حالا میخواستم ببینم واقعاً روندش همینه؟! یا خواستن منو بپیچونن؟!
    چون من شنیده بودم که وقتی بهزیستی نوع معلولیت رو شدید بزنه، دیگه پرونده میره نظام وظیفه و اونجا پیگیری میشه، اما امروز بهم گفتن که تو همون بهزیستی یه کمیسیون سربازی دیگه هم تشکیل میشه...
    لطفاً راهنمایی کنید، خیلی استرس دارم
    سپاس

Junior Member

سلام . دوستان من یه خواهر معلول دارم . که معلولیت ذهنی و جسمی داره . و پدرم هم شصت سال به بالا هست و قدیم به عنوان معلول ذهنی تونسته کارت معافیت از خدمت رو بگیره . البته کارتش رو تعویض نکرده و از همون کارتای قدیمی هست . من میتونم از طریق خواهر و پدرم معاف بشم ؟ نا گفته نمونه که برادر بزرگترم از طریق کفالت مادرم معاف شده قبلا .

Junior Member

سلام لطفا جواب منو زود بدین خیلی ضروریه
    من خودم بخاطر کم شنوایی شدید یکطرفه عضو بهزیستی شدم تو بند ۱۴ معافیت نوشته اگه لیسانس داشته باشی با ناشنوایی یکطرفه فقط معاف از رزم میشی
    اگه مادرم بخاطر افسردگی عضو بهزیستی بشه میتونم معافیت دائم بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m9241ehdi نمایش پست ها
    من خودم بخاطر کم شنوایی شدید یکطرفه عضو بهزیستی شدم تو بند ۱۴ معافیت نوشته اگه لیسانس داشته باشی با ناشنوایی یکطرفه فقط معاف از رزم میشی
    سلام
    دوست عزیز ماده 6 بهزیستی به معلولیت های جسمی تعلق میگیره و نه به افسردگی یا بیماری های روانی و اعصاب و روان

Junior Member

سلام خسته نباشید من اقدام کردم برای معافیت بهزیستی تایید کرده زده جسمی حرکتی شدید الان رفتم میگن صبر کن برات sms میاد من نمیدونم sms چیه مگه نباید نامه بزنن نظام وظیفه لطفا کسی میدونه روندشو توضیح بده به من ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط m9241ehdi نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    بله در صورتی که مادر شما سابقه بستری شدن در بیمارستان رو داشته باشه می تونید برای این نوع معافیت اقدام کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط maserati نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز ماده 6 بهزیستی به معلولیت های جسمی تعلق میگیره و نه به افسردگی یا بیماری های روانی و اعصاب و روان
    سلام دوست گرامی
    ماده 6 بهزیستی شامل بیماری اهای اعصاب و روان شدید هم میشه
    و درصورتی که مادر یا پدر مشمول سابقه بستری در بیمارستان رو داشته باشه
    فرد می تونه برای این نوع معافیت اقدام کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)