صفحه 9 از 65 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 645

موضوع: معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

Member hraarh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی حمایت از معلولان

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_sh نمایش پست ها
    دوستان سلام،ايا داشتن يك برادر بزرگ تري كه خدمت رفته و ازدواج كرده مانع معافيت ماده ٦ ميشه؟
    خیر، شرایط صفحه اول تاپیک نوشته شده می تونید مطالعه کنید

Junior Member

سلام.
    پدر من سرطان لوزالمعده داره که در طول درمان به تشخیص پزشک فعلا 6 دوره شیمی درمانی انجام داده تا زمانی که دکتر بگه زمان عمل جراحی ویپل فرا رسیده.
    توی این جراحی همه ی لوزالمعده رو با همه ی کیسه ی صفرا بر میدارن، علاوه بر اون بخشی از روده و بخشی از کبد رو هم که در جوار لوزالمعده بوده بر میدارن !
    متاسفانه جدای از همه ی اینا توده ی سرطانی دیگه ای هم داخل رودش داره که اونم باید برداشته بشه ولی فعلا رسیدگی به لوزالمعده واجب تر بوده و اونو به بعدا واگذار کردن ! غیر از اون زخم معده یخیلی شدید هم داره طوری که همه ی معده بدون حتی یه نقطه ی سالم کاملا زخمه !
    به نظر شما با وجود اینکه هنوز هیچ جراحی ای انجام نشده اگر من اقدام کنم کمیسیون اونو نیازمند مراقبت تشخیص میده ؟!
    یه عده میگن باید از طریق ماده 6 بهزیستی اقدام کنی تا اونا شدت رو تشخیص بدن بعضیا میگن نه باید مدارک بفرستی پلیس +10 فقط و منتظر باشی تا کمیسیون نظام وظیفه تشکیل بشه تا ببینی چی تشخیص میدن ! الان من دقیق نمیدونم باید چه کار کنم ! میتونید منو راهنمایی کنید که باید ماده ی 6 بهریستی رو برسی کنم یا نه ؟! علاوه بر اون فکر میکنید اونو نیازمند مراقبت تشخیص میدن ؟! ( همه ی شرایط عمومی رو دارم فقط مونده تشخیص پزشکهای تصمیم گیرنده)
    ممنون که راهنمایی میکنید !

سلام

آقا من بالاخره نفهمیدم، وجود برادر بزرگتر از خود که معاف شده، آیا بصورت 100% مانع کفالت از طریق ماده 6 بهزیستی میشه یا نه؟
    من پدرم وضعیت معلولیتش شدیده و مادرم احتمالا متوسط باشه، ولی یکی از برادر هام به دلیل بیماری معاف شده! آیا باید اقدام کنم یا نه؟

ممنون

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط davidmajdi نمایش پست ها
    جناب لرد.بالاخره باید به یه بهانه ای تشکیل پرونده داد یا نه؟ من رفتم گفتم صرع داره گفت از لیست خارج شده محل سگ نداد به ما.به چه بهانه ای تشکیل پرونده بدم چون هیچ کدوم از مشکلات مادرم در حد چیزی که اونا میخان نیست.تجمیع این مشکلات باعث مشکل ما شده. با تشکر
    دوست عزیز، حق با شماست ولی در این مورد متاسفانه همونطور که میدونی تجمیع بیماری ملاک نیست و یک بیماری باید به تنهایی باعث معافیت بشه.
    به نظرم با توجه به اینکه میفرمایید بیماری ایشون هنوز شناخته نشده (یا به بیانی نامی براش سراغ ندارید) یه کپی از موارد آیین نامه معافیت بگیرید و ببرید پیش پزشکشون، از پزشک بخواهید که نزدیک ترین مورد رو مطابق آیین نامه به شما معرفی کنه. بعد بر مبنای همون عنوان اقدام کنید.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من دوتا برادر دارم که یکیشون پای چپش قطع شده تو سن بیست سالگیش و داداش دیگمم بخاطر ضعیفی چشم معافیت داره
    حالا اون داداشم که پاش قطه دوتا بچه هم داره 30 سالشه
    میخام ببینم میتونم از طریق اون معاف شم یا نه

سلام

آقا من بالاخره نفهمیدم، وجود برادر بزرگتر از خود که معاف شده، آیا بصورت 100% مانع کفالت از طریق ماده 6 بهزیستی میشه یا نه؟
    من پدرم وضعیت معلولیتش شدیده و مادرم احتمالا متوسط باشه، ولی یکی از برادر هام به دلیل بیماری معاف شده! آیا باید اقدام کنم یا نه؟
    اگه میشه لطف کنید پاسخ بدید، خیلی ضروریه!
    ممنون

Junior Member

سلام
    بچه ها منم از این طریق اقدام کردم برا معافیت و تازه اولین مرحله رو رد کردم و منتظر تشکیل کمیسون بهزیستی ام. سوال ام اینه که در صورت اوکی شدن تمام مراحل و شامل معافیت شدن، باید آموزشی هم بریم یا نه..؟!؟
    ممنون از کمکتون

Junior Member

نه آموزشی ندارید..

Junior Member

سلام
    اگر برادر شما معافیت کفالت نگرفته باشه ، شما می تونید اقدام کنید...

Junior Member

نه آموزشی ندارید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)