صفحه 30 از 168 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 1679

موضوع: تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhd66 نمایش پست ها
    بله من خودم تنهایی اقدام کردم، نمیدونم چرا 170 شارج شدم، حالا اون مهم نیس،مشکل اینکه الن نمیدونم چیکار کنم؟
    اگه پول دیگه باید بدم کجا باید بدم و منظو ر اینا ازین ایمیل کدوم پوله؟
    150 $ دلار سفارتو چه جوری اصلا باید داد؟ چون تو آنلاین اپلیکیشن که جایی نیست واسه اینکار!
    دوست عزیز متن زیر رو با دقت بخون. من بداتون بررسی کردم:
    When you apply for a visitor visa, study permit or work permit, you have to pay an application fee. You also need to pay a biometric fee of $85 CAD per person. Families applying together for a visitor visa pay a maximum biometric fee of up to $170 CAD.

شمت چرا ۱۷۰ تا شارژ شدی. حتما پیگیری کن و بگو ۱ نفر هستی. اینا اشتباه زیاد داشتن قبلا و شاید برای شما هم اشتباه کردن.
    شما یه ۱۵۰ تا برای ویزا میدی و یه ۸۵ تا هم برای بیومتریک. همین . ( CAQ هم که برای کبکی هاست).
    غیر این چیزی نیست. یه بررسی کن و رسید پرداخت ها رو حتما براشون میل کن. توضیح کامل هم بده. کل میشه.
    موفق باشی. اینم لینکش
    http://www.cic.gc.ca/english/visit/biometrics.asp
    تا زمانی که سواد , پشتکار , وقت و این فروم ( applyabroad ) هست, استفاده از وکیل اشتباه محض است.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaei1984 نمایش پست ها
    دوست عزیز متن زیر رو با دقت بخون. من بداتون بررسی کردم:
    When you apply for a visitor visa, study permit or work permit, you have to pay an application fee. You also need to pay a biometric fee of $85 CAD per person. Families applying together for a visitor visa pay a maximum biometric fee of up to $170 CAD.

شمت چرا ۱۷۰ تا شارژ شدی. حتما پیگیری کن و بگو ۱ نفر هستی. اینا اشتباه زیاد داشتن قبلا و شاید برای شما هم اشتباه کردن.
    شما یه ۱۵۰ تا برای ویزا میدی و یه ۸۵ تا هم برای بیومتریک. همین . ( CAQ هم که برای کبکی هاست).
    غیر این چیزی نیست. یه بررسی کن و رسید پرداخت ها رو حتما براشون میل کن. توضیح کامل هم بده. کل میشه.
    موفق باشی. اینم لینکش
    http://www.cic.gc.ca/english/visit/biometrics.asp
    وقتی دوباره اپلای می خوم بکنم بعد از اینکه پرسشنمامه رو پر میکنمو شماره GCkey جدید میگیرم باز آخرش همون 170 $ رو میده که بدم.
    از طرفی این لینک چیه؟ https://eservices.cic.gc.ca/epay/welcome.do

Member
    رشته و دانشگاه
    marine pollution

بچه های خبری از ویزای دوستانی کخ توو Feb بیومتریک دادن نشده؟

Junior Member

ببخشید سوالم بی ربط به فروم هست ولی نمی دونم کجا باید بپرسم. پرداخت کانفیرمیشن دیپوزیت یعنی پولی که پذیرشمون رو تثبیت کنیم رو هم میشه به شرکت های ایرانی سپرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط madnaderi نمایش پست ها
    بچه های خبری از ویزای دوستانی کخ توو Feb بیومتریک دادن نشده؟
    من سه نفر از بچه های Feb رو می شناسم که هفته پیش پاس شدن...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CALGARY-Chemical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط e_am86 نمایش پست ها
    من سه نفر از بچه های Feb رو می شناسم که هفته پیش پاس شدن...
    سلام.شما میتونی یه لطف ی بکنی و از این دوستانی که میشناسی یه آمار حدودی بگیری ببینی ویزاشون برای چه تاریخی صادر شده؟یعنی از کی میتونن وارد کانادابشن؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimfeiz نمایش پست ها
    سلام.شما میتونی یه لطف ی بکنی و از این دوستانی که میشناسی یه آمار حدودی بگیری ببینی ویزاشون برای چه تاریخی صادر شده؟یعنی از کی میتونن وارد کانادابشن؟
    تاریخ شروع اعتبار ویزا همون روزی ه که پیک آپ می شه. اما من دیدم که دوستان قدیمی فروم می گن که حدوداً یک ماه قبل از شروع ترم می شه رفت و اگه زودتر برید ممکن ه گیر بدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CALGARY-Chemical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sensy نمایش پست ها
    تاریخ شروع اعتبار ویزا همون روزی ه که پیک آپ می شه. اما من دیدم که دوستان قدیمی فروم می گن که حدوداً یک ماه قبل از شروع ترم می شه رفت و اگه زودتر برید ممکن ه گیر بدن.
    واقعا؟خب اگه یه نفر ترم sep باشه و JUN پیک آپ کنه میتونه بره دیگه؟وقتی ویزا داشته باشی چجوری ممکنه گیر بدن؟

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط Sensy نمایش پست ها
    منم شندیم اما زمانی که دوستم ۱.۵ ماه زودتر رفت دیدم که مشکلی نیست. وقتی مه ویزا دارید مهم نیست که کی میرید. خیلی راحت میگید که دارم زودتر میرم تا محیط آشنا بشم. به کسی ربطی نداره که شمت کی میرید. از تاریخی که ویزا دارید تا زمان باطل شدنش میتونید تردد کنید.
    تا زمانی که سواد , پشتکار , وقت و این فروم ( applyabroad ) هست, استفاده از وکیل اشتباه محض است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raspian300 نمایش پست ها
    تبریک می گم. بله، شما پاس ریکوئست شدین و ویزاتون اومده. پاس رو می فرستین و ویزا رو روش درج می کنن.
    مبارک باشه
    تبریک می گم
    میشه بگید چه ویزایی برای همسرتون اقدام کردید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)