صفحه 168 از 168 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,679 , از مجموع 1679

موضوع: تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalcad نمایش پست ها
    از دوستان کسی میدونه standard admissibility check دقیقا کجاست؟
    منظورشون همون سکیوریتی چک هست و paraphrase کردند آیا؟
    شامل سه بخش Security, criminality و medical میشه. آخریش خوش بختانه برای ویزای دانشجویی شامل حال ایرانی ها نمیشه. دو بخش اول رو از آژانس خدمات مرزی استعلام می کنند، اون ها هم از مراکز دولتیِ دیگه، بعد جوابشو به سفارت می دن. سجل کیفری ای هم که از ایران ارائه میدید جزء اولی میشه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

سلام دوستان
    من یک سوال کلی داشتم. ادمیشن من برای ترم ژانویه هست و حدود دو هفته پیش برای بایو رفتم آنکارا. حدود 3 روز کاری بعد از تکمیل پرونده و بایو ایمیل اسک و داک روکوئست برام اومد تو MyCIC. با توجه به مرور نتایج ویزا تو این فروم خیلی بعید به نظر می رسه به این ترم برسم. اول اینکه من از دانشگاه پرسیدم که کی باید درخواست دیفر بدم اونا گفتن تو دو هفته اول ژانویه. بعدشم گفتن ما Start date رو تغییر می دیم و دیفر نداریم. کسی میدونه فرقش چیه؟
    یه سوال دیگه اگه زمان شروع ترم بگذره و ویزام بیاد آیا خود سفارت به من میگه که نامه ادمیشن جدید بفرست؟ آیا لازم هست من تو این بازه کار خاصی انجام بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mikimouse نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوال کلی داشتم. ادمیشن من برای ترم ژانویه هست و حدود دو هفته پیش برای بایو رفتم آنکارا. حدود 3 روز کاری بعد از تکمیل پرونده و بایو ایمیل اسک و داک روکوئست برام اومد تو MyCIC. با توجه به مرور نتایج ویزا تو این فروم خیلی بعید به نظر می رسه به این ترم برسم. اول اینکه من از دانشگاه پرسیدم که کی باید درخواست دیفر بدم اونا گفتن تو دو هفته اول ژانویه. بعدشم گفتن ما Start date رو تغییر می دیم و دیفر نداریم. کسی میدونه فرقش چیه؟
    یه سوال دیگه اگه زمان شروع ترم بگذره و ویزام بیاد آیا خود سفارت به من میگه که نامه ادمیشن جدید بفرست؟ آیا لازم هست من تو این بازه کار خاصی انجام بدم؟
    سلام
    کاری که من خودم کردم این بود که با یه ایمیل نامه ادمیشن جدید رو برای سفارت فرستادم. اما قاعدتا اونا وقتی ویزا آماده بشه باید بگن که نامه جدید رو برامون بفرست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MonireHHH نمایش پست ها
    سلام، من ديروز پيغام پاس ريكوئست رو در اكانتم دريافت كردم، فقط امروز متوجه شدم در متن نامه، UCI و Application number و حتي اسمم رو اولش نزده، ممكنه اشتباهي شده باشه؟ چطور بايد پيگيري كنم و به كدوم آدرس بهشون ايميل بدم؟ ممنون ميشم اگر سريع پاسخ بدين
    سلام
    راجع به اینکه مشکلی وجود داره یا نه من اطلاعی ندارم. ولی این آدرس ایمیل ها برای آنکارا هست و از یکی از دوستانم که باهاشون تماس گرفته گرفتم. تو سابجکت ایمیل UCI و Application number رو وارد کنید.
    ankraimmigration@international.gc.ca
    ankra@international.gc.ca

Junior Member

ممنون میشم اگه تاریخ سابمیت- تاریخ اسک و داک ریکوئست و تاریخ پاس ریکوئستتون رو اینجا اعلام کنید.
    ویرایش توسط niyazahmadi : January 6th, 2015 در ساعت 09:38 AM دلیل: حذف پست نقل قول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mikimouse نمایش پست ها
    ممنون میشم اگه تاریخ سابمیت- تاریخ اسک و داک ریکوئست و تاریخ پاس ریکوئستتون رو اینجا اعلام کنید.
    حتما.
    سابميت: ١٧ نوامبر
    بايومتريك: ١٨ نوامبر
    داك ريكوئست: ٢٠ نوامبر
    پاس ريكوئست: ٣٠ دسامبر
    اميدوارم همگي موفق باشن و به زودي انتظارشون به پايان بياد

نقل قول نوشته اصلی توسط MonireHHH نمایش پست ها
    حتما.
    سابميت: ١٧ نوامبر
    بايومتريك: ١٨ نوامبر
    داك ريكوئست: ٢٠ نوامبر
    پاس ريكوئست: ٣٠ دسامبر
    اميدوارم همگي موفق باشن و به زودي انتظارشون به پايان بياد
    سلام. مبارکه. میشه در مورد رشته و سابقه کار و گپ تحصیلی تون هم بگین. من که الان 8 ماهه منتظرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faryadkhamoosh نمایش پست ها
    سلام. مبارکه. میشه در مورد رشته و سابقه کار و گپ تحصیلی تون هم بگین. من که الان 8 ماهه منتظرم
    سلام، اميدوارم به زودي جواب بگيرين و از نگراني در بياين، همين كه ريجكت نشدين تاحالا خوبه و اميدوار باشين. من مهندسي شيمي خوندم، اتفاقا بين ليسانس تا فوقم حدود دو سال گپ بود كه فقط توضيح دادم يك سالش براي امادگي كنكور بود، از فوقم هم تقريبا دو سال ميگذشت كه من چون اين مدت با استادم پروژم رو ادامه دادم از ايشون نامه اسيستنت شيپ گرفتم

ApplyAbroad Guardian

دوستان عزیز لطفا برای ادامه بحث به تالار زیر مراجعه نمایید:

تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2015 - ویزا آفیس آنکارا)

موفق باشید
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)