صفحه 23 از 168 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 1679

موضوع: تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamea نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دیروز واسه من میل اومد که اپلیکشن ام آپدیت شده و من هم با خوشحالی رفتم چک کنم که ایشالا پاس شدم....ولی هیچ خبری تو Mycic نبود....ممنون میشم کسی راهنمایی کنه که چرا اینطوری شده؟
    من 100 روزه که مدارکم رو سابمیت کرده‌ام و 51 روز پیش اسک شده‌ام....و یک سئوال دیگر اینکه، به نظرتون بهترین راهی که به سفارت بگیم که ویزا رو زود بدن چه راهیه؟
    دوست عزیز، برای جواب سوال اولتون باید بگم که این اتفاق واسه خیلی ها افتاده، دلیلش هم گویا جابجایی مدارک شما از یک آفیس به آفیس دیگه هست و هیچ ربطی هم به پاس ریکوئست و این حرفها نداره. ایشالا به زودی زود ویزای شما هم می آد. نگران نباشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

سلام دوستان
    ویزاااااای من هم امروز اوووومد ....خیلی ممنون از همه دوستان عزیز
    سابمیت: 6 دسامبر
    اسک: 21 ژانویه
    پاس رکوئست: 17 مارچ

سلام دوستان. امروز نامه POE من اومد بعد از گذشت 4 روز از پیکاپ ویزام.
    ...And the best is yet to come, so just give it one more try

نقل قول نوشته اصلی توسط Nirvana_am63 نمایش پست ها
    سلام دوستان. امروز نامه POE من اومد بعد از گذشت 4 روز از پیکاپ ویزام.
    نامه POE من هم با همین فاصله زمانی اومد

نقل قول نوشته اصلی توسط raspian300 نمایش پست ها
    نامه POE من هم با همین فاصله زمانی اومد
    ببخشید نامه POE چیه؟

Junior Member

سلام دوستان. امروز برای من و همسرم ایمیل اومد که پیغام جدید تو mycic داریم.
    و اونجا هم گفته که پاسپورتمون رو به سفارت بفرستیم.
    این به معنی پاس شدنه؟؟؟؟

سوال بعدیم اینه که نامه poe چیه؟؟

Junior Member

دوستان جواب سوال دومم رو خودم متوجه شدم. ممنون میشم جواب اولی رو یکی بهم بگه.

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید من واسه ترم ژانویه برای ویزا اقدام کرده بودم که دیفر کردم واسه ترم می، که این هفته پاس ریکوئست شدم بدون اینکه از من نامه پذیرش جدید و نامه فاند جدید را بخوان
    الا به نظرتون من که پاسم رو میدم که آژانس برام پیکاب کنه باید نامه‌های پذیرش و فاند جدید رو به آژانس بدم که با خود ببرن؟
    دوم اینکه، وقتی پیکاب میکنیم از چه تاریخی میتونیم وارد کانادا بشیم، منظورم اینکه مجوز ورود را از شروع ترم میزنن با از تازیخ پیکاب؟
    سوم اینکه، این POE چی هستش؟ و چرا مهمه؟
    مرسی از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط fatam نمایش پست ها
    سلام دوستان. امروز برای من و همسرم ایمیل اومد که پیغام جدید تو mycic داریم.
    و اونجا هم گفته که پاسپورتمون رو به سفارت بفرستیم.
    این به معنی پاس شدنه؟؟؟؟

سوال بعدیم اینه که نامه poe چیه؟؟
    تبریک می گم. بله، شما پاس ریکوئست شدین و ویزاتون اومده. پاس رو می فرستین و ویزا رو روش درج می کنن.
    مبارک باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamea نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من واسه ترم ژانویه برای ویزا اقدام کرده بودم که دیفر کردم واسه ترم می، که این هفته پاس ریکوئست شدم بدون اینکه از من نامه پذیرش جدید و نامه فاند جدید را بخوان
    الا به نظرتون من که پاسم رو میدم که آژانس برام پیکاب کنه باید نامه‌های پذیرش و فاند جدید رو به آژانس بدم که با خود ببرن؟
    دوم اینکه، وقتی پیکاب میکنیم از چه تاریخی میتونیم وارد کانادا بشیم، منظورم اینکه مجوز ورود را از شروع ترم میزنن با از تازیخ پیکاب؟
    سوم اینکه، این POE چی هستش؟ و چرا مهمه؟
    مرسی از پاسختون
    جواب قسمت دیفر رو من نمی دونم ولی ویزا از تاریخی که توی پاسپورتتون ثبت میشه، می خوره و از اون تاریخ می تونید وارد کانادا بشید نه تاریخی که ترمتون شروع می شه. نامه POE نامه ای هست که شما هنگام ورود به کانادا (مثلا در فرودگاه ترونتو) باید تحویل آفیسر بدین تا استادی پرمیت شما رو صادر کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)