صفحه 24 از 168 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1679

موضوع: تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط raspian300 نمایش پست ها
    جواب قسمت دیفر رو من نمی دونم ولی ویزا از تاریخی که توی پاسپورتتون ثبت میشه، می خوره و از اون تاریخ می تونید وارد کانادا بشید نه تاریخی که ترمتون شروع می شه. نامه POE نامه ای هست که شما هنگام ورود به کانادا (مثلا در فرودگاه ترونتو) باید تحویل آفیسر بدین تا استادی پرمیت شما رو صادر کنه
    ببخشید چه تاریخی رو توی پاسپورت ثبت میکنن؟ همون تاریخ پیکاب هست؟ آخه من میخواستم واسه اول اردیبهشت بلیط بگیرم و ویزام هم با توجه به تعطیلی عید فکر کنم 18ام اینا پیکاب بشه، میگم سفارت نیاد تاریخ ویزا رو بعد اول اردیبهشت بزنه و من نتونم با اون پروازی که میگیرم برم؟

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamea نمایش پست ها
    ببخشید چه تاریخی رو توی پاسپورت ثبت میکنن؟ همون تاریخ پیکاب هست؟ آخه من میخواستم واسه اول اردیبهشت بلیط بگیرم و ویزام هم با توجه به تعطیلی عید فکر کنم 18ام اینا پیکاب بشه، میگم سفارت نیاد تاریخ ویزا رو بعد اول اردیبهشت بزنه و من نتونم با اون پروازی که میگیرم برم؟
    بله، همون تاریخ پیک آپ رو می زنن.

دوستان عیدتون مبارک. بچه ها چه خبر چرا کسی آپدین نمیکنه و یا واقعا خبری از سفارت نیست موضوع چیه الانم که زمان خلوت سفارته یک هفتس هیچ خیری از پرسیدن سوالات یا ویزا نیست؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط navdoost نمایش پست ها
    دوستان عیدتون مبارک. بچه ها چه خبر چرا کسی آپدین نمیکنه و یا واقعا خبری از سفارت نیست موضوع چیه الانم که زمان خلوت سفارته یک هفتس هیچ خیری از پرسیدن سوالات یا ویزا نیست؟؟
    خبر که هست! 2 نفر از دوستان تو همین مدت پاس شدند!
    arezoo2008 و
    ramezanifmsn ! :-) شما که ویزاتون 1 سالی هست اومده! نگرانی ندارید :-)

نقل قول نوشته اصلی توسط masumimahdi نمایش پست ها
    خبر که هست! 2 نفر از دوستان تو همین مدت پاس شدند!
    arezoo2008 و
    ramezanifmsn ! :-) شما که ویزاتون 1 سالی هست اومده! نگرانی ندارید :-)
    من منتظر ویزای خودم نیستم منتطر ویزای همسرم هستم.

Junior Member

طبق جدول این بچه هایی که ژانویه سابمیت کردن همشون جواب اپلیکیشنشونو گرفتن، ماشالا به آفیسراشون از فبریه ظاهرا خبری نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_256 نمایش پست ها
    سلام بچه ها

می خواستم بدونم submission date ای که بچه ها تو جدول وارد کردن تاریخ پرداخت پولشونه یا Bionmetric؟ یعنی سفارت تاریخ submission رو مدنظر میگیره یا Biometric؟ من 3 Feb اپلای کردم ولی 18 feb بایومتریک دادم.
    از روزی که بیومتریک میدین پروندتون کامل حساب میشه و میره برا برسی

Member
    رشته و دانشگاه
    marine pollution

سلام دوستان الان 40 روز از بیومتریک من میگذره و هنوز ایمیلی دریافت نکردم ( خیلی استرس دارم...دوستان که حتی یک و دوهفته بعد از من اپلای کردن اسک شدن!!! چه باید یکنم؟؟ من 1 May شروع کلاسامه

Junior Member

ممنون از تبریکتون.
    امیدوارم دوستانی هم که منتظر هستن به زودی ویزاهاشون بیاد.

یه سوال . راستش همسر من پذیرش دارن و اطلاعاتشون تو جدول با همین اکانت من ثبت شده و من هم ویزای همراه گرفتم. ایشون باید 4 می اونجا باشن اما من زودتر از تیرماه نمیتونم برم. میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد جدا از هم بریم؟؟؟؟؟؟ و اینکه من 4 ماه بعد از اخذ ویزا میتونم برم محدودیت زمانی برای رفتن به کانادا بعد از اخذ ویزا وجود نداره؟؟؟
    ممنون میشم دوستانی که مورد مشابهی داشتن اعلام کنن.

سلام دوستان- یک سول تخصصی از دوستان با تجربه فروم دارم- من جزو فسیل شده ها هستم. می خواستم بدونم تا حالا حداکثر زمان فسیل بودن چقدر بوده؟ از 250 روز بیشتر شده یا نه؟ من به این ترم امیدوار باشم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)