صفحه 27 از 168 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 1679

موضوع: تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

بچه ها از فبریه کسی پاس رکویست شده؟

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط lar نمایش پست ها
    بچه ها از فبریه کسی پاس رکویست شده؟
    دوست عزیز شما از کجا می دونی کار ها رو بر اساس ماه انجام می دن؟ من احتمال می دم بسته به نوع پرونده رسیدگی می کنن و ماهی که اقدام کردیم معیار نباشه...کما اینکه استقبال می کنم از حرفتون...چوم منم فوریه اقدام کردم و دو هفته از Ask من می گذره...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط e_am86 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما از کجا می دونی کار ها رو بر اساس ماه انجام می دن؟ من احتمال می دم بسته به نوع پرونده رسیدگی می کنن و ماهی که اقدام کردیم معیار نباشه...کما اینکه استقبال می کنم از حرفتون...چوم منم فوریه اقدام کردم و دو هفته از Ask من می گذره...
    نه نمیگم بر اساس ماهه فقط دیدم بچه های ژانویه تو جدول پاس شدن و امیدوار میشدم به پروندم اگه یکی از فبریه پاس بشه وگرنه که کلن هیچکی نمیدونه بر چه اساسه و اونا چیکار میکنن و گویا بیشتر بستگی داره به افیسر و مرحله سکیوریتی چک

سلام بچه ها یک اتفاق عجیب برای همسرم oowp درخواست داده بودیم امروز medical ازش خواستن خوب خبر خوبیه اما یکم عجیب نیست؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_ham نمایش پست ها
    نوشتم که 60 هزار دلار پول توی حساب بودش به عنوان مانده حساب علاوه بر اون گردش مالی 70 هزار دلاری هم گذاشته بودم هزینه 4 سال رو باید حساب کنید که شهریه من میشد برای 4 سال 8000 دلار
    من فکر می کنم اینا یه مشکل دیگه دارن نمی خوام نا امید کنم کسی رو ولی تعداد دوستانی که این چند روز می بینم ریجکت شدن زیاده
    سلام ، آها شما برای لیسانس هستید ؟

اگه برای لیسنسید من خودم ساله ۲۰۰۸ رجکت شدم بد از مدیکال و فهمیدم کلا از ایران به بچلر ویزا نمیدان ،اگه واقعا میخوین بیبرو برگرد برید کانادا، از یه جای دیگه ، ترجیحا اروپا اقدام کنید ، من خودم ساله ۲۰۰۸ پرواندم همه‌چیش خیلی‌ خوب بود رجکت شدم به خاطره اینکه گفتن مدرک گردش مالی ندادی ، همین ، بد دوباره اقدام کردم باز رجکت شدم .
    برای همین اگه لیسانس هستید ، خیلی‌ بعید هست از ایران بگیرید ویزا

Junior Member

سلام. دوستان من الان 115 روزه كه منتظرم. ميخواستم ببينم چطوري ميتونم يه ايميل به سفارت بدم و وضعيت پروندمو پيگيري كنم. آيا كسي اين كارو كرده تا به حال؟ اگه اين كار مرسومه، ميشه آدرس ايميلي كه بهش نامه مي‌زنيد و يه تِمپِليت از متن اميلتون رو برام بفرستيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s44 نمایش پست ها
    سلام. دوستان من الان 115 روزه كه منتظرم. ميخواستم ببينم چطوري ميتونم يه ايميل به سفارت بدم و وضعيت پروندمو پيگيري كنم. آيا كسي اين كارو كرده تا به حال؟ اگه اين كار مرسومه، ميشه آدرس ايميلي كه بهش نامه مي‌زنيد و يه تِمپِليت از متن اميلتون رو برام بفرستيد.
    سلام
    والا واسه منم 102 روز طول کشید تا ویزام بیاد، که من هم اون موقع مثل شما دنبال روشی می‌گشتم که پرونده‌ام رو پیگیری کنم ولی دوستان گفتند که باید صبر کرد و منتظر ماند، چاره‌ای و روشی مفید برای پیگیری نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط s44 نمایش پست ها
    باید case specific از قسمت enguiries رو پر کنید. و بگید که می خواین از وضعیت پروندتون مطلع بشید. چون از زمان نرمال رد شدین این اجازه رو دارید که case پر کنید.(از هر کشوری اقدام کردید پیج سفارت کانادا در همون کشور رو باز کنید. اینجا مربوط به سفارت کانادا در انکارا هست)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amsa1003 نمایش پست ها
    سلام ، آها شما برای لیسانس هستید ؟

اگه برای لیسنسید من خودم ساله ۲۰۰۸ رجکت شدم بد از مدیکال و فهمیدم کلا از ایران به بچلر ویزا نمیدان ،اگه واقعا میخوین بیبرو برگرد برید کانادا، از یه جای دیگه ، ترجیحا اروپا اقدام کنید ، من خودم ساله ۲۰۰۸ پرواندم همه‌چیش خیلی‌ خوب بود رجکت شدم به خاطره اینکه گفتن مدرک گردش مالی ندادی ، همین ، بد دوباره اقدام کردم باز رجکت شدم .
    برای همین اگه لیسانس هستید ، خیلی‌ بعید هست از ایران بگیرید ویزا
    نه من برای دکترا اقدام کرده بودم گردش مالی هم بدک نیست مدارکم هم همه چیرو گذاشته بودم ولی نمی دونم چرا ریجکت می کنند
    چیزی به ذهنم نمی رسه
    نمی دونم این دفعه از سفارت آنکارا اقدام بکنم نتیجه می گیرم یا نه؟

Junior Member

با عرض سلام خدمت کلیه دوستان
    من هفته پیش asked question شدم و جواب سوال هارو دادم و امروز asked documents شدم ازم نامه ریجکت از امریکا را خواسته (من یک بار با بند 306 رد شدم از امریکا) میخواستم ببینم کسی تجربه مشابه داره؟ به نظرتون احتمال رد شدنم بالاست؟ من در حین آپلای گفتم که یکبار ریجکت شدم اما دلیلشو نگفته بودم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)