صفحه 31 از 168 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839404181131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 1679

موضوع: تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar57 نمایش پست ها
    ببخشید سوالم بی ربط به فروم هست ولی نمی دونم کجا باید بپرسم. پرداخت کانفیرمیشن دیپوزیت یعنی پولی که پذیرشمون رو تثبیت کنیم رو هم میشه به شرکت های ایرانی سپرد؟
    آره دوست عزیز میشه سپرد، من همه پرداختامو این طوری انجام دادم ولی اگه کسی رو نمی شناسی که پرداخت کنه، یه کم هزینه هات زیاد میشه

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

درود
    من دیگه فکر کنم از فسیل های اینجام و تقریباً 8 ماه منتظر ویزا بودم ولی بالاخره 4-3 روز پیش از طریق ایمیل گفتن پروندم فاینالایز شده! و بهم 10 روز وقت دادن تا پذیرش مجدد بفرستم. البته قبلا هم گفتم که چند ماه پیش استادم بهب گفت گه دیگه نمی تونه بیشتر ازاین صبر کنه. حالا من بهش ایمیل زدم تا برای آخرین بار شانسم رو امتحان کنم. برام دعا کنید
    اطلاعاتم تو جدول هست: 17 آگوست 2013 سابمیت ویزا، 4 سپتامبر اسک شدم و 16 آوریل درخواست نامه دیفر
    راستیتش دیگه من نا امید شده بودم و هر لحظه منتظر بودم که نامه dual application بهم بدن!
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yousef_tabatabaei نمایش پست ها
    درود
    من دیگه فکر کنم از فسیل های اینجام و تقریباً 8 ماه منتظر ویزا بودم ولی بالاخره 4-3 روز پیش از طریق ایمیل گفتن پروندم فاینالایز شده! و بهم 10 روز وقت دادن تا پذیرش مجدد بفرستم. البته قبلا هم گفتم که چند ماه پیش استادم بهب گفت گه دیگه نمی تونه بیشتر ازاین صبر کنه. حالا من بهش ایمیل زدم تا برای آخرین بار شانسم رو امتحان کنم. برام دعا کنید
    اطلاعاتم تو جدول هست: 17 آگوست 2013 سابمیت ویزا، 4 سپتامبر اسک شدم و 16 آوریل درخواست نامه دیفر
    راستیتش دیگه من نا امید شده بودم و هر لحظه منتظر بودم که نامه dual application بهم بدن!
    موفق باشید
    سلاااام واقعا تبریک می گم خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم.
    براتون دعا می کنم ایشالا اوکی می شه.
    البته بعد از شما فکر کنم من با 160 روز از فسیلهای اینجا هستم. کاش ویزای همه هر چه زودتر بیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط r_kamali نمایش پست ها
    سلاااام واقعا تبریک می گم خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم.
    براتون دعا می کنم ایشالا اوکی می شه.
    البته بعد از شما فکر کنم من با 160 روز از فسیلهای اینجا هستم. کاش ویزای همه هر چه زودتر بیاد.
    ممنون، فکر کنم از بچه های ژانویه شما آخرین نفر باشی، درسته؟ البته یه کاربر دیگه هم تو جدول هست که خیلی وقته از ش خبری نیست!

Junior Member

بله فکر کنم فقط من آخرین نفرم... البته اون کابری که اسمش نزدیک اسم منه الان کانادا هست و اپدیت نکرده (marzieh_s)

نقل قول نوشته اصلی توسط r_kamali نمایش پست ها
    بله فکر کنم فقط من آخرین نفرم... البته اون کابری که اسمش نزدیک اسم منه الان کانادا هست و اپدیت نکرده (marzieh_s)
    یک نفر تو جدول هست با نام کاربری ym166 که فکر نکنم تا حالا این طرف ها اومده باشه، ولی احتمالن تا حالا ویزاشو گرفته

از دوستان کسی این فایل Excel معروفو داره؟ البته منظورم نسخه بروز شدش هست؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط golestanzamin نمایش پست ها
    از دوستان کسی این فایل Excel معروفو داره؟ البته منظورم نسخه بروز شدش هست؟
    https://docs.google.com/spreadsheet/...Vl9YY0E#gid=19

دوستان از ویزای کسی خبری نیست. من نمیدونم باز چرا این سفارت کند شده. ما برای همسرم اقدام کردیم بیخودی که مدیکال خواستن الانم بعد از 2 هفته از pass شدن مدیکال گذشته اما هیچ خبری نیست. اگر کسی دانشجویی یا همراه جدیدا گرفته آپدیت کنه ببینیم باز چه اتفاقی افتاده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navdoost نمایش پست ها
    دوستان از ویزای کسی خبری نیست. من نمیدونم باز چرا این سفارت کند شده. ما برای همسرم اقدام کردیم بیخودی که مدیکال خواستن الانم بعد از 2 هفته از pass شدن مدیکال گذشته اما هیچ خبری نیست. اگر کسی دانشجویی یا همراه جدیدا گرفته آپدیت کنه ببینیم باز چه اتفاقی افتاده.
    من دانشجویی اقدام کردم و 2هفته پیش پاس شدم. اطلاعاتام هست تو جدول. 3فبریه سابمیت، 7فبریه بیومتریک، 25 فبریه اسک و 11 اپریل پاس. آپدیتم کردم اما نیومده تو جدول.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)