صفحه 34 از 168 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 1679

موضوع: تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط as_sadeghi نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من يه سوال خيلي مهم دارم...اگه كسي راهنمايي كنه ممنون ميشم.
    من پارسال ژانويه 2013 پذيرش دكتري داشتم از دانشگاه آلبرتا...ولي ويزام دير اومد تو مارچ 2013 و كلا رفتنم كنسل شد ولي ويزاي 4 ساله مالتيپل رو گرفتم.
    حالا ميخوام واسه فوق ليسانس برم كلگري يعني پذيرش گرفتم..هرچند يه فوق ليسانس هم تو ايران دارم...
    مداركي كه سفارت به من داده يه نامه بوده كه گفته تو ميتوني تا يك ماه قبل از پايان 4 سال بري كانادا و ويزام كه داخل پاسپورتمه...
    بنظرتون من باز بايد اقدام كنم واسه ويزا يا نه...با همون ويزا و نامه ميتونم برم؟
    ممنون اگه راهنمايي كنيد...نياز فوري دارم.
    دوست عزیز شما ویزا دارین و هر وقت تا سررسید اون میتونی بری کانادا و نیازی به ویزای جدید برای کانادا رفتن نداری ولی study permit شما تو فرودگاه صادر میشه، که علاوه بر ویزا و نامه ای که برات e-mail کردن شما باید نامه ادمیشن رو بدی، ادمیشنی که باش ویزا گرفتی باطل شده و شما یه ادمیشن با شرایط جدید داری وتغییرات اون زیاده،که احتمال زیاد به مشکل بخوری. من بیشتر نمیدونم شاید بچه هایی که رفتن بیشتر اطلاع داشته باشن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نفت - صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط alikut نمایش پست ها
    دوست عزیز شما ویزا دارین و هر وقت تا سررسید اون میتونی بری کانادا و نیازی به ویزای جدید برای کانادا رفتن نداری ولی study permit شما تو فرودگاه صادر میشه، که علاوه بر ویزا و نامه ای که برات e-mail کردن شما باید نامه ادمیشن رو بدی، ادمیشنی که باش ویزا گرفتی باطل شده و شما یه ادمیشن با شرایط جدید داری وتغییرات اون زیاده،که احتمال زیاد به مشکل بخوری. من بیشتر نمیدونم شاید بچه هایی که رفتن بیشتر اطلاع داشته باشن.
    خيلي ممنون از توضيحاتتون...ولي مساله همين جاست كه آيا با يه پذيرش جديد تو مقطع فوق ليسانس برم؟چون ويزامو با پذيرش مقطع دكتري گرفتم...من ميدونم كه تغيير دانشگاه مهم نيس ولي تغيير دكترا به فوق مشكل ساز نخواهد بود؟
    سفارت جواباش متناقضه ولي دانشگاه بهم گفت كه تا آخر مي با قدانين كنوني ميتوني بياي...اين لينك رو هم فرستاد:
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...asp?q=487&t=15
    اگه كسي اطلاعات داره ممنون ميشم راهنمايي كنه...بخصوص اگه تجربه مشابه داشته باشن..

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

سلام دوستان...من 72 روزی هست که واسه ویزا اقدام کردم و 42 روز پیش هم اسک و داک (برای (CAQ) شدم...سوالات Ask رو با ایمیل معروف، ریپلای کردم و CAQ طبق گفته اونا در پروفایل CIC آپلود کردم...3 روز بعد پروفایل آپدیت شد و دیگه خبری نشد تا اینکه امروز یک تغییر تو پروفایل ام دیدم...بعد از ASK تا دیروز وقتی پروفایل CIC رو چک می کردم، در مقابل Review of Submitted Documents نوشته شده بود Provided ولی امروز که چک کردم تغییر کرده بود به We have received the document، البته بدون اینکه ایمیل آپدیت برای من بیاد...با توجه به این تغییر می تونم امیدوار باشم که فرآیند security check دیگه تموم شده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

سلام
    سلام بالاخره ویزای کانادام 2 روز پیش اوووووووووووووووووووووووو ووومد......
    بعد از 140 روز انتظار...انشا الله ویزای همه به موقه بیاد
    119

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CALGARY-Chemical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    سلام
    سلام بالاخره ویزای کانادام 2 روز پیش اوووووووووووووووووووووووو ووومد......
    بعد از 140 روز انتظار...انشا الله ویزای همه به موقه بیاد
    119
    سلام.مبارکه.الان تو پاستون خورده؟کی میتونین وارد شین به کانادا؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimfeiz نمایش پست ها
    سلام.مبارکه.الان تو پاستون خورده؟کی میتونین وارد شین به کانادا؟
    سلام
    ممنون
    من تصحیح میکنم، پاس ریکویست شدم و الان هم پاسمو دادم واسه پیکاپ از آنکارا
    تاریخ دقیق رو هنوز نمیدونم، اما بعد از پیکاپ و رسیدن نامه POE مشکلی برای ورود نیست!
    برای 14 می بلیط خریدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

دوستان عزیزی که برای سپتامبر 2014 اقدام کردین برای ویزا (مثل خودم!)
    لطفا اطلاعاتتون رو از این لینک توی جدول وارد کنین که از وضعیت همدیگه خبر داشته باشیم.
    https://docs.google.com/spreadsheet/...9YY0E6MA#gid=2

مرسی

Member mordabenilofari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Sciences, University of Montreal

سلام،
    من هم پاس ریکوئست شدم 2 روز پیش.
    سابمیت 10 مارچ
    بیومتریک 13 مارچ
    مدیکال 16 اپریل
    پاس ریکوئست 2 می
    به امید موفقیت همه ی دوستان

Junior Member

سلام
    بچه ها شروع نامه POE همه نوشته ?Your study or work permit will be issued to you upon upon arrival in Canada. تو تایپ پرمیتم نوشته Sp?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering-Amirkabir University

نقل قول نوشته اصلی توسط lar نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها شروع نامه POE همه نوشته ?Your study or work permit will be issued to you upon upon arrival in Canada. تو تایپ پرمیتم نوشته Sp?
    سلام،واسه منم همین نوشته شده، راستی شما ویزاتون بدستتون رسید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)