صفحه 4 از 168 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1679

موضوع: تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط r_kamali نمایش پست ها
    سلام امروز سفارت تعطیله؟ خبری نیست انگار!
    نه تعطيل نيست، امروز نامه زدم و اين جوابو بهم دادن

Dear Sir/Madam,

This refers to your email enquiring about a visitor visa, a study permit or work permit application.
    The application is still under review - this review is actually completed by outside agencies and hence, we do not control the processing time and are unable to expedite the file.
    Rest assured, as soon as they complete the review, we are notified and we immediately action the file for the next steps. As such, please do not send repetitive enquiries or emails as this is counterproductive and takes away time from processing the applications, and further delay other processing steps of all files, including this one.
    We understand the situation but you must be patient and wait for the next steps, in due course.

Best Regards,

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

بچه ها من دیروز اسک شدم. الان یه ایمیل گرفتم که استاتوسم آپدیت شده ولی رفتم توی MyCIC هیچ خبر جدیدی نبود.
    نظری دارید ؟
    ...And the best is yet to come, so just give it one more try

نقل قول نوشته اصلی توسط Nirvana_am63 نمایش پست ها
    بچه ها من دیروز اسک شدم. الان یه ایمیل گرفتم که استاتوسم آپدیت شده ولی رفتم توی MyCIC هیچ خبر جدیدی نبود.
    نظری دارید ؟
    قبلاً هم واسه من همچین اتفاقی افتاده بود. گویا چون دارن سایت رو به ca تغییر می دن این اتفاق افتاده. مسأله خاصی نیست. نگران نباشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Concordia

بچه ها سلام. ببخشید من 45 روزه اپلای کردم ولی هیچ خبری ازشون نشده. می خواستم بپرسم کسی هست بین 45 تا 50 روز Ask یا reject شده باشه؟ میخوام بهشون ایمیل بدم. میشه ایمیلشونو بهم بدین؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_256 نمایش پست ها
    بچه ها سلام. ببخشید من 45 روزه اپلای کردم ولی هیچ خبری ازشون نشده. می خواستم بپرسم کسی هست بین 45 تا 50 روز Ask یا reject شده باشه؟ میخوام بهشون ایمیل بدم. میشه ایمیلشونو بهم بدین؟ ممنون
    جدولو چک کنید
    https://docs.google.com/spreadsheet/...Vl9YY0E#gid=19
    و لطفأ اطلاعاتتونو تو جدول وارد کنید

آدرسشون ANKRAIMMIGRATION@international.gc.ca <ANKRAIMMIGRATION@international.gc.ca>;

ولی گویا به همه همون جوابی رو میدن که lionelmessi عزیز بالای صفحه گذاشته، به من هم دقیقأ همین جوابو دادند

ويزاي منم بالاخره اومد!! امروز شنبه! ساعت ١١:٣٥ ايميل اومد كه تو ماي سي اي سي پيغام داريد!
    بعد ٩ ماه و خرده اي.
    اپلاي انلاين: ٢ اپريل
    داك ريكويست & اسك كويسشن: ٢١ جون
    ريكويست فور اديشنال اينفرميشن: ٢ ژانويه
    پسپورت ريكويست: ٤ ژانويه
    و تعداد زيادي كيس در زمانهاي مختلف!

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunflower92 نمایش پست ها
    ويزاي منم بالاخره اومد!! امروز شنبه! ساعت ١١:٣٥ ايميل اومد كه تو ماي سي اي سي پيغام داريد!
    بعد ٩ ماه و خرده اي.
    چه جالب حالا شنبه ها هم کار میکنند!!!
    تاریخش برا همین امروزه؟ از کاناداست یا آنکارا؟
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

نقل قول نوشته اصلی توسط keshvari نمایش پست ها
    چه جالب حالا شنبه ها هم کار میکنند!!!
    تاریخش برا همین امروزه؟ از کاناداست یا آنکارا؟
    بله امروز شنبه. از cic.gc.ca@ اومده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Concordia

ببخشید بچه ها
    کسی میدونه اگه دانشجویی یه بار توسط آفیسری reject شه بار دومم پروندش میره زیر دست همون آفیسر قبلی یا نه؟ آخه دیدم بعضی ها کلا شرایطشونو تو اپلای بعدیشون عوض کردن و Accept شدن

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunflower92 نمایش پست ها
    بعد ٩ ماه و خرده اي.
    دوست خوب خبر خيلي خوشحال كننده اي بود، چه صبري داشني شما، بهت تبريك ميگم، erfan_69 عزيز هم 31 دسامبر پاسي گرفتن، پس تا حالا دو تا پاسي تو اين تعطيلات داشتيم، اميدوارم كه بچه هاي defence و باقي همگي پاسي بگيرن از اين عذاب بيان بيرون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)