صفحه 40 از 168 نخستنخست ... 30313233343536373839404142434445464748495090140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 1679

موضوع: تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط mymm نمایش پست ها
    آره برای منم اون فرم ورک پرمیت رو نفرستادن!!!
    کجا میشه لیست دانشگاه ها و شرکت های تحریم شده رو دید؟!
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1253260

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

مثل اینکه حرف من در مورد فرستاده نشدن work برای یک سری افراد در زمان Ask باعث نگرانی و اضطراب شده دوستان شده...اینو واسه این گفتم که شاید قرار هست ماهارو بعد از June و بعد از تغییر قانون پاس کنن قطعا فرستاده نشدن این فرم به معنی نکته منفی نیست...بازم از اینکه باعث استرس دوستان شدم عذر می خوام...قصد من فقط امیدواری و کاهش استرس بقیه بود نه ایجاد تشویش...

Junior Member

ممنون میشم سوال منو جواب بدین:
    اگه کسی در زمانی که تو مرحله کلیرنس چک آمریکا هس و هنوز ویزاش نیومده، همزمان برای ویزای دانشجویی کانادا هم اپلای کنه، این کار از نظر اونا ایرادی داره؟ البته تو پروسه اپلای برا ویزای کانادا، هیچ جا نپرسیده که آیا واسه کشور دیگه هم اقدام کردید یا نه. فقط میپرسه آیا تا حالا ویزاتون برا کشور دیگه ریجکت شده یا نه. که خوب برا کسی که تو مرحله کلیرنس آمریکا باشه جوابش "نه" هس دیگه.

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط amircivile نمایش پست ها
    ممنون میشم سوال منو جواب بدین:
    اگه کسی در زمانی که تو مرحله کلیرنس چک آمریکا هس و هنوز ویزاش نیومده، همزمان برای ویزای دانشجویی کانادا هم اپلای کنه، این کار از نظر اونا ایرادی داره؟ البته تو پروسه اپلای برا ویزای کانادا، هیچ جا نپرسیده که آیا واسه کشور دیگه هم اقدام کردید یا نه. فقط میپرسه آیا تا حالا ویزاتون برا کشور دیگه ریجکت شده یا نه. که خوب برا کسی که تو مرحله کلیرنس آمریکا باشه جوابش "نه" هس دیگه.
    مشکلی نباید باشه
    اگر هم بفهمن به نفع شما است از نظر purpose of visit

مورد قانون جدید که قرار هست از 1 Jun اعمال بشه سوال داشتم:

منظور از Designated Learning Institutions چی هست؟ دانشگاه های خاصی رو می خوان از لیست خارج کنن آیا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط e_am86 نمایش پست ها
    مورد قانون جدید که قرار هست از 1 Jun اعمال بشه سوال داشتم:

منظور از Designated Learning Institutions چی هست؟ دانشگاه های خاصی رو می خوان از لیست خارج کنن آیا؟
    به احتمال خیلی زیاد آره!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Master of Transportation and Highway

آقا کسی از جزییات قانون جدید خبر داره ؟ شامل حال کیا میشه؟
    http://www.cic.gc.ca/english/departm...2014-02-12.asp

Member
    رشته و دانشگاه
    Memorial University

دوستان، من احتمالا 5 شنبه اقدام میکنم برای ویزا. فکر میکنم خیلی دیر شده. به نظرتون سعی میکنن برای ترم پاییز همه رو برسونن؟

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan_tb نمایش پست ها
    دوستان، من احتمالا 5 شنبه اقدام میکنم برای ویزا. فکر میکنم خیلی دیر شده. به نظرتون سعی میکنن برای ترم پاییز همه رو برسونن؟
    دیر نشده، نگران نباشید. دوستانی بودن که 30-40 روزه گرفتن. فقط سریع بعد از سابمیت برید بیو که تا اون نباشه، انگار سابمیت نکردید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mymm نمایش پست ها
    به احتمال خیلی زیاد آره!
    کدوم دانشگاه ها رو می خوان حذف کنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)