صفحه 6 از 168 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1679

موضوع: تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

این هم جواب سفارت به ایمیل من که بابا این پرونده کجاس که من از اونجا پیگیری کنم

Dear Applicant,

There is no way to track your status.

Your application is in progress and you will be contacted as soon as it is finalized.

Kind regards

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoz نمایش پست ها
    این هم جواب سفارت به ایمیل من که بابا این پرونده کجاس که من از اونجا پیگیری کنم

Dear Applicant,

There is no way to track your status.

Your application is in progress and you will be contacted as soon as it is finalized.

Kind regards
    این چندمین بار بود که بهشون ایمیل زدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    از دوستان بزرگوار
    Heisenberg1982
    و
    yousef_tabatabaei
    و
    masumimahdi
    و
    bazigare_mard
    و
    moooon
    و
    Sos34128
    خواهش ميكنم كه اگر پاسي گرفتن به ما هم اطلاع بدن، راستش خيلي وقته ازشون خبري نيست
    همچنان منتظر

نقل قول نوشته اصلی توسط Sensy نمایش پست ها
    6:30 امروز به استادم در مورد دیفر [مجدد] ایمیل زدم و 7:30 جواب داد:

.I’m sorry to see that you haven’t got your visa yet. I’ll ask School of Graduate Studies to issue a new letter of admission for the fall of 2014

این رو از این جهت مطرح کردم که دلگرمی ای باشه برای دوستانی که نگران امکان پذیر بودن دیفر مجدد بودن.

البته اگر پاس ریکوئست هم بشم، فک کنم اینکه پذیرش ام برای Fall 2014 ه، دردسرهای های خاص خودش رو ایجاد می کنه.
    این هم جواب استاد من : (این ومین بار برای درخواست دیفر من هست:
    Dear Yousef,
    I can wait until February first for you to start at McMaster. If your visa does not arrive in time for that we can consider a May first start. Please confirm that you will attempt to make the February first deadline.

Junior Member

سلام...
    باورم نمیشه!!!!!!! ویزای من آمد.!!!!! بعد از 180 روز!
    submission date: July 11
    Ask question : August 6
    Pass request: January 7
    دوستان آگه کسی آزانس مطمئن و سریع میشناسه لطفا بهم PM بده... تاریخ نامه ادمیشن من تا 31 ژانویه بیشتر اعتبار نداره اگه بخوام باید زود برم...

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط pashootan نمایش پست ها
    سلام...
    باورم نمیشه!!!!!!! ویزای من آمد.!!!!! بعد از 180 روز!
    submission date: July 11
    Ask question : August 6
    Pass request: January 7
    دوستان آگه کسی آزانس مطمئن و سریع میشناسه لطفا بهم PM بده... تاریخ نامه ادمیشن من تا 31 ژانویه بیشتر اعتبار نداره اگه بخوام باید زود برم...
    دوست عزيز تبريك فراوان، راستش من فكر ميكردم كه شما رفتيد فقط پاسيتونو آپديت نكرديد، آيا شما سابقه كار تو شركت دولتي داشتيد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    دوست عزيز تبريك فراوان، راستش من فكر ميكردم كه شما رفتيد فقط پاسيتونو آپديت نكرديد، آيا شما سابقه كار تو شركت دولتي داشتيد؟
    سلام خيلي ممنون. نه من يه پيشنهاد كاري از يه شركت خصوصي خيلي گمنام داشتم و يه سابقه كار از همون شركت كه هردوش غير واقعي بودن و فقط براي بالا بردن شانس گرفتن ويزام فرستاده بودم. البته گپ تحصيلي من كمتر از يك سال بود. نمي دونم اين جماعت شكاك بدبين چر اينقدر طولش دادن. البته رشته من نانومواد بود و براي دكتري شيمي گرايش نانو پذيرش داشتم... شايد هم حساس بودن رشته باعث اين تاخير زياد شد. كلا دوست دوست عزيز اميدتون فقط به خدا باشه... من كه نه فكر مي كردم پذيرش بتونم بگيرم و نه فكر مي كردم با اين وضع ديگه ويزام بياد ولي خدا اگه يه چيزيو بخواد يه جوري درست مي شه كه فكر شم نمي كني و ديگه حساسيت رشته و آفيسر و همه چي كشك مي شه..انشالله كه ويزاي همه دوستان اگه براشون خير و خوبي به دنبال داره هر چي زودتر بياد...

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط pashootan نمایش پست ها
    سلام خيلي ممنون. نه من يه پيشنهاد كاري از يه شركت خصوصي خيلي گمنام داشتم و يه سابقه كار از همون شركت كه هردوش غير واقعي بودن و فقط براي بالا بردن شانس گرفتن ويزام فرستاده بودم. البته گپ تحصيلي من كمتر از يك سال بود. نمي دونم اين جماعت شكاك بدبين چر اينقدر طولش دادن. البته رشته من نانومواد بود و براي دكتري شيمي گرايش نانو پذيرش داشتم... شايد هم حساس بودن رشته باعث اين تاخير زياد شد. كلا دوست دوست عزيز اميدتون فقط به خدا باشه... من كه نه فكر مي كردم پذيرش بتونم بگيرم و نه فكر مي كردم با اين وضع ديگه ويزام بياد ولي خدا اگه يه چيزيو بخواد يه جوري درست مي شه كه فكر شم نمي كني و ديگه حساسيت رشته و آفيسر و همه چي كشك مي شه..انشالله كه ويزاي همه دوستان اگه براشون خير و خوبي به دنبال داره هر چي زودتر بياد...
    دوست عزيز ممنونم از جوابت، فقط يه سوال ديگه، منم دكتراي شيمي پذيرش دارم و اتفاقا تو زمينه مولكولار سيموليشن هم كار كردم، تو پروژه دكترات چيزي نبود كه قاعدتا بايد بهش گير ميدادن و ندادن، من فقط به همونه كه شك دارم كه گير بدن چونكه كار مولكوليه ،‌ببخشيد وقتتو ميگيرم، آيا تو اين مدت كيسي چيزي پر كردي؟ مثلا نامه اي از طرف استادي جايي بدي كه ساپورتت كنه؟

دوستان یه سوال اگه ویزای یکی‌ زمانی‌ بیاد که دیگه پذیرشش اوکی نیست یعنی‌ از ترم گذشته و استادم دیفر نکرده،آیا همون زمان می‌شه واسه پیک آاپ پذیرش یه دانشگاه دیگرو به جای دیفر قبلی‌ برد؟ما دفعه دومم ریجکت شدیم و تا می دیفر کردیم،ولی‌ مثلا یه ماه دیگه از آنکارا اقدام کنیم دیر می‌شه،می‌خوام ببینم اگه ویزا بگیریم راهی‌ هست؟

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط nasa220 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال اگه ویزای یکی‌ زمانی‌ بیاد که دیگه پذیرشش اوکی نیست یعنی‌ از ترم گذشته و استادم دیفر نکرده،آیا همون زمان می‌شه واسه پیک آاپ پذیرش یه دانشگاه دیگرو به جای دیفر قبلی‌ برد؟ما دفعه دومم ریجکت شدیم و تا می دیفر کردیم،ولی‌ مثلا یه ماه دیگه از آنکارا اقدام کنیم دیر می‌شه،می‌خوام ببینم اگه ویزا بگیریم راهی‌ هست؟
    یکی از دوستان از دوتا دانشگاه ادمیشن داشت و ویزاش اومد و اومده کانادا بعد موقع استادی پرمیت صادر کردن به افیسر گفته بود من از فلان دانشگاهم ولی میرم اون یکی عیب نداره؟ آفیسر براش اونی که میخواست رو زده بود و گفته بود هر دانشگاه دیگه ای هم میتونی بری محدودیت نداره. اگه ویزا بیاد میتونید با ادمیشن دانشگاه جدید برید.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)