نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 27 از 254 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 2532

موضوع: آنکارا (ترکیه) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    دوستان! جلالخالق! دیگه این یه مورد از آنکارا خیلی عجیب بود!!!!!!!!

من خودم که شنیدم باورم نشد!!! ولی دیگه به چشم دیدم! یکی از دوستانی که رفته آنکارا و کلیرنسش طول کشیده یه نامه از ایروان گرفته که فلان مدارک رو بفرست! و ایشون هم به آنکارا ایمیل زده که جریان چیه! اون ها گفتن ایگنور کن... و چیزی نفرست! بعد از چند روز ایمیل زدند از آنکارا همون اطلاعات رو خواستند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

انگار که تو ایروان بررسیش کنن!! با این که ایشون تو عمرش ایروان نرفته!

من که باور نکردم تا این که از تو ایمیلش دیدم همه رو! تو آنکارا ان آی وی هم نبوده و قشنگ ایمیل بوده که رد و بدل شده بوده! کسی چیزی مثل این شنیده؟!

لطفاً اگر دیدید یا شنیدید بفرستید!

یه مورد دیگه هم یادمه دیده بودم ... میگردم پیدا می کنم!

میشه بگید این دوست ما تاریخ مصاحبه اش کی بوده ؟ و یکم در مورد نوع ویزاش و شرایطش توضیح بدید .

دوستان عزیز یک سوال . کسی خبر داره شماره تلفن مستقیم سفارت آنکارا چنده ؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Cuttlas نمایش پست ها
    9 روز بعد از مصاحبه، سایت واشنگتن آپدیت شدن معنی خاصی داره یا یعنی تازه اون 16 سوالی که من همون روز مصاحبه فرستادم و سایت آنکارا فرداش آپدیت کرد دستشون رسیده؟! اگه یه ایمیل ساده 9 روز طول میکشه از آنکارا برسه دست واشنگتن ما حالا حالاها کار داریم اینجا!
    سلام
    آپ ديت ها هيچ چيز به شما نميگن. بيخود خودتون رو دچار استرس نكنيد. اپديت ها در بهترين حالت ميتونند ويزا باشند يا در بدترين حالت ميتونند ريجكت باشند. گاهي هم فقط تكميل مدارك درخواستي .
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

دوستان كسى نيست كه براى ويزا اقامتى أقدام كرده باشه، ويزا من E3 هست و الان ٩ ماهه كه منتظر هستم براى clear شدن

بچه های آنکار لطفا هر کی اینو خوند زود تند سریع مثل من همین چیز ها رو بنویسه . خواهشا تنبلی نکنید بذارید یک آمار بگیریم ببینیم اوضاع چطوریه
    فقط یک دقیقه اوکی ؟؟؟؟؟؟؟

اول خودم :
    ویزای F1 .
    رشته ام برق هست .
    سه ماه هست الان تو کلیرنس هستم .
    خبری نیست هنوز .

حالا نوبت شماست . دست به دست بده بره . ممنون ......

Junior Member

سلام دوستان.
    من پدر و مادرم حدود یک ماه پیش رفتن آنگارا برای ویزای توریستی. بهشون برگ زرد دادن و آدرس سایت سفارت رو دادن گفتن این و چک کنید. فردای مصاجبه از سفارت آنکارا برای پدرم ایمیل اومد که شما آپدیت شدید و با بارکد DS-160 سایت سفارت آنکارا و چک کنید که ایشوت under processing هست. ولی برای مادرم هیچ ایمیلی نیومده. و وقتی شماره بارکدش و وارد سایت آنکارا می کنم می نویسه این شماره پیدا نشد. من خودم سایت واشنگتن و چک می کنم می بیتم برای هر دوشون زده under processing. نمی دونم باید چکار کنم. آیا باید تماس بگیرم با جایی؟ لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام
    دوست من دکتری بیوشیمی از آنکارا بعد از ۲۰ روز کلیر شد.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmit نمایش پست ها
    سلام
    دوست من دکتری بیوشیمی از آنکارا بعد از ۲۰ روز کلیر شد.
    شروع دوره اشون کی بوده؟!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط M_M_63 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من پدر و مادرم حدود یک ماه پیش رفتن آنگارا برای ویزای توریستی. بهشون برگ زرد دادن و آدرس سایت سفارت رو دادن گفتن این و چک کنید. فردای مصاجبه از سفارت آنکارا برای پدرم ایمیل اومد که شما آپدیت شدید و با بارکد DS-160 سایت سفارت آنکارا و چک کنید که ایشوت under processing هست. ولی برای مادرم هیچ ایمیلی نیومده. و وقتی شماره بارکدش و وارد سایت آنکارا می کنم می نویسه این شماره پیدا نشد. من خودم سایت واشنگتن و چک می کنم می بیتم برای هر دوشون زده under processing. نمی دونم باید چکار کنم. آیا باید تماس بگیرم با جایی؟ لطفا راهنمایی کنید.
    سلام به احتمال زیاد مادرتون کلیرنس نخوردند!

البته دوستانی که دو سه ماه هم منتظر بودن با این not found روبرو شدند! بعد از تماس با سفارت.... update شدن به under processing....شما منتظر کیس پدر باشید اگر قراره با هم دیگه بیان!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    شروع دوره اشون کی بوده؟!
    31 August زده بوده تو I-20.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)