نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 2 از 254 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2532

موضوع: آنکارا (ترکیه) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

Banned

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط rezax12 نمایش پست ها
    خودم جواب میدم، این یک سیستم جدید واسه بررسی وضعیت ویزاست.
    سلام
    اصلا این سایت ظاهرا زیاد معتبر نیست؟ شماره من رو میزنه INVALID در حالی که تو سایت اصلی واشنگتن https://ceac.state.gov/CEACStatTrack...zCYubaSQI+RA== شماره رو میشناسه و توضیحات مربوطه رو میده.

Junior Member

سایت ترک آپ شده ولی نمی دونم شماره ای هم جدید اعلام شده یا نه

Junior Member

سلام دوستان
    من و خانومم 16 جولای برای مصاحبه رفتیم آنکارا ویزای من که F1 سی و چند روزه صادر شد و الان امریکا هستم
    ویزای خانومم که F2 هست هنوز صادر نشده ولی امروز یه ایمیل براش اومده که ازش یه سری اطلاعات خواستن, جالبه که ازش خواستن توی این سایتhttp://ankaraniv.net/ بره و شماره D160 رو وارد کنه
    اونجا ازش خواسته شده یکسری سئوال درباره سوابق کاری قبلی, کار فعلی و اینکه می خواد کارش رو ول کنه, مرخصی بگیره و یا از آمریکا کارش رو ادامه بده پرسیدن, یه سئوالات دیگه ای هم در مورد اینکه پوزیشن مدیریتی داره یا نه؟ چند نفر تحت نظارتش کار میکنن؟ و... (خانمم توی ایران توی بانک خصوص کار میکنه)
    راستش من اولین بار بود که این سایت رو دیدم و جنس سئوالات یکم برام غیرعادیه (از جنس سئوالات روز مصاحبه است و نه از جنس کلیرنس!!)
    می خواستم بدونم کسی تجربه یا اطلاعاتی داره؟ از کسی قبلا به اینصورت سئوال شده ؟
    ممنون از دوستان

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezax12 نمایش پست ها
    میگم قبلا این سایت واسه چک وضعیت ویزا بود؟ http://ankaraniv.net
    حتماً باید آپدیت شید یا تغییرات خاصی رو کیستون ایجاد بشه یا سوالی ازتونن داشته باشند تا وقتی که DS-160 رو می زنید بتونید تو این سایت وضعیتتون رو ببینید... کلاً بیشتر توضیحاته. خود سفارت به یک سری دوستان دیروز و پس پریروز ایمیل زده و این سایت رو داده و گفته وضعیتتون رو توش چک کنید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و خانومم 16 جولای برای مصاحبه رفتیم آنکارا ویزای من که F1 سی و چند روزه صادر شد و الان امریکا هستم
    ویزای خانومم که F2 هست هنوز صادر نشده ولی امروز یه ایمیل براش اومده که ازش یه سری اطلاعات خواستن, جالبه که ازش خواستن توی این سایتhttp://ankaraniv.net/ بره و شماره D160 رو وارد کنه
    اونجا ازش خواسته شده یکسری سئوال درباره سوابق کاری قبلی, کار فعلی و اینکه می خواد کارش رو ول کنه, مرخصی بگیره و یا از آمریکا کارش رو ادامه بده پرسیدن, یه سئوالات دیگه ای هم در مورد اینکه پوزیشن مدیریتی داره یا نه؟ چند نفر تحت نظارتش کار میکنن؟ و... (خانمم توی ایران توی بانک خصوص کار میکنه)
    راستش من اولین بار بود که این سایت رو دیدم و جنس سئوالات یکم برام غیرعادیه (از جنس سئوالات روز مصاحبه است و نه از جنس کلیرنس!!)
    ممنون از دوستان
    این سایته خیلی جدیده... فکر کنم سانتا (بابا نوئل) بعد از 1 ژانویه بهشون کادو داده... خیلی دقت کنید موقع جواب دادن به سوالا... جوابی ندید که مشکل ساز بشه براتون. نگفتن چجوری جواب ها رو بفرستید؟ خانمتون تحصیلاتشون چی بوده و چه بانکی بودن؟! یعنی بانک از نوعی بوده که کارای خاصی بکنه؟!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون از دوستان
    اگر ممکنه نوع سوالات رو بگید؟ مثلا چی ها میخواد یا چی ها پرسیده؟
    البته در صورت تمایل
    متشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorbat نمایش پست ها
    سلام
    اصلا این سایت ظاهرا زیاد معتبر نیست؟ شماره من رو میزنه INVALID در حالی که تو سایت اصلی واشنگتن https://ceac.state.gov/CEACStatTrack...zCYubaSQI+RA== شماره رو میشناسه و توضیحات مربوطه رو میده.

میزنه Invalid? یا میزنه no information has been found?

Junior Member

این آدرسی که دوستان بهش اشاره کردن برای همه فعال نیست. به غیر از ghorbat من هم با کانفیرمیشن نامبر خودم چک کردم و پیغام زیر رو میده:
    No information has been found about the Barcode Number you entered.
    به نظرم دیتابیس این سایت شامل همون تعدادی از دوستان میشه که بهشون با ای میل اطلاع داده شده، البته این برداشت شخصی خود منه!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    میزنه Invalid? یا میزنه no information has been found?
    No information has been found about the Barcode Number you entered.
    باید منتظر واشنگتن موند و سوخت و ساخت.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ardavan نمایش پست ها
    این آدرسی که دوستان بهش اشاره کردن برای همه فعال نیست. به غیر از ghorbat من هم با کانفیرمیشن نامبر خودم چک کردم و پیغام زیر رو میده:
    No information has been found about the Barcode Number you entered.به نظرم دیتابیس این سایت شامل همون تعدادی از دوستان میشه که بهشون با ای میل اطلاع داده شده، البته این برداشت شخصی خود منه!
    دوست عزیز نگران نباش مال من هم مثل مال شماست.
    No information has been found about the Barcode Number you entered
    ظاهرا از این به بعد باید امادگی مقابله با این نوع از...ها رو هم داشته باشیم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)