نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 4 از 254 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2532

موضوع: آنکارا (ترکیه) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

دانشجویان منتظرِ آنکارا که از سال۲۰۱۳هنوز در انتظارِ کلیرنس هستند خبری شد ما رو در جریان بگذارین خوشحال بشیم.

aria1365
    19 November
    peterpofaki 29 April
    vahid2364 24 June

Junior Member

سایت سفارت آپدیت شد به 3 ژانویه، به همراه توضیحاتی در مورد سایت جدیدشون. ظاهرا از اول سال جدید دیگه با شیوه قدیمی شماره اعلام نمیشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

آره همینطوره بالای صفحه نوشته که عملا دیگه اون صفحه رو بروز نمیکنند و هرکس که کلیر بشه میتونه از این سایت جدید شماره ds-160 رو بزنه و اگر کار کلیرش تموم شده اونجا میاد.

We are transitioning to a new system to inform applicants about their case status. We have stopped posting new numbers to this page as of January 1, 2014.If you can’t find your number on this page you will be informed via our new “Check Your Case” status tool (link to once the administrative processing for your case has been completed. You can check your case status on our new websiteusing the DS-160 confirmation barcode (example: AA0025B45T), but you will only find your case in the new tracking system if your administrative processing has been completed.
    We will not respond to any inquires for cases pending for less than 6 months.

نقل قول نوشته اصلی توسط sali88 نمایش پست ها
    سایت سفارت آپدیت شد به 3 ژانویه، به همراه توضیحاتی در مورد سایت جدیدشون. ظاهرا از اول سال جدید دیگه با شیوه قدیمی شماره اعلام نمیشه.

Junior Member

یه جورایی کردنش شبیه سفارت دبی. دیگه اینجوری نمیشه فهمید چند نفر کلیر میشن ویا اینکه کی کلیر میکنن بچه ها رو.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط rezax12 نمایش پست ها
    آره همینطوره بالای صفحه نوشته که عملا دیگه اون صفحه رو بروز نمیکنند و هرکس که کلیر بشه میتونه از این سایت جدید شماره ds-160 رو بزنه و اگر کار کلیرش تموم شده اونجا میاد.

We are transitioning to a new system to inform applicants about their case status. We have stopped posting new numbers to this page as of January 1, 2014.If you can’t find your number on this page you will be informed via our new “Check Your Case” status tool (link to once the administrative processing for your case has been completed. You can check your case status on our new websiteusing the DS-160 confirmation barcode (example: AA0025B45T), but you will only find your case in the new tracking system if your administrative processing has been completed.
    We will not respond to any inquires for cases pending for less than 6 months.

در واقع این اپدیت جدید به خاطر اضافه کردن اون جملات بود و ظاهرا کلیر شده ها همون قبلی ها هستند...
    البته نمیدونم منظورشون از این جمله که اول اونجا رو نگاه کنین کلیر شدین شمارتون میاد خوب ما هم قبلا هم همزمان سایت واشنگتن و اپدیت شماره ها رو نگاه میکردیم دیگه چه فرقی کرد؟
    یعنی نهایت کار جدیدی که میتونست سفارت بکنه تو سال 2014 قرن 21 همین بود؟
    دست مریزاد

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorbat نمایش پست ها
    در واقع این اپدیت جدید به خاطر اضافه کردن اون جملات بود و ظاهرا کلیر شده ها همون قبلی ها هستند...
    البته نمیدونم منظورشون از این جمله که اول اونجا رو نگاه کنین کلیر شدین شمارتون میاد خوب ما هم قبلا هم همزمان سایت واشنگتن و اپدیت شماره ها رو نگاه میکردیم دیگه چه فرقی کرد؟
    یعنی نهایت کار جدیدی که میتونست سفارت بکنه تو سال 2014 قرن 21 همین بود؟
    دست مریزاد
    یه دل خوشی داشتیم بفهمیم چقدر سریع کار می کنند. همونم ازمون گرفتن!! اینجا هم که کسی نمیاد بگه.. از همه این آپدیت های 50 60 نفره شاید 1 نفر میومد می گفت. الان که نگاه می کنم میبینم از همون آپدیت 50 60 نفره حداقل 6 7 نفر تو پیغام خصوصی با من در تماس بودن اما اینجا چیزی نگفتن. واقعاً تاسف داره!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    یه دل خوشی داشتیم بفهمیم چقدر سریع کار می کنند. همونم ازمون گرفتن!! اینجا هم که کسی نمیاد بگه.. از همه این آپدیت های 50 60 نفره شاید 1 نفر میومد می گفت. الان که نگاه می کنم میبینم از همون آپدیت 50 60 نفره حداقل 6 7 نفر تو پیغام خصوصی با من در تماس بودن اما اینجا چیزی نگفتن. واقعاً تاسف داره!
    در هر حال دوست عزیز این رو هم بگم ممکنه به قول شما خیلی از اون اپدیتی ها اهل این مملکت نبوده باشن
    نمیدونم چرا مینویسه:No information has been found about the Barcode Number you entered.
    حداقل بنویسن کدوم مرحلس دیگه
    ولی خوب حرفتون منطقیه و دوستان اصلا همکاری نمیکنن
    حتی متاسفانه بعضی ها هم که همکاری میکنن متاسفانه زیاد اطلاعاتشون درست نیست...یه دوستی داشتم سال پیش مکانیک بود و بعد اینکه ویزا گرفت پرسیدم کی رفتی اخه گفت همین سه روز پیش رفتم مصاحبه و دیروز ویزام رو گرفتم! فول فاند هم بودم میگفت.
    امروز فهمیدم 55 روز تو کلیرنس بوده و اصلا هم فاندی نداشته.
    در هر حال از دوستان خواهشمندیم هر اطلاعاتی دارن دریغ نکنن و نترسن از نوشتن هیچی نمیشه.

Junior Member

سلام دوستان

امروز برای دیفر کردن برای مسئول دانشکده یعنی graduate coordinator نامه نوشتم. گفته که من فکر می کردم تا حالا ویزاتو بگیری و بیای. بعد پروپوز کرده که چه کاری می تونیم بکنیم؟

آخه وسط های ماه نوامبر ازشون خواستم برای سفرت یه نامه مستقیم بزنن و توضیحات بدن که بابا ویزای این بیچاره رو بدید. اون موقع بهانه آورد که من یه بار همچین کاری کردم و نتیجه عکس داد.

به نظرتون الان باید چه جوری جواب بدم و چی بخوام؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2364 نمایش پست ها
    سلام دوستان

امروز برای دیفر کردن برای مسئول دانشکده یعنی graduate coordinator نامه نوشتم. گفته که من فکر می کردم تا حالا ویزاتو بگیری و بیای. بعد پروپوز کرده که چه کاری می تونیم بکنیم؟

آخه وسط های ماه نوامبر ازشون خواستم برای سفرت یه نامه مستقیم بزنن و توضیحات بدن که بابا ویزای این بیچاره رو بدید. اون موقع بهانه آورد که من یه بار همچین کاری کردم و نتیجه عکس داد.

به نظرتون الان باید چه جوری جواب بدم و چی بخوام؟
    اول که سعی کن تو یه جو مثبتی بگی که نمیدونی چرا انقدر طول کشیده و بگی تماس با واشنگتن و سفارت گرفتی و گفتن که نظر منفی نبوده و کمی احتیاج به بررسی داره و نگران نباشی (دروغ اول)

دوم این که بگی خیلیا شرایط شما رو داشتن و گرفتن و معمولاً 7 الی 8 ماه مشخص میشه از این حرفا (دروغ دوم)

سوم بگو زنگ زدم گفتن تا 17 ژانویه صبر کن :دی دروغ سوم!

چهارم این که یه آماریم از زیر زبون خودش بکشی ببینی اوضاع ایرانیایی که میرن اونجا چجوری بوده امسال؟ چند تا رفتن چند روزه و چند نفر ریجکت شدن؟

پنجم بگی که آماده ای اگر این ترم ویزا برسه حتی اگر دیر برسه هم بری با نامه لیت! که مخ بزنی که اگر ویزا اومد لیت بده!

بعد صبر کن ببین چی می گه! احتمالاً خودش می گه بابا نخواستیم دیفر کن :دی! بنا به جواب خود شرایط پیش میاد برای دیفر!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Banned

سلام
    دوستان واسه شما هم وقتی شماره DS رو تو این سایت وارد میکنید این رو مینویسه؟
    http://www.ankaraniv.net
    Dear xxxx
    Your application for a U.S. nonimmigrant visa is undergoing routine administrative processing. Please do not email, call, or fax the Embassy with inquiries about your case, as that will not speed up your administrative processing. As soon as this processing is completed, the Embassy will post a message to this website with further instructions
    Please continue to check this website for updates. Please note, we have no control over this process and therefore are not able to estimate how long it may take. If any other documentation or information is required, we will contact you.Please review our FAQs for more information about administrative processing
    متشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)