نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 6 از 254 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2532

موضوع: آنکارا (ترکیه) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

یه چیز جالب دیدم تو خود سایت سفارت: گفتن اونایی که قبل از 1 ژانویه مصاحبه داشتن به همون شکل سابق شمارشون اعلام میشه!!!!!!!!!!!!!! ما که آخر نفهمیدیم حرف حسابشونو
    http://turkey.usembassy.gov/niv_security.html

Banned

خود افیسر زن باجه 8 به من تاکید میکرد شدیدا که فقط این سایت رو چک کنم (همون سایتی که شماره ها میاد) و وقتی شماره بیاد برم واسه پیک آپ.
    یعنی دوستان حالا هر 3 تا سایت رو بهتره چک کنید.
    نمیدونم واقعا این یه ایده جدید از طرف سفارت تو قرن 21 هستش یا ....؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

ببینید دوستان،
    داستان از این قراره که اون سایت شماره دیگه فعال نیست.
    من 3 ماه پیش مصاحبه داشتم ایمیل دادن که وضعیتت تغییر کرد و بیا این سایت جدید رو چک کن.
    منم چک کردم یعنی شماره ds-160 را که میزنم و دکمه سابمیت رو میزنم زده completed یک تاریخ اعتبار هم زده که 4 ماهه بعد از اون تاریخ ایمیل هست. و تو اون صفحه نتیجه هم گفته چه چیزای بیار سفارت و گفته این دو هفته از 2شنبه تا 5شنبه هم میشه مراجعه کرد.(در واقع اسم میاد و اون اطلاعاتی که گفتم فکر کنم یک قسمت صفحه نتیجه کیس به کیس فرق میکنه-یعنی ممکنه به یکی بگن این مدرک خاص رو هم بیار- و بقیه صفحه عمومی تره و واسه همه میاد )
    نکته دیگه من با سفارت تماس نداشتم. شماره رو کاغذ زرد هم که بهم دادن تو صفحه شماره ها نیستش چون خودشون گفتن بروز نمیشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezax12 نمایش پست ها
    ببینید دوستان،
    من 3 ماه پیش مصاحبه داشتم ایمیل دادن که وضعیتت تغییر کرد و بیا این سایت جدید رو چک کن.
    منم چک کردم یعنی شماره ds-160 را که میزنم و دکمه سابمیت رو میزنم زده completed یک تاریخ اعتبار هم زده که 4 ماهه بعد از اون تاریخ ایمیل هست. و تو اون صفحه نتیجه هم گفته چه چیزای بیار سفارت و گفته این دو هفته از 2شنبه تا 5شنبه هم میشه مراجعه کرد.(در واقع اسم میاد و اون اطلاعاتی که گفتم فکر کنم یک قسمت صفحه نتیجه کیس به کیس فرق میکنه-یعنی ممکنه به یکی بگن این مدرک خاص رو هم بیار- و بقیه صفحه عمومی تره و واسه همه میاد )
    نکته دیگه من با سفارت تماس نداشتم. شماره رو کاغذ زرد هم که بهم دادن تو صفحه شماره ها نیستش چون خودشون گفتن بروز نمیشه.
    شما واشنگتنم واستون آپدیت شد قبل از اینکه بهتون ایمیل بدن؟ اگه شد میدونید حدودا چند روز قبلش بود؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط rezax12 نمایش پست ها
    ببینید دوستان،
    تبریک
    دوست عزیز ببخشین کی دقیقا بهتون ایمیل اومد...
    همانطور که گفتم واسه من دیروز ایمیل اومد که :
    We would like to inform you that your case status has been updated.Please visit our website for further details
    بعد چک کردن دیدم مینویسه:
    Your application for a U.S. nonimmigrant visa is undergoing routine administrative processing و سایر موارد که ایمیل نزن و .. و..
    خوب یعنی چی؟این رو که میدونستم.
    میخوام ببینم میشه بگید دقیقا ایمیل کی اومد بهتون و نوشتش دقیقا چی بود؟

در ضمن میشه از شرایطی که داشتین بگین؟
    یعنی شما ظاهرا یک یاچند بار ریجکت شده بودید و ایا تو همون انکارا بوده و یا کلیرنس خورده بودید؟حالا همون رشته پذیرش گرفتید؟
    متشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط sali88 نمایش پست ها
    شما واشنگتنم واستون آپدیت شد قبل از اینکه بهتون ایمیل بدن؟ اگه شد میدونید حدودا چند روز قبلش بود؟
    همش با هم بروز شد. یعنی هم ایمیل اومد بعدش هم چک کردن تاریخ سایت واشنگتن تغییر کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

من دوتا ایمیل گرفتم مثل این،نمیدونم چرا!
    نمیتونم چک میل کنم اینترنتم مشکل داره سعی میکنم زود ج بدم. اما متنش فکر کنم مثل شماست انگار هر موقع یک کاری روی کیس میشه اون بروز میشه و میل هم میاد.
    من هربار مصاحبه مشکل سوشال تای بود جز بار آخر.
    سعی کن خیال بافی نکنی منو اذیت کرد. تقریبا جز انتظار کاری نمیش کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorbat نمایش پست ها
    تبریک
    دوست عزیز ببخشین کی دقیقا بهتون ایمیل اومد...
    همانطور که گفتم واسه من دیروز ایمیل اومد که :
    We would like to inform you that your case status has been updated.Please visit our website for further details
    بعد چک کردن دیدم مینویسه:
    Your application for a U.S. nonimmigrant visa is undergoing routine administrative processing و سایر موارد که ایمیل نزن و .. و..
    خوب یعنی چی؟این رو که میدونستم.
    میخوام ببینم میشه بگید دقیقا ایمیل کی اومد بهتون و نوشتش دقیقا چی بود؟

در ضمن میشه از شرایطی که داشتین بگین؟
    یعنی شما ظاهرا یک یاچند بار ریجکت شده بودید و ایا تو همون انکارا بوده و یا کلیرنس خورده بودید؟حالا همون رشته پذیرش گرفتید؟
    متشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    حتماً با صداقت جواب بدید و نگرانی هاشون رو بر طرف کنید تا این مرحله هم بگذره! به نظرم حل میشه خیلی راحت!

اگر کلییر بشه کسی (جدیداً) توی این سایت براش اطلاعات پیک آپ و ان که تا کی معتبره و از این جور چیزا میزنه! چی بیاره.. چی نیاره... چه طوری آدرس پست رو آپدیت کنه! از این حرفا!

ما به سئوالات جواب دادیم و جوابها رو توی سایت آپلود کردیم, بعد از چند روز که صفحه ما توی وضعیت قبلی بود (یعنی همون وضعیت درخواست اطلاعات تکمیلی) روز جمعه یه ایمیل اومد که شرایطتون آپدیت شده و به سایت مراجعه کنید, دوباره با شماره D160 توی سایت لاگ این کردیم و ایندفعه وضعیت از need information به pending تغییر کرده بود و نوشته که باید صبر کنید و وضعیتتون رو از همین سایت پیگیری کنین و اینکه هر تغییری در وضعیتتون بشه اینجا اعلام میشه و ...

Junior Member

سلام. من و خانومم با اف‌‌‌۱ و اف‌‌‌۲ همزمان اقدام کردیم، بار اول ترکمنستان تو ژولای با ۲۱۲ ریجکت شدیم، بار دوم تو ۱ مصاحبهٔ طولانی‌ و سخت آگوست دوباره با همون بند از آنکارا ریجکت شدیم (این در حالی‌ بود که من مطمئن بودم که ویزا میگیریم چون خیلی‌ طولانی‌ بود و از اول تا آخر مدارکمون رو چک کرد، ضمنا با خانوم جوان هم مصاحبه داشتیم) و بار سوم با آقای جوون و باز هم تو انکارا و دسامبر که رفتیم برای کلیرنس. که امروز تو کمتر از ۱ ماه من کلییر شدم، اول واسم ایمیل اومد امروز، سریع سایت جدید آنکارا رو چک کردم و وضعیتم کامپیلیت شده بود. تو مصاحبه آخرم تقریبا از من چیزی نپرسید و از خانومم که اف‌‌‌۲ بود سوال پرسیده شد. ایمیل هم که اومده ۴ ماه وقت داده واسه ویزا و اینکه گفت پنجشنبه از ساعت ۱۴ تا ۱۴:۳۰ برم. اگه باز هم سوالی‌ بود در خدمتم و حتما بپرسید. هنوز خانوم من کلییر نشده و واقعا من نمیدونم اونم جدا باید کلییر بشه یا اینکه همون جواب من اوکی هست. ضمنا من اینجا کامپیوتر - سخت افزار خوندم و واسه مستر MBA پذیرش گرفتم، سربازی هم تو "ن ا" بودم.

تبریک میگم به دوستانی که کلیر شدن. میشه بگین تاریخ مصاحبتون کی بوده؟ و اینکه شروع ترمتون کی هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)