نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 210 از 425 نخستنخست ... 110160200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220260310 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,091 تا 2,100 , از مجموع 4249

موضوع: دبی (امارات) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط Niloufarniknam نمایش پست ها
    از پنج شنبه! كل اين قضيه همراهه استرسه من ١٣ جولاي كلير شدم تازه ٢٧ جولاي پاسمو تحويل سفارت دادن الان استرس دارم به پرواز ١٠ اگست ميرسم يا نه! در مجموع فقط بايد قوي باشيم و اميدوار
    واقعن همین که از اینجا کلیر شدی جای شکر داره. نگران نباش
    کاش تکلیف کیلرنس های طولانی هم مشخص بشه. بدجور بلاتکلیفیم!

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

هیچ تغیری تو سیاستهاشون نشده فقط سیستم ویزا دهی شون بهم ریخته که همین مسله تا حالا باعث دو هفته تاخیر شده واسه همه کتگوری ها
    too much love will kill you

Junior Member

ميدونم اين چند روز تعطيله و ميدونم تمپليت جواب ميدن! اما من يك هفتس ايميل زدم اما جواب ندادن بهم. براي بقيه هم هميجوريه؟ به همين آدرس ايميل زديد ديگه؟: USConsulateDubaivisa@state.gov

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir449 نمایش پست ها
    ميدونم اين چند روز تعطيله و ميدونم تمپليت جواب ميدن! اما من يك هفتس ايميل زدم اما جواب ندادن بهم. براي بقيه هم هميجوريه؟ به همين آدرس ايميل زديد ديگه؟: USConsulateDubaivisa@state.gov
    جواب نمیدن

برای اینکه بدونید چطور کلیر میشید و ویزا صادر میشه اینو خوب بخونید. جای بحث نمیذاره در هیچ موردی:

--------------------------------------------
    The CCD system is massive, containing millions of visa cases and photographs, with links to other federal agency security databases, including the FBI's Integrated Automated Fingerprint Identification System (IAFIS) and the Department of Homeland Security's Automated Biometric Identification System (IDENT). It is also the gateway to the Department of State Facial Recognition system and the NameCheck system.
    سیستم سی سی دی (همین که کرش کرده بود) یک سیستم عظیم است که میلیونها عکس و کیس ویزا در آن قرار دارند و به دیتابیس اف بی آی؛ شامل سیستم خودکار شناسایی اثر انگشت اف بی آی و سیستم خودکارشناسایی بیومتریک سازمان امنیت ملی متصل می باشد. همچنین این سیستم درگاه سیستم تشخیص چهره و سیستم بررسی نام افراد وزارت خارجه می باشد می باشد.
    --------------------------------------------

چی شد
    پس؟ خیلی از چک ها به صورت اتوماتیک توی همین سیستم انجام میشه، نمیدونم پس با این وجود چرا ملت اینهمه منتظر می مونن!

نقل قول نوشته اصلی توسط hamoon1984 نمایش پست ها
    قابل توجه بچه های منتظر سفارت دوبی. دوستان یه خبر یه ریزه خوب دارم فقط غور نزنید که این اونقدر ها خوب نیست. دقیقا ساعت 8:30 شب 27 جولای این خبر منتشر شد
    خبر خوب هم اینکه همین الان bureau of consular affair وضعیت و آپدیت کرد بعد از مدتها و گفت سیستم ریستور شده و از هم اکنون صدور ویزا از سر گرفته شد.
    خبر یکم بد که با توجه به جمع شدن زیاد ویزا ها اولویت با immigrant ها هست و بعد از خاتمه به سفارت ها مجوز میدن برای پرینت ویزا ولی همین که شروع شده پرینت ویزا ها خیلی خوبه.

As of July 27, the Department of State has made continued progress on restoring our system to full functionality. As we restore our ability to print visas, we are prioritizing immigrant cases, including adoptions visas. System engineers are performing maintenance to address the problems we encountered. As system performance improves, we will continue to process visas at U.S. Embassies and Consulates worldwide. We are committed to resolving the problem as soon as possible. Additional updates will be posted to travel.state.gov as more information becomes available.
    من تماس گرفتم با واشنگتن و راجع به این خبر پرسیدم. گفت تو این خبر نگقتیم که کلا سیستم ریستور شده و مشکل حل شده. گفتیم داریم تلاش می کنیم که ریستور کنیم و در این زمینه پیشرفت داشتیم اما مشکل هنوز سر جاشه. درستم می گه اگه درست ترجمه کنیم میگه داریم تلاش می کنیم و وقتی که ریستور بشه اولویت با مهاجرتی هاست. لازم به ذکر ه که وقتی زنگ می زنی واشنگتن همون اولش یه صدای رکورد شده توضیح می ده که سیستم ما به مشکل تکنیکی خورده. که خود این هم اثباتی بر پا بر جا بودن مشکله.
    اینو گفتم که دوستان الکی امیدوار نباشن و 5 شنبه از استرس و انتظار کلافه نشن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط g_jalilvand نمایش پست ها
    من تماس گرفتم با واشنگتن و راجع به این خبر پرسیدم. گفت تو این خبر نگقتیم که کلا سیستم ریستور شده و مشکل حل شده. گفتیم داریم تلاش می کنیم که ریستور کنیم و در این زمینه پیشرفت داشتیم اما مشکل هنوز سر جاشه. درستم می گه اگه درست ترجمه کنیم میگه داریم تلاش می کنیم و وقتی که ریستور بشه اولویت با مهاجرتی هاست. لازم به ذکر ه که وقتی زنگ می زنی واشنگتن همون اولش یه صدای رکورد شده توضیح می ده که سیستم ما به مشکل تکنیکی خورده. که خود این هم اثباتی بر پا بر جا بودن مشکله.
    اینو گفتم که دوستان الکی امیدوار نباشن و 5 شنبه از استرس و انتظار کلافه نشن.

حالا شاید تا پنجشنبه درست شه! اون جا که دیگه عید فطر نیست.

سلام دوستان
    یک سوال داشتم . آیا میشه R.P رو سایتشون آپلود کرد ؟ روز مصاحبه من R.P نداشتم الان ار استادم گرفتم خواستم بدونم اینجوری اصلا به دستشون میرسه و نگاه میکنن یا خیر؟ 9 July دوبی باخانم مو مشکی مصاحبه داشتم. رشتمم شیمیه واسه PHD فول فاند شیکاگو ادمیشن دارم.

Junior Member

سلام
    آقا من هرچی گشتم جواب سوالم رو پیدا نکردم! من 25 جون با خانوم مهربون بلوند میانسال مصاحبه داشتم. cv و SOP رو گرفت راجع به سربازیم پرسید که معافم, بهش گفتم کارت معافی رو بدم؟ خیلی با اشتیاق گفت آره آره! گفتم ترجمه قدیمی رو دارم جدیده هنوز بدستم نرسیده,با تاسف گفت : aoooww!!! بعد حتی bs رو هم نگرقت! چطوره وضعیت این آفیسر؟ میشه امید داشت تا 2 هفته دیگه ویزا بدستم برسه یا نه؟
    مرسی ازتون

Junior Member

دوستان سلام،
    من ٢٥ جون مصاحبه داشتم هنوز هم اپديت نشدم ولي افيسر هيچ چيزى مبني بر اينكه بايد مداركي بفرستم نگفت و حتي توي برگه زرد هم هيچ علامتي جلوي مدارك نزد ، سي وي ، اس او پي و ريسرچ پلن رو هم پيش خودش نگه داشت ، به نظرتون لازمه كه ميل بزنم و بپرسم كه چرا اپديت نشدم يا اينكه هنوز منتظر بمونم ؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)