نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 425 از 425 نخستنخست ... 325375415416417418419420421422423424425
نمایش نتایج: از شماره 4,241 تا 4,249 , از مجموع 4249

موضوع: دبی (امارات) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط Rumin نمایش پست ها
    با سلام،
    دوست من، من تا بحال چند بار مدرک جدید ارسال کردم براشون، که دو بارش رو خودشون درخواست داده بودن ولی سایت واشنگتن هنوز تاریخ مصاحبه که حدود هشت ماه پیش بود رو نشون میده.
    "اصولا" که گفتی برام جالب بود!
    من و دوستام وقتی مدرکی به پرونده اضافه کردیم یا برامون درخواستی فرستادن آپدیت شدیم

نقل قول نوشته اصلی توسط amirez3 نمایش پست ها
    نه اصولا بعد از ارسال هر مدرک جدید سایت واشنگتن آپدیت میشه. یعنی هر وقت پرونده تون باز و بسته بشه.
    انشالا گذاشتن دم دستشون. شما یه ایمیل بهشون بزنید ضرر نداره.
    خيلي ممنون، ايميل هاي زيادي بهشون زدم ولي متاسفانه تا حالا به هيچكدومشون جواب ندادن.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Rumin نمایش پست ها
    با سلام،
    دوست من، من تا بحال چند بار مدرک جدید ارسال کردم براشون، که دو بارش رو خودشون درخواست داده بودن ولی سایت واشنگتن هنوز تاریخ مصاحبه که حدود هشت ماه پیش بود رو نشون میده.
    "اصولا" که گفتی برام جالب بود!
    از منم وقتی مدرک اضافه خواستند و فرستادم سایت آپدیت نشد . من بین این دو موضوع رابطه ای نمینینم
    too much love will kill you

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid166262 نمایش پست ها
    منم فکر نمیکنم مشکلی باشه.
    در مورد اینکه وزارت دفاع آمریکا چرا به مهندسی پزشکی فاند میده: معمولا وزارت دفاع آمریکا روی همه ی پروژه های ملی و مهم کشورشون که ممکنه هزینه ی خیلی زیادی لازم داشته باشه، سرمایه گذاری میکنه و بعد از اینکه به جاهای خوبی رسید، کارها سپرده میشه به شرکتهای خصوصی شون. ضمن اینکه تحقیقات پزشکی میتونه به پدافند غیرعامل هم مربوط باشه
    خیلی ممنون از پاسختون
    به نظر من هم نباید مشکلی باشه. اصلا به نظر شما ممکنه استادی از دانشکده مکانیک در امریکا باشه که تا حالا فاند از وزارت دفاع نگرفته باشه!؟ این همه دانشجوی ایرانی دارن مکانیک می خونن دیگه! سوال دیگه اینکه منبع فاند مهمه یا اینکه اون ریسرچ حساس یا نه!؟

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری کامپیوتر-شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط amirez3 نمایش پست ها
    من و دوستام وقتی مدرکی به پرونده اضافه کردیم یا برامون درخواستی فرستادن آپدیت شدیم
    من هم مدرک جدید فرستادم و آپدیت نشد!

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری کامپیوتر-شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط dadkhahae نمایش پست ها
    سوال دیگه اینکه منبع فاند مهمه یا اینکه اون ریسرچ حساس یا نه!؟
    واقعا نمیتونم نظری بدم. من خودم زمینه ی تحقیقاتیم حساسه، ولی منبع فاندم حساس نبود و کلیر شدم. البته نمیدونم میشه اصلا ارتباطی قائل شد بین کلیر شدن و این موارد یا نه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

دوستان من یه سوال فوری دارم!!!!

من دقیقا بعد از گذشت یکماه از تاریخ مصاحبه امروز (31 دسامبر) سایت واشنگتن برام آپدیت شد! من فک میکردم الان اونا تعطیلن!!
    ولی سایت دوبی هنوز هیچ چیزی رو نشون نمیده و ایمیلی هم برام نیومده! تا اونجایی که من میدونم سفارت دوبی 1 ژانویه تعطیله و بعدش هم که جمعه و شنبه تعطیلن!

من طبق نامه late arrival باید نهایتا 16 ژانویه دانشگاه باشم و اگه ویزا بخواد بیاد خیلی دقیقه نودی میشه! وضعیتم خیلی حساسه!

حالا میخوام بدونم به نظر دوستان آیا این آپدیتی که تو سایت واشنگتن خورده به این معنیه که وضعیت ویزام ( ریجکت یا اپروو) تو روزای آینده مشخص میشه؟
    ممنون

Member alikhaan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    !Music No School yet

نقل قول نوشته اصلی توسط mosimosi نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال فوری دارم!!!!

من دقیقا بعد از گذشت یکماه از تاریخ مصاحبه امروز (31 دسامبر) سایت واشنگتن برام آپدیت شد! من فک میکردم الان اونا تعطیلن!!
    ولی سایت دوبی هنوز هیچ چیزی رو نشون نمیده و ایمیلی هم برام نیومده! تا اونجایی که من میدونم سفارت دوبی 1 ژانویه تعطیله و بعدش هم که جمعه و شنبه تعطیلن!

من طبق نامه late arrival باید نهایتا 16 ژانویه دانشگاه باشم و اگه ویزا بخواد بیاد خیلی دقیقه نودی میشه! وضعیتم خیلی حساسه!

حالا میخوام بدونم به نظر دوستان آیا این آپدیتی که تو سایت واشنگتن خورده به این معنیه که وضعیت ویزام ( ریجکت یا اپروو) تو روزای آینده مشخص میشه؟
    ممنون
    ایمیل بزنید
    امیدوارم بهتون سریع ایمیل بزنن اما دل نبندید.
    “You are the average of the five people you spend the most time with”-Jim Rohn

ApplyAbroad Guardian
    zebarjadi آواتار ها

پیش فرض بسته شدن موضوع

دوستان و همراهان گرامی،

با توجه به پایان یافتن سال ۲۰۱۴ میلادی، این موضوع بسته می‌شود. برای بیان سوال‌ها و نوشته‌های خود در ارتباط با کلیرنس ویزاهای تحصیلی دبی در سال ٢٠١۵، به این موضوع و در ارتباط با ویزاهای غیرتحصیلی دبی در سال ٢٠١۵ به این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر از همکاری و همراهی شما،

خواهشمندم سوال خود را در موضوع مرتبط مطرح کنید. از پاسخ به سوالهای مطرح شده در پیام خصوصی معذورم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)