نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 3 از 425 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 4249

موضوع: دبی (امارات) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

دوستان ، پدر و مادر من 10 ماه پیش دوبی مصاحبه شدن و حدود یک ماه و نیم پیش توی سایت واشنگتن تاریخشون آپدیت شد . هر چند سایت دوبی تا همین الان تغییری نکرده و میگه پرونده تحت بررسیه ،، جواب ایمیل هام هم که تمپلیت می گیرم , سوال من از دوستان اینکه به نظر شما این حالت نرماله که سایت واشنگتن آپدیت بشه ولی سایت دوبی کلیرنس رو اعلام نکنه؟ خنده داره من 20 روزه کلیر شدم پدر و مادر بازنشسته ام 300 روزه هنوز نشدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh3 نمایش پست ها
    دوستان ، پدر و مادر من 10 ماه پیش دوبی مصاحبه شدن و حدود یک ماه و نیم پیش توی سایت واشنگتن تاریخشون آپدیت شد . هر چند سایت دوبی تا همین الان تغییری نکرده و میگه پرونده تحت بررسیه ،، جواب ایمیل هام هم که تمپلیت می گیرم , سوال من از دوستان اینکه به نظر شما این حالت نرماله که سایت واشنگتن آپدیت بشه ولی سایت دوبی کلیرنس رو اعلام نکنه؟ خنده داره من 20 روزه کلیر شدم پدر و مادر بازنشسته ام 300 روزه هنوز نشدن
    بعضی از دوستان می گن که واشنگتن معتبر تر از سایت دوبی هست!!! می خوای با واشنگتن تماس بگیر ببین داستان چیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh3 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز این اتفاق برای خیلیها افتاده از جمله خوده من، 19 نوامبر مصاحبه داشتم و 20 نوامبر تو سایت واشنگتن زد ISSUED ولی تو سایت دبی آپدیت نمیشه از اون موقع تا حالا بارها به دبی ایمیل زدم که همون تمپلیت همیشگی میاد اگخ جواب درست و حسابی گرفتید به منم لطفا خبر بدید در ضمن من برای دانشجوئی اقدام کردم

Junior Member ehsan66 آواتار ها

سلام بر همگی
    چیزی به شروع ترم بهار نمونده و با این وضعیت سفارت دوبی که هیچ خبری ازشون نیست! فکر کنم باید بیخیال ترم بهار بشم ...
    یک سوال داشتم اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم بگه
    اگر من دیفر کنم برای ترم بعد ، وضعیت ویزا چطوری میشه؟ باید I20 جدید بگیرم؟ مصاحبه مجدد لازمه؟

ممنون

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nnb777 نمایش پست ها
    بچه ها به نظرتون کار درستیه اگر از استادمون یا رییس دانشکده تقاضا کنیم یه ایمیل به سفارت دوبی بدن و بخوان که پروسمون تسریع بشه؟ خب احتمال اینکه دوبی توجهی کنه خیلی خیلی کمه. ولی گفتم کاره دیگه، شاید نتیجه بده.

حالا کسی تجربه ای مبنی بر این موضوع داره؟ اینکه اینکار نتیجه مثبت میتونه داشته باشه یا منفی؟
    ضرر كه نداره اما سودي هم نداره
    من اين كار را كردم اما انگار نه انگار
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan66 نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    چیزی به شروع ترم بهار نمونده و با این وضعیت سفارت دوبی که هیچ خبری ازشون نیست! فکر کنم باید بیخیال ترم بهار بشم ...
    یک سوال داشتم اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم بگه
    اگر من دیفر کنم برای ترم بعد ، وضعیت ویزا چطوری میشه؟ باید I20 جدید بگیرم؟ مصاحبه مجدد لازمه؟

ممنون
    سلام
    دبي كه ديگه خيلي بد شده. در مقايسه با ترم پاييز كه 30-40 نفر در همين سايت اعلام كلير شدن ميكردن، اين ترم كاملا بيكارن اما نميدانم چرا هيچ خبري ازشون نيست
    بعد از ديفر، بايد زود بري ويزات را بگيري چون مثل من ممكنه يهو كلير مجدد بخوري و تازه روز از نو روزي از نو.
    نياز به مصاحبه نيست و تنها I-20جديد نيازه كه بايد در هنگام پيكاپ با پاست بفرستي
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

من فکر می‌کنم از هفتهٔ دوم ژانویه یکم فعال تر بشن چون با اینکه سفارت تعطیل نیست خیلی‌ از کارمند‌های داخل سفارت ‌مرخصی هستند. این رو تو ایمیل کلیری که از سفارت قبرس به ما زدن گفته بود شاید راجع به دبی هم صدق کنه.

Junior Member

سلام... توریستی . دیدار از تنها فرزند (دانشجو) .........پدر ومادر... 19 می 2013 دوبی مصاحبه داشتیم
    . 2بار ایمیل به دوبی یک بار تماس با واشنگتن
    همچنان در حال انتطار..................................

Junior Member

سلام دوستان.میشه لطفا آدرس سایت واشنگتن رو اینجا بزارید.چون من فقط آدرس سایت دوبی رو دارم که رو برگه زردی که آفیسر بهم داد نوشته شده.با سپاس.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Bamzizi نمایش پست ها
    سلام دوستان.میشه لطفا آدرس سایت واشنگتن رو اینجا بزارید.چون من فقط آدرس سایت دوبی رو دارم که رو برگه زردی که آفیسر بهم داد نوشته شده.با سپاس.
    https://ceac.state.gov/CEACStatTrack...zCYubaSQI+RA==

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)