نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 421 از 425 نخستنخست ... 321371411412413414415416417418419420421422423424425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,201 تا 4,210 , از مجموع 4249

موضوع: دبی (امارات) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری کامپیوتر-شریف

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط Rumin نمایش پست ها
    با سلام،
    من یه سواله قدیمی برام دویباره مطرح شده! این administrative processing چیه دقیقا؟ اسمش که این رو القا میکنه که ینی کارای اداری ویزا در حال انجام هست، به عبارت دیگه ویزا اکی شده ولی کار اداری داره که باید انجام بشه، که اگه توی این کارای اداری معلوم بشه شخص واجد شرایط نیست، ویزا از اکی بودن در میاد!!!
    من از لحاظ منطقی که بهش فکر میکنم، دقیقا یه سری کار اداری برای بررسی وضعیت درخواست کننده س فقط و معنیش این نیست که ویزا اوکی شده! چون اگه اوکی شده بود که اینهمه درخواست کننده بعد از یه مدت که توی این وضعیت هستن، رد نمیشدن. فکر میکنم معنیش اینه که درخواست ویزای شما پذیرفته شده، نه اوکی بودن ویزای شما.

سوال اینه که کار اداری چیه؟ back ground chek میتونه یه کار مهم اداری باشه که زمانبر هم هست، ولی چقدر؟ حتی دستی هم انجام بشه به نظر بیشتر از 3-4 ماه نباید زمان بگیره، چه برسه به کامپیوتری. پس چی باعث میشه که یه کیس دانشجویی مثلا 8 ماه یا بدتر از اون، یه کیس توریستی 18 ماه طول بکشه و هنوز بیجواب باشه؟ تنها چیزی که فعلا به ذهن من میرسه اینه که یه سری از کیس ها بررسی نمیشن که دلیلش برام روشن نیست.
    کار اداری هم به نظرم همون بررسی بک گراند طرف هست با توجه به رشته ای که خونده و کاری که انجام داده و کاری که باید انجام بده، البته بنا به تشخیص آفیسر.
    در مورد اینکه چقدر زمان ببره هم اتفاقا دیشب یکی از دوستانم که سوئد زندگی میکنه و ویزای آمریکا رو هم گرفته و رفته و برگشته، نظر جالبی داد. گفت به نظرش برای هر کسی یه ددلاین زمانی میذارن که اگه بررسی وضعیتش تا اون موقع به نتیجه ای نرسید که ریجکت بشه، پس تایید میشه. حالا یکی رو ممکنه براش ددلاین بذارن ۶ ماه (مثل خود من که دقیقا اولین روز بعد از شش ماه انتظار، ایمیل تایید ویزا برام اومد) و یکی هم ممکنه ۸ یا ۱۰ ماه یا حتی بیشتر.
    اینکه کلا کیسی بررسی نمیشه به نظرم درست نیست. احتمالا اون موردی که خیلی خیلی طولانی میشه، از نظر آفیسری که با فرد مصاحبه کرده، زمان خیلی زیادی نیاز داشته به عنوان ددلاین.

حالا سوال دیگه اینکه این اسم clearance از کجا اومده که ما معادل با administrative processing میدونیمش؟
    فکر میکنم clearance هم کوتاه شده ی یه چیزی مثل clearance checking باشه که در این حالت میشه گفت که معادل همون administrative processing هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری کامپیوتر-شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz666 نمایش پست ها
    بله درسته منتها من دنبال 6 تا 10 هفته ای بودم که بعضی از دوستان بهش اشاره کردن.
    الان به کاغذ زردی که بهمون دادن دسترسی ندارم، ولی فکر میکنم مال ما رو گفته بود ۶ تا ۱۰ هفته روال عادیه و حداکثر ۶ ماه! که دقیقا هم سر ۶ ماه ایمیلش اومد

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری کامپیوتر-شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط calculator نمایش پست ها
    سلام.دوستان ممکنه یکی منو راهنمایی کنه؟من یکی از دوستام کلییرنسش اومده اما الان نمیخواهد ویزا تو پاسش بخوره ممکنه بگید حداکثر زمانی که میتونه وقت داشته باشه پاسشو دراپ کنه سفارت چند وقته؟چقدر زمان داره تا پاسپورت را تحویل سفارت بده برا چاپ کردن ویزا داخل پاس؟ممنون
    اینجا نوشتن که تا ۴ ماه فرصت دارید پیکاپ کنید. نمیدونم چقدر درسته. ولی حتما تجربه ای دارن
    ویرایش توسط hamid166262 : December 29th, 2014 در ساعت 01:26 PM

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی می خوام برم
    17 نوامبر مصاحبه دادم و برگه زرد گرفتم
    ولی هنوز خبری از کیلیرینس نیست، کسی هست که در روز 17 مصاحبه داده باشه؟ با آفیسر دوم که عینکی هم بود.
    اون روز، نیم ساعت اول یه آفیسری بود که خوب برگه صورتی می داد. ولی بعدش قسمت ما این بود که اون طرف رفت و یکی دیگه اومد که به نظر می رسید ادم محتاطی باشه، چون تقریبا به همه برگه زرد می داد، حتی به پیر مردها و پیر زنهای بیچاره و بی خطر

من واسه PhD صنایع اقدام کرذه بودم. بدون فاند.
    سربازی ارتش.
    1 سال سابقه کار شهرداری. 2 سال تدریس دانشگاه.
    18 Nov مصاحبه داشتم. 17 Dec یه سری مدارک خواستند.
    دیروز واشنگتن آپ شدم و امروز کلییر شدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering/ University of Massachusetts Amherst

سلام دوستان
    من 2 سپتامبر مصاحبه کردم واسه پاییز 2014 در دبی کلیرنس شد .... یه ترم دیفر کزدم هفته پیش 18 دسامبر اولین آپدیتم سفارت بهم گفت I20 جدیدتو بفرست تا بدونیم هنوز دانشجویی یا نه .... منم همون شب براشون فرستادم I20 جدیدمو .... الان بشدت کمبود وقت دارم چون تو I20 نوشته باید تا 20 ژانویه اونجا باشم کسی میدونه معمولا چه مدت بعد از درخواست I20 جدید ویزا آماده میشه؟ جون فکر میکنم وقتی I20 جدیدو میخوان حتما پرونده کلیر شده دیگه

سلام. راستش من یه افتاقی اقتاده بود که نبودم کلا یه یک ماهی درست و حسابی...
    اومدم اینجا دیدم یه چیزایی راجع به خانم سارا؟!! و بستن کیس و ... گفتید اینجا؟
    ممنون میشم یکی مثل وحید برام توضیح بده دقیقا کل داستان زو. یعنی چی؟ اصلا این خانم سارا کی هست و چی گفته؟ لینکی از حرفاش موجود هست؟
    پ.ن: گرچه من ادمیشنم رو از دست دادم دیگه! اما اگه اینکه گفته دو ماه دیگه ماکسیممم چواب دادن هست میشه باز کمی رو آمریکا فکر کرد.
    و من یتق الله یجعل له مخرجاً، و یرزقه من حیث لا یحتسب.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Biavatan نمایش پست ها
    ممنون میشم یکی مثل وحید برام توضیح بده دقیقا کل داستان زو. یعنی چی؟ اصلا این خانم سارا کی هست و چی گفته؟ لینکی از حرفاش موجود هست؟
    پ.ن: گرچه من ادمیشنم رو از دست دادم دیگه! اما اگه اینکه گفته دو ماه دیگه ماکسیممم چواب دادن هست میشه باز کمی رو آمریکا فکر کرد.
    http://ir.voanews.com/media/video/st...ml?z=1568&zp=1
    too much love will kill you

Member alikhaan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    !Music No School yet

نقل قول نوشته اصلی توسط Biavatan نمایش پست ها
    http://ir.voanews.com/media/video/st...ml?z=1568&zp=1
    “You are the average of the five people you spend the most time with”-Jim Rohn

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhaan نمایش پست ها
    سلام. ممنون از لینک اما یکی میگه خلاضه چی گفتن؟ من الان رو لینوکس هستم و نمیتونم از پروکس استفاده کتم.
    و من یتق الله یجعل له مخرجاً، و یرزقه من حیث لا یحتسب.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)