نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 6 از 425 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 4249

موضوع: دبی (امارات) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

بچه ها من امروز باز کال کردم دوبی. به قسمت وقت گرفتن. گفتم وصل کنه به قسمت فارسی!! چون میدونستم یه آفیسر ایرانی داره که خوب جواب میده. کلی باهاش حرف زدم. کلا اطلاعات حیاتی ای بهم نداد! ولی حالا من اینجا واستون میگم.

اولا بهم گفت که تمام کیس های دانشجویی تو دوبی بررسی میشه و واشنگتن و اینا نمیره.

یکی از آشنایان به ما گفته بود که قبلا درخواست ویزا دادن، ویزاشون دیر اومده بود، بلند شده بودن رفته بودن خود سفارت پیگیری و اینا. من ازش پرسیدم میشه چنین کاری کرد؟ ولی این آفیسر به من گفت که این سیستم مال قبل 2013 بوده و الان کسی رو بدون وقت مصاحبه قبول نمیکنن.

و کلا بهم گفت که ببین "هیچ" کاری نمیتونی بکنی جز صبر کردن. گفت هرچی زنگ و ایمیل و اینا بدی فایده نداره. همچنین ازش پرسیدم که چرا از سفارت هیچ خبری نیست؟ واقعا تعطیلن؟ گفت که نه آفیسرها هستن. گفت تا 2 ژانویه تعطیل بودن و نمیومدن. ولی بعدش سفارت بازه و دارن کارها رو انجام میدن.

من که امروز هم کلیر نشدم. شدش 189 روز. واقعا از نظر روانی مریضن. یکی نیست بگه مرد حسابی اگه میخوای بدی بده، اگه نمیخوای بدی هم نده دیگه؟!!! دیگه این لوس بازیا چیه؟ به قرآن واسه بن لادن 189 روز میگشتن پیداش میکردن، نمیدونم تو رزومه ما دنبال چی هستن؟!!!

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan66 نمایش پست ها
    هیچ خبری نبود از دوبی تا به امروز ولی به نظر میاد داره اتفاق های خوبی میوفته ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط phdhossein نمایش پست ها
    یعنی چی نرمال میشه تارکان خان؟ ویزا دادنشون و میگی ایا؟
    يعني اينكه سفارت بازه و مثل روزهاي عادي داره كار ميكنه. ايميل را زود جواب ميدن، يكي دو نفر امروز آپديت يا ايميل گرفتن و و و
    فكر كنم اگه كسي بد شانس نباشه شايد تو اين هفته يا هفته بعد كلير شه
    راستي درسته ميگن ايميل هر چي بزني فايده نداره اما بنظرم بزنيد، هفته اي ي ايميل را بزنيد بذاريد بفهمن ملت منتظرن شايد ي تكاني به خودشون دادن. اونا هم ""احتمالا"" آدمن شايد ببينن انقدر داره ايميل زده ميشه ي شكي به عملكرد بدشون بكنن
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

آفرین، من کاملا موافقم. امروز من ایمیل دادم بهشون. بعد ار دو دقیقه جواب دادن. درست مثل هفته پیش. واسه اینکه ببینم جواب اتوماتیک هست یا نه، ایمیلشون رو جواب دادم: که من خودم میدونم تحت بررسی هست و اینا، ولی وقت کم دارم و ... . ولی این ایمیل دوم رو دیگه جواب ندادن. واسه همین حدس میزنم که واقعا ایمیل هارو میخونن. اما گویا متاسفانه اونکه ایمیل هارو میخونه یه منشی ساده هستش و نظرات رو به آفیسرها منتقل نمیکنه! ولی یادمه آخرای تابستون یه بار طرف بهم ایمیل داد که درخواست کردیم پروسه پروندتو expedit کنن. البته اوندفعه یه استثنا بودش.

کلا شغلت این نباشه که اول صبح بیای به متن رو ctrl C کنی، تا نصف شب اونو ctrl V کنی، بلند صلوات!!! والا.

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    يعني اينكه سفارت بازه و مثل روزهاي عادي داره كار ميكنه. ايميل را زود جواب ميدن، يكي دو نفر امروز آپديت يا ايميل گرفتن و و و
    فكر كنم اگه كسي بد شانس نباشه شايد تو اين هفته يا هفته بعد كلير شه
    راستي درسته ميگن ايميل هر چي بزني فايده نداره اما بنظرم بزنيد، هفته اي ي ايميل را بزنيد بذاريد بفهمن ملت منتظرن شايد ي تكاني به خودشون دادن. اونا هم ""احتمالا"" آدمن شايد ببينن انقدر داره ايميل زده ميشه ي شكي به عملكرد بدشون بكنن

امروز January 5th یه سری پرونده رو بروز کردند. من 22 اکتبر مصحاحبه داشتم. بعد از بروز شدن سایت واشنگتون، برای اولین بار، سایت دوبی با یه تاخیر یکی دوساعته اعلام کرد که پروسه بررسی تموم شد و پاس رو بفرست.
    من برای محکم کاری ایمیل زدم، خیلی سریع پاسخ دادند که بلی کار تمومه و پاس رو بفرست.
    در هر صورت فکر میکنم یه تحرکی ایجاد شده، امیدوارم سرعتش بره بالا و همه بزودی کلییر بشند و برسند. به امید خدا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس نرم افزار

کسی حدود اوایل نوامبر بوده جواب گرفته باشه؟

دوستان این یه لیست از دانشجویانی هست که طبق تاریخ مصاحبه شون بیشتر از ۶ ماه منتظر کلییر شدن هستن.

Na2013 12 May
    farshad2533 19 May
    majidtam 26 June
    phdhossein 27 May
    nnb777 30 June
    masoud26 2 July
    aviator 17 July

بعضی‌‌ها فعال هستن اما اونا که خبری ازشون نداریم اگه اینجا سر زدن بگن تغییری ایجاد شده در وضعیتشون یا نه.
    ویرایش توسط DibaBasir : January 6th, 2014 در ساعت 03:46 AM

دوستان خواهر من هم ایشود شد ﴿ویزا H1B با یک کیس نامبر) ولی نکته ای که هست من وقتی کانفیرمیشن خواهرم و پسرشو وارد میکنم زده ایشود ااما برا همسر و دخترش همچنانAdministrative processing هستش با آپدیت همزمان با خواهرم و پسرش. همچنین وقتی تو سایتCSC visa فقط دو تاwaybill number هستش که وقتی روش کلیک میکنم زدهshipment received at empost ولی برا دوتا همراش زده there is no information available on the waybill number at this time
    به نظر شما چرا اینطوریه?

ميشه بپرسم بعد از وقتي كه پاسها رسيد به سفارت كلا چندبار توو سايت واشنگتن اپ شدن؟ و فاصله زماني بين اولين اپ و ايشود شدن چند روز بود؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mzz نمایش پست ها
    دوستان خواهر من هم ایشود شد ﴿ویزا H1B با یک کیس نامبر) ولی نکته ای که هست من وقتی کانفیرمیشن خواهرم و پسرشو وارد میکنم زده ایشود ااما برا همسر و دخترش همچنانAdministrative processing هستش با آپدیت همزمان با خواهرم و پسرش. همچنین وقتی تو سایتCSC visa فقط دو تاwaybill number هستش که وقتی روش کلیک میکنم زدهshipment received at empost ولی برا دوتا همراش زده there is no information available on the waybill number at this time
    به نظر شما چرا اینطوریه?
    Difficult takes a day, impossible takes a week

من همين الان ايشود شدم.
    تحويل پاس به اژانس: ٢٩ دسامبر
    تحويل به امپوست: ٣٠ دسامبر
    تحويل به كنسولگري: بامداد ١ ژانويه
    اولين اپديت: ٢ ژانويه
    دومين اپديت: ٥ ژانويه
    ايشود: ٦ ژانويه (امروز)
    Difficult takes a day, impossible takes a week

نقل قول نوشته اصلی توسط 86125038 نمایش پست ها
    ميشه بپرسم بعد از وقتي كه پاسها رسيد به سفارت كلا چندبار توو سايت واشنگتن اپ شدن؟ و فاصله زماني بين اولين اپ و ايشود شدن چند روز بود؟
    اولین آپدیت ۱۸ دسامبر
    دومین آپدیت ۲ ژانویه( رسیدن پاسپورت به سفارت)
    سومین آپدیت ۵ ژانویه ( ایشود شدن ویزا خواهرم ویکی از بچه هاش )
    چهارمین آپدیت ۶ ژانویه ( ایشود شدن ویزاهمسر وفرزند دیگر )

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)