صفحه 176 از 226 نخستنخست ... 76126166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,751 تا 1,760 , از مجموع 2253

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin1212 نمایش پست ها
    نه Elpan جان من با کسایی که حدودا 13 نفر در ارتباطم موندیم. من دیفر کردم و اونا هم اکثرا دیفر کردن برای ترم بهار. ایشالاه که تا اون موقع بیاد.
    امین جان اطلاع دارید اینهایی که به مشکل خوردند چه مورد حساسی داشتند؟ رشته حساس بودند؟ کاش فقط به جای استفاده از این سایت می اومدند کمی توضیح می دادند تا شاید به بقیه در آینده کمکی کرده باشند.
    برو ای فقیه "دانا"؛ به خدای بخش ما را؛ تو و زهد و پارسایی؛ من و عاشقی و مستی
    0

Junior Member

سلام سايت ايروان فيلتر است چطور پيگير كليرنس باشيم؟

Junior Member

سلام دوستان. من خیلی ایمیل زدم به سفارت. امروز این جواب رو گرفتم. فکر میکنم دیگه شاکی شدن. من 111 روزه منتظرم. این ایمیل تمپلیت هستش؟

Dear Applicant,

Your case has been expedited, please understand, however, that the processing may still take some time to complete. As we explained during your visa interview, once the processing begins we are unable to provide you with a specific update as to when it will be completed. Please continue to check our website once or twice a week until your case number is posted.

Please update us in case you have changed your program and/or start date.

Sincerely,
    Consular Section
    U.S. Embassy Yerevan, Armenia

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n_m نمایش پست ها
    سلام دوستان. من خیلی ایمیل زدم به سفارت. امروز این جواب رو گرفتم. فکر میکنم دیگه شاکی شدن. من 111 روزه منتظرم. این ایمیل تمپلیت هستش؟

Dear Applicant,

Your case has been expedited, please understand, however, that the processing may still take some time to complete. As we explained during your visa interview, once the processing begins we are unable to provide you with a specific update as to when it will be completed. Please continue to check our website once or twice a week until your case number is posted.

Please update us in case you have changed your program and/or start date.

Sincerely,
    Consular Section
    U.S. Embassy Yerevan, Armenia
    دوست عزیز کلیرنس پدر من هم بیشتر از چهار ماهه که طول کشیده و ایمیل هم تا به حال دو بار زدیم و هر بار یک جواب تمپلیت یکسان دریافت کردیم که شبیه همین چیزهاییه که در ایمیل شما بوده با این تفاوت که در ایمیل ما خبری از expedited نیست. پس ممکنه این یه نکته مثبتی در روند کار شما باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط goldooneh نمایش پست ها
    دوست عزیز کلیرنس پدر من هم بیشتر از چهار ماهه که طول کشیده و ایمیل هم تا به حال دو بار زدیم و هر بار یک جواب تمپلیت یکسان دریافت کردیم که شبیه همین چیزهاییه که در ایمیل شما بوده با این تفاوت که در ایمیل ما خبری از expedited نیست. پس ممکنه این یه نکته مثبتی در روند کار شما باشه.

برای منم یک ایمیل تمپلیت یکسان رو چندبار فرستادن. اما این انگار تمپلیت نیست و عصبی شدن از بس ایمیل زدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط n_m نمایش پست ها
    برای منم یک ایمیل تمپلیت یکسان رو چندبار فرستادن. اما این انگار تمپلیت نیست و عصبی شدن از بس ایمیل زدن.
    اینم تمپلیت هست. نمونه اش رو دیدم. هیچ معنی خاصی هم ندارد.
    برو ای فقیه "دانا"؛ به خدای بخش ما را؛ تو و زهد و پارسایی؛ من و عاشقی و مستی
    0

Junior Member sepideh.1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Nebraska, Lincoln

سلام دوستان. مادروپدر من در تاریخ 29 اپریل مصاحبه شدن. هر دو بک گراند چک خوردند. شماره مادرم یک ماه بعد اعلام شد ولی هر چه صبر کردیم از شماره بابا خبری نشد. با توجه به اینکه باید تا ۳ ماه از تاریخ اعلام شماره ویزا در پاسپورت درج بشه، ما ریسک نکردیم و پاس مامان رو دادیم و ویزا براشون صادر شد. به سفارت هم تا حالا دو بار ایمیل زدیم ولی همچنان از ویزای پدرم خبری نیست و تا ۲۰ نوامبر هم ویزای مادرم باطل میشه. کسی مورد مشابهی داشته؟ ایا امیدی هست که در این مدت کم به پدر هم ویزا بدن؟ ایا ما میتونیم از طریقی پیگیری کنیم؟ باز ایمیل بزنیم؟
    Dear Goldooneh
    My parents had the same case, finally we decided my mom cannot wait any longer and she came to visit me by herself. after she went back to Iran in 6 months, My father was cleared. This means he waited 9 months for his clearance. then my mom applied for another visa and got a second Visa and now they are both here.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh.1983 نمایش پست ها
    Dear Goldooneh
    My parents had the same case, finally we decided my mom cannot wait any longer and she came to visit me by herself. after she went back to Iran in 6 months, My father was cleared. This means he waited 9 months for his clearance. then my mom applied for another visa and got a second Visa and now they are both here.
    خوشحالم که الان هر دو در کنار شما هستن. بله متاسفانه ظاهرا کار دیگه ای نمیشه کرد باید صبر کنیم و در نهایت اگر نشد مامان تنها بیان. مساله این هست که همراهی بابا خیلی میتونست کمک مادرم باشه. ایشون میگرنهای شدیدی به خصوص در مسافرتهای طولانی پیدا میکنن که من رو حسابی نگران میکنه.
    به هر حال ممنون از اینکه تجربه خودتون رو توضیح دادین.

Member ghorob آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa_Mechanical Engineering

نميدونم اين تجربه من چقدر بدرد شما ميخوره
    من و همسرم 2 تا كيس نامبر جدا داشتيم. همسرم كلير شده بود و من نه. ويزاي همسرم 12 سپتامبر باطل ميشد و اگر من ويزا نميگرفتم ويزاي اون رو هم نميدادند. من ايميل زدم كه از اين قراره و هيچ كاري نكردند.
    تا اينكه من 11 سپتامبر كليير شدم. خودشون گفتن تا قبل از 29 سپتامبر هر 2 پاسپورت رو بياريد تا ويزا بخوره...البته اين كيس فرق ميكنه چون خانم من مجبور بود ويزا نگيره چون f2 بود و نميتونست...

سلام دوستان. مادروپدر من در تاریخ 29 اپریل مصاحبه شدن. هر دو بک گراند چک خوردند. شماره مادرم یک ماه بعد اعلام شد ولی هر چه صبر کردیم از شماره بابا خبری نشد. با توجه به اینکه باید تا ۳ ماه از تاریخ اعلام شماره ویزا در پاسپورت درج بشه، ما ریسک نکردیم و پاس مامان رو دادیم و ویزا براشون صادر شد. به سفارت هم تا حالا دو بار ایمیل زدیم ولی همچنان از ویزای پدرم خبری نیست و تا ۲۰ نوامبر هم ویزای مادرم باطل میشه. کسی مورد مشابهی داشته؟ ایا امیدی هست که در این مدت کم به پدر هم ویزا بدن؟ ایا ما میتونیم از طریقی پیگیری کنیم؟ باز ایمیل بزنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorob نمایش پست ها
    نميدونم اين تجربه من چقدر بدرد شما ميخوره
    من و همسرم 2 تا كيس نامبر جدا داشتيم. همسرم كلير شده بود و من نه. ويزاي همسرم 12 سپتامبر باطل ميشد و اگر من ويزا نميگرفتم ويزاي اون رو هم نميدادند. من ايميل زدم كه از اين قراره و هيچ كاري نكردند.
    تا اينكه من 11 سپتامبر كليير شدم. خودشون گفتن تا قبل از 29 سپتامبر هر 2 پاسپورت رو بياريد تا ويزا بخوره...البته اين كيس فرق ميكنه چون خانم من مجبور بود ويزا نگيره چون f2 بود و نميتونست...
    ممنون از توضیحاتتون. امروز هم حدود 280 شماره جدید اعلام شده که باز هم شماره مورد نظر ما داخلشون نبود. فکر میکنم اصلا ایمیل هم فایده نداشته باشه همونطور که شما هم اشاره کردید ترتیب اثری به ایمیل نمیدن. فعلا باید صبر کنیم و البته دعا.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)