صفحه 198 از 226 نخستنخست ... 98148188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,971 تا 1,980 , از مجموع 2253

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط hahad نمایش پست ها
    سلام من چند تا سوال داشتم. دوستمون گفتن که واسه پیکاپ ویزا کپی آی 20 رو فرستادن و مشکلی پیش نیومده، می خواستم بدونم که آیا بعد از چاپ ویزا فرم آی 20 رو بر می گردونن و اینکه آیا لازمه که آفیسر زیر آی 20 رو امضا کنه و باید با آی 20 امضا شده وارد آمریکا بشیم؟
    ممنون
    بله بر می گردونند. ولی شما اگر خودتون برای پیک اپ نمی روید به نظرم کپی آی 20 رو بفرستید نه اصلش رو. نه افیسر آی 20 رو امضا نمی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Biavatan نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    راستش خواستم ببینم اوضاع کلیرنس و تعداد ورودی های ایروان نسبت به دبی و آنکارا چجوری هست؟
    ممنون میشم اگه یک دوست حرفه ای جوابم رو با آمار واعداد دقیق بگه بهم.
    حقیقتش من فکر نمی کنم تفاوت فاحشی بین سه تا سفارت باشه. چند ماه این وب سایت و جاهای دیگه رو زیر و رو کردم. ولی هنوز مدرک قابل قبول و محکمی که بتونم خودم رو راضی کنم بین سفارت ها فرق مهمی هست ندیدم. خب دوبی خیلی بیشتر از جاهای دیگه متقاضی داره. بنابراین طبیعی هست که ریجکتی ها و کسانی که به گیر و گور می خورند هم خیلی بیشتر باشه. ولی این دلیل ریجکت بالای دوبی نیست. البته یه چیزی که هست چون دوبی شلوغ تره من فکر می کنم یه مقدار سفارت بی نظمی باشه و درصد خطا توی روال اداریش بالا بره مثلاً در مقایسه با ارمنستان که خیلی سفارت کوچک و جمع و جوری هست. البته اونم تا اونجا که می دونم خیلی بهتر شده. بچه های 2012 به قبل خیلی از بی نظمی دوبی شکوه داشتند.

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2988 نمایش پست ها
    حقیقتش من فکر نمی کنم تفاوت فاحشی بین سه تا سفارت باشه. چند ماه این وب سایت و جاهای دیگه رو زیر و رو کردم. ولی هنوز مدرک قابل قبول و محکمی که بتونم خودم رو راضی کنم بین سفارت ها فرق مهمی هست ندیدم. خب دوبی خیلی بیشتر از جاهای دیگه متقاضی داره. بنابراین طبیعی هست که ریجکتی ها و کسانی که به گیر و گور می خورند هم خیلی بیشتر باشه. ولی این دلیل ریجکت بالای دوبی نیست. البته یه چیزی که هست چون دوبی شلوغ تره من فکر می کنم یه مقدار سفارت بی نظمی باشه و درصد خطا توی روال اداریش بالا بره مثلاً در مقایسه با ارمنستان که خیلی سفارت کوچک و جمع و جوری هست. البته اونم تا اونجا که می دونم خیلی بهتر شده. بچه های 2012 به قبل خیلی از بی نظمی دوبی شکوه داشتند.
    سلام. ممنون. من امروز با کد خودم جوابم رو کامل گرفتم. متاسفانه بر خلاف حرف شما تفاوت خیلی خیلی فاحش و وحشتناکی وجود داره بین میانگین کلیرنس و تعداد افراد کلیر شده و در پروسه بین سفارت ها...
    در هر صورت ممنون.
    در ضمن من ۲۰۱۱ رفتم دبی و هشت هفته ای کلیر شدم. اما این بار دارم میرم تو هشت ماه که منتظرم. :|
    و من یتق الله یجعل له مخرجاً، و یرزقه من حیث لا یحتسب.

سلام. ممنون. من امروز با کد خودم جوابم رو کامل گرفتم. متاسفانه بر خلاف حرف شما تفاوت خیلی خیلی فاحش و وحشتناکی وجود داره بین میانگین کلیرنس و تعداد افراد کلیر شده و در پروسه بین سفارت ها...
    در هر صورت ممنون.
    در ضمن من ۲۰۱۱ رفتم دبی و هشت هفته ای کلیر شدم. اما این بار دارم میرم تو هشت ماه که منتظرم. :|
    بیاوطن جان بر چه اساسی می گویی تفاوت خیلی خیلی فاحش وجود داره؟ متاسفانه من تا آمار موثق نبینم نمی تونم حرفتون رو قبول کنم.

Junior Member hahad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ROHAM83 نمایش پست ها
    سلام. دوستان
    همسر من کلیر شد، خدا رو شکر. اگه آپدیت شدین ایمیل به سفارت بزنید و بگید .
    طبق قولی که داده بودم، ویزای دوستان رو هم پیک آپ میکنیم. توی هفته جاری بلیط میگیریم.
    بهم پیغام بدین تا هماهنگ کنیم.
    مبارکه. ایمیل زدین به سفارت و اونا گفتن که کلییر شدن؟ چون آخه ارمنستان شماره جدید اعلام نکرده تو این یکی دو روزه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hahad نمایش پست ها
    مبارکه. ایمیل زدین به سفارت و اونا گفتن که کلییر شدن؟ چون آخه ارمنستان شماره جدید اعلام نکرده تو این یکی دو روزه؟
    بله دقیقا. من حدس میزدم کلیر باشه واسه همین ایمیل زدم و جواب اومد کلیر شدین و واسه پیک آپ اقدام کنید..

در هر صورت ممنون.
    سلام دوست عزيز
    من پست هاي شما رو تو فروم دبي دنبال كردم. امار و ارقام خوبي ارائه داده بودين. ممنون ميشم اگه در مورد ارمنستان هم نتايجتون رو اعلام كنيد تا اينگه بعضي ها صرفا بر اساس ذهنيات خودشون تحليل نكنن و ديگران رو دچار اشتباه نكنن!! يادمه اونجا گفته بودين ي برنامه واسه اينكار نوشته بودين. به نظرم گفته هاي شما مستدل تر از ديگران هست كه فقط صرفا براساس افكار شخصي تحليل مي كنند

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2988 نمایش پست ها
    بیاوطن جان بر چه اساسی می گویی تفاوت خیلی خیلی فاحش وجود داره؟ متاسفانه من تا آمار موثق نبینم نمی تونم حرفتون رو قبول کنم.
    سلام.
    راستش با تمام احترمای که قایلم براتون نیازی نمیبینم حرفم رو کسی باور کنه.
    و اما بعد..همین ظور که در پست پایین گفتن من اسکریپت نوشتم برای دبی که خودم رفتم و دارم اونجا رو چک میکنم همه کیس نامبر ها رو. اسکریپت جوری هست که من میتونم هر سفارت ایالات متحده رو بعنوان ورودی بدم و امرش رو در بیارم. برای همینه که میگم تفاوت فاحش فاحش داره...

احتمالا از دو هفته بعد آمار ایروان و آنکارا رو هم در میارم و میذارم رو فروم.
    و من یتق الله یجعل له مخرجاً، و یرزقه من حیث لا یحتسب.

سلام.
    راستش با تمام احترمای که قایلم براتون نیازی نمیبینم حرفم رو کسی باور کنه.
    و اما بعد..همین ظور که در پست پایین گفتن من اسکریپت نوشتم برای دبی که خودم رفتم و دارم اونجا رو چک میکنم همه کیس نامبر ها رو. اسکریپت جوری هست که من میتونم هر سفارت ایالات متحده رو بعنوان ورودی بدم و امرش رو در بیارم. برای همینه که میگم تفاوت فاحش فاحش داره...

احتمالا از دو هفته بعد آمار ایروان و آنکارا رو هم در میارم و میذارم رو فروم.
    لطف شماست به من. بی صبرانه منتظر امار موثق شما هستم و فکر می کنم به فروم هم خیلی کمک بکنه. فکر می کنم آمار درست در زمینه مقایسه سفارت ها می تونه خیلی مفید باشه و خیلی ها رو همونگونه که دوستمون فرهاد گفتند از تحلیل ذهنی بیرون میاره و به تحلیل عینی و درست رهنمون می کنه. روزگاری جداولی درست شد که یکی از اهدافش همین بود. ولی متاسفانه جداول ناقص هستند و کسی هم مسئولشون نیست.

Junior Member hahad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-الکترونیک

36 روز گذشت ولی هنوز خبری نیست، من دیگه دارم قرص می خورم از استرس...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)