صفحه 164 از 226 نخستنخست ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 2253

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

دوستان نظرتون چیه یه ایمیل دسته جمعی به سفارت بفرستیم که اسم و کیس نامبر همه اخر ایمیل باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin1212 نمایش پست ها
    من مجبور شدم دیفر کنم و طبق ایمیلی که از اینترنشنال دانشگاهم دریافت کردم در I-20 جدیدم فقط تاریخ ورود تغییر خواهد کرد. یعنی شماره سویس و اطلاعات فاندم تغییر نمیکنه.
    حالا به نظر دوستان چیکار کنم؟ تا کی منتظر باشم؟ اطلاع دارین اگه کنسل کنم برم سفارت دیگه چه اتفاقی می افته؟ یا حداقل کسیو میشناسین در شرایط ما بوده باشه و کنسل کرده باشه؟
    ممنون میشم دوستان نظرشونو بگن تا بتونیم به یک جمع بندی معقول برسیم.
    منم مثل تو هستم و دارم روش فکر میکنم. نمیدونم کار درستی هست یا نه؟ به نتیجه رسیدی به منم بگو. نمیخوام صبر کنم بعد 7 ماه ریجکتم کنن.

Junior Member

سلام . امروز که سفارت تعطیل بود و سایت آپدیت نشد . یک سوال آپدیت شدن کیس نامبر بعد از 9 ماه میتونه نشانه کلیر شدن باشه ؟ و اینکه از زمانی که سایت واشنگتن آپدیت میشه چقدر طول میکشه که توی سایت ایروان وارد بشه ؟

یک سوال دیگه هم اینکه کسی تلفن درستی از واشنگتن داره ؟ که با اپراتور صحبت کرده باشه ؟ چون من تماس گرفتم و تمام مدت تلفن اپراتور مشغول بود . ممنون میشم اگر کسی تلفنی داره اینجا بذاره.

در آخر هم به امید کلیر شدن همه دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoudafr نمایش پست ها
    سلام . امروز که سفارت تعطیل بود و سایت آپدیت نشد . یک سوال آپدیت شدن کیس نامبر بعد از 9 ماه میتونه نشانه کلیر شدن باشه ؟ و اینکه از زمانی که سایت واشنگتن آپدیت میشه چقدر طول میکشه که توی سایت ایروان وارد بشه ؟

یک سوال دیگه هم اینکه کسی تلفن درستی از واشنگتن داره ؟ که با اپراتور صحبت کرده باشه ؟ چون من تماس گرفتم و تمام مدت تلفن اپراتور مشغول بود . ممنون میشم اگر کسی تلفنی داره اینجا بذاره.

در آخر هم به امید کلیر شدن همه دوستان
    به احتمال زیاد کلیر معنیشه، چون اگه قرار بود ریجکت باشه میزد ریفیوزد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_zarif نمایش پست ها
    به احتمال زیاد کلیر معنیشه، چون اگه قرار بود ریجکت باشه میزد ریفیوزد
    ممنون نوید عزیز . من از یک بابت هم نگرانم همسرم هنوز آپدیت نشده این یکم منو نگران کرده .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoudafr نمایش پست ها
    ممنون نوید عزیز . من از یک بابت هم نگرانم همسرم هنوز آپدیت نشده این یکم منو نگران کرده .
    سلام

به نظر من هم این می تونه نشونه خوبی باشه فقط خواست بگم که منم حدود 15 روز پیش آپدیت شدم ولی هنوز شمارم تو ایروان اعلام نشده

Junior Member

حق با شما هس دوست عزیز احتمال نتیجه بخش بودنش کم ولی وقتی کاری از دستمون بر نمیاد باس همه راها رو باس امتجان کرد و کلا خدا رو چه دیدید شاید سفیر آدمی خوب و دلسوزی بود ولی بهر حال احتمالش زیاد نیست

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

کاربران گرامی جهت همفکری برای مکاتبه و اعتراض به مشکل کلیرنس دانشجویان ایرانی، به تاپیک مرتبط مراجعه کنید
    پست های مشابه اخیر به این تاپیک منتقل شدند.
    لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.
    ممنون از همکاریتون
    مدیریت فروم ApplyAbroad
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

Member ghorob آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa_Mechanical Engineering

سلام
    به سفارت آمریکا تو ارمنستان ایمیل زدم که من دیفر کردم ولی خانومم کلییر شده و تاریخ اکسپایرش 12 سپتامبر هستش. ازشون خواستم کار منو تسریع کنند و پرسیدم اگه من بعد 12 سپتامبر کلییر بشم آیا باید خانومم دوباره بیاد برای مصاحبه یا نه...حالا این جواب رو گرفتم از سفارت.گفته 4 ماه به شروع ترمت ایمیل بزن به ما تا ما کار administrative processing تو و همسرت (که قبلا کلیر شده) رو شروع کنیم !!!!!!
    این یعنی اینکه اصلا کار حداقل من یکی در جریان نبوده یا میشه برداشت کرد کسانی که از تاریخ I-20 شون خیلی رد شده حالا حالاها باید منتظر باشند....!!
    سوال اینه که من 10 روز دیگه ایمیل بزنم تا تازه کار من رو شروع کنند؟ پس تا الان چیکار میکردند؟ همسر من که کلییر شده پس چرا اون هم باید بررسی مجدد بشه؟....کلا نظرتون چیه دوستان

Dear Applicant

Thank you for the notification that you are deferring to a later semester. Please send us an email four months before your new program start date. In your email, please confirm your school, type of degree (masters, phd, etc.), and field of study. Also, please let us know when your semester will begin. We will then start your and your wife’s administrative processing. Your confirmation number will not change, and you do not need to interview again. Once the processing is done, we will post your confirmation number on our website. At that point, you should follow the instructions on our website to drop off your passport and your new I-20. Please ensure that your school updates your information in the SEVIS system.

We hope this information is useful. We look forward to hearing from you approximately four months before your new program start date.

Best regards,

Consular section

US Embassy, Yerevan, Armenia

Junior Member

سلام دوستان . من و همسرم هر دو کلیر شدیم . به امید کلیر شدن همه دوستان . تشکر از همگی و مدیریت محترم سایت. آرزوی بهترین ها رو براتون دارم. پاینده باشید
    ویرایش توسط Masoudafr : September 2nd, 2014 در ساعت 03:05 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)