صفحه 2 از 226 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2253

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    تجربه نشون داده که تازه از الان باید منتظر باشین که بدن!!!!
    کاملا موافقم ، تجربه‌ من از این فروم راجع به ایروان نشون میده که خیلی‌ منظم وبه ترتیب میان جلو لا اقل واسه توریستیا، الان رسیدن اواخرِ April بعدش به امید خدا نوبت شما که May بودین می‌شه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DibaBasir نمایش پست ها
    کاملا موافقم ، تجربه‌ من از این فروم راجع به ایروان نشون میده که خیلی‌ منظم وبه ترتیب میان جلو لا اقل واسه توریستیا، الان رسیدن اواخرِ April بعدش به امید خدا نوبت شما که May بودین می‌شه.
    سلام دیبا جان لطفا بفرمایید چطور تاریخ مصاحبه را متوجه میشوید من ویزای توریستی 26 جون بودم و همچنان منتظرم. چظور میتونم حدس بزنم چقدر دیگه باید منتطر موند. ممنون

Member jingolofski آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS in Mathematics & MS in Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ostademan نمایش پست ها
    سلام دیبا جان لطفا بفرمایید چطور تاریخ مصاحبه را متوجه میشوید من ویزای توریستی 26 جون بودم و همچنان منتظرم. چظور میتونم حدس بزنم چقدر دیگه باید منتطر موند. ممنون
    توی این سایت وضعیت کیس نامبرتون رو میتونید چک کنید اگه آپدیت شده باشه
    https://ceac.state.gov/CEACStatTrack...zCYubaSQI+RA==
    و همچنین میتونید شماره هایی که تو سایت اعلام شده اینجا وارد کنید که ببینید زمان مصاحبه کی بوده و چه زمانی کلیر شدند

دیروز نوشتم که از ویزای دوم مامان بابام خبری نیست. بهشون ایمیل زدم. جواب دادن که هر ۲ ویزا آماده است. پاسپورت هارو بیارید. ۱۷ آوریل بودن. ولی‌ بگم شماره دوم هنوز هم تواین سایت الام نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh_ss نمایش پست ها
    دیروز نوشتم که از ویزای دوم مامان بابام خبری نیست. بهشون ایمیل زدم. جواب دادن که هر ۲ ویزا آماده است. پاسپورت هارو بیارید. ۱۷ آوریل بودن. ولی‌ بگم شماره دوم هنوز هم تواین سایت الام نشده
    ضمن عرض تبریک، اینمورد واسه زوج ها عادی هست. من و همسرم هم ۲ تا کیس نامبر داشتیم . تو سایت سفارت و واشنگتن فقط شماره اون اومده اما تو ایمیل گفتن هر ۲ پاس رو بفرستین،،،

نقل قول نوشته اصلی توسط ostademan نمایش پست ها
    من از رو لیست هایی که خودم طبق اعلام کاربران منتظر تهیه کردم میگم که این ترتیب رو تو کلیر شدن دیدم. بصورت میانگین بعد ۷ ۸ ماه از تاریخ مصاحبه کلیر شدن..

Junior Member

سلام بچه ها من امروز کلیر شدم. تاریخ مصاحبه هم 19 دسامبر بود یعنی حدود 20 روز طول کشید. رشته ام مکانیک بود. برای دکتری پذیرش داشتم فول فاند. سربازی هم رفته بودم که ارتش بودم. تاریخ اکسپایر آی20 من هم 27 ژانویه هستش. قبل از همین تاریخ باید اونجا باشم دیگه درسته؟
    فقط اگه از دوستان کسی هست و میتونه لطف کنه یه لینکی از همین سایت بهم بده که مراحل بعدی که باید بعد از این انجام بدم چی هستش که یه وقت کاری رو رد ندم و بعداً به مشکل بخورم.
    ممنونم ازتون و امیدوارم همه زودتر کلیر بشن

Junior Member

سلام دوستان. من و همسرم 11 دسامبر مصاحبه داشتیم. توی این مدت که شماره های کلیر شده رو چک می کردم، یکسری شماره از نوامبر و اوایل ذسامبر اعلام کردن و این دو، سه روز اخیر هم، چندین شماره از اواسط دسامبر به این ور. یعنی اینکه تاریخ ماحبه من بین این دو بازه زمانی بوده، هنوز اعلام نشده!!! به نظر شما، آیا میشه نتیجه گرفت که ما جزو کلیرنس های طولانی هستیم؟؟؟ در ضمن، موقع مصاحبه، آفیسر به ما گفت فرایند اداری 7 هفته طول می کشه. ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_mas نمایش پست ها
    سلام بچه ها من امروز کلیر شدم. تاریخ مصاحبه هم 19 دسامبر بود یعنی حدود 20 روز طول کشید. رشته ام مکانیک بود. برای دکتری پذیرش داشتم فول فاند. سربازی هم رفته بودم که ارتش بودم. تاریخ اکسپایر آی20 من هم 27 ژانویه هستش. قبل از همین تاریخ باید اونجا باشم دیگه درسته؟
    فقط اگه از دوستان کسی هست و میتونه لطف کنه یه لینکی از همین سایت بهم بده که مراحل بعدی که باید بعد از این انجام بدم چی هستش که یه وقت کاری رو رد ندم و بعداً به مشکل بخورم.
    ممنونم ازتون و امیدوارم همه زودتر کلیر بشن
    باید زودتر برین ایروان پاستون و I20 رو ببرین و ویزا رو بگیرین

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein021 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من و همسرم 11 دسامبر مصاحبه داشتیم. توی این مدت که شماره های کلیر شده رو چک می کردم، یکسری شماره از نوامبر و اوایل ذسامبر اعلام کردن و این دو، سه روز اخیر هم، چندین شماره از اواسط دسامبر به این ور. یعنی اینکه تاریخ ماحبه من بین این دو بازه زمانی بوده، هنوز اعلام نشده!!! به نظر شما، آیا میشه نتیجه گرفت که ما جزو کلیرنس های طولانی هستیم؟؟؟ در ضمن، موقع مصاحبه، آفیسر به ما گفت فرایند اداری 7 هفته طول می کشه. ممنون.
    تاریخ i20 کی هست؟
    اگه مشکلی نباشه توی رزومتون سر موقع کلییر میشین، نگران نباشین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)