صفحه 200 از 226 نخستنخست ... 100150190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,991 تا 2,000 , از مجموع 2253

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2988 نمایش پست ها
    فکر کنم احتمال همچین چیزی خیلی کم باشه. رشتتون چیه؟ حساسه؟
    لیسانس مکانیک به مستر کامپیوتر ساینس
    سربازی معاف شدم. از من cv خواست نداشتم اما sop رو بهش دادم(که فکر کنم کار cv رو هم انجام میداد) خیلی راجع به کارایی که کردم سوال کرد ازم اما مدارک شغلیم رو اصلا نخواست ک ببینه! تماما هم شرکتهای خصوصی بودن. بعدشم که گفت برای اطلاعات بیشتر میل میزنیم سوال می پرسیم ازت...

نقل قول نوشته اصلی توسط ajn00 نمایش پست ها
    لیسانس مکانیک به مستر کامپیوتر ساینس
    سربازی معاف شدم. از من cv خواست نداشتم اما sop رو بهش دادم(که فکر کنم کار cv رو هم انجام میداد) خیلی راجع به کارایی که کردم سوال کرد ازم اما مدارک شغلیم رو اصلا نخواست ک ببینه! تماما هم شرکتهای خصوصی بودن. بعدشم که گفت برای اطلاعات بیشتر میل میزنیم سوال می پرسیم ازت...
    حالا وایسید ببینید چی میگه در جواب ای میل. رشته آیندتون که فکر نکنم حساس باشه. شاید یه چیزی گفته و بعد پشیمون شده. بعید نیست. آخه اون سوآلا اکثراً به اینده مربوط می شه.

Junior Member hahad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط gol_biboo نمایش پست ها
    دوستان همیشه قبل از اینکه کیس نامیر توی سایت ارمنستان اعلام بشه، قبلش توی سایت واشنگتن آپ دیت میشه؟ مورد بوده بدون آپ دیت کیس نامیر توی سایت ارمنستان اعلام شده باشه؟
    سلام، اونایی که کلییرنس می خورن باید پروندشون بررسی بشه، و بالاخره باید یه روز این بررسیه تموم شه دیگه، هر وقت که تموم شه سایت آپدیت میشه. البته قبل اون هم امکان داره چند بار آپدیت بشه. مثه وقتی که 11 تارو جواب میدیم.

دوستان همیشه قبل از اینکه کیس نامیر توی سایت ارمنستان اعلام بشه، قبلش توی سایت واشنگتن آپ دیت میشه؟ مورد بوده بدون آپ دیت کیس نامیر توی سایت ارمنستان اعلام شده باشه؟
    تک و توک مواردی خوندم که همچین چیزی بوده.

ولی بالاغیرتاً این از اون سوالاس که گفتی از بیکاری می پرسم تا ملت رو سوال پیچ کنم. خودم می دونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط y_ali_n نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    آیا راهی هست که از شماره های اعلام شده بفهمیم دانشجویی بوده یا توریستی؟
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنین.
    30 اکتبر واسه ویزای دانشجویی مصاحبه دادم با همسرم هنوز خبری نیست.
    برای ایروان فکر نمی کنم تکنیک خاصی باشه. البته اگه مدت طولانی روال رو دنبال کنید میاد دستتون. من چند ماهی دستم بود. ولی دیگه نگاه نکردم وقتی کلیر شدم.
    متخصص این کار آقای زبرجدی (zebarjadi) هست که از مدیران این فروم هستند. اگه خیلی براتون مهم هست پیام براش بفرستید ببینید چی می گه.

پدر من 4 بار آپدیت شد ، با اینکه وضعیتش تو سایت واشنگتن هنوز توی پروسس بود ولی اسمش توی سایت سفارت ارمنستان اعلام شد و تا روزی که ویزا رو در پاسپورتش گرفت ، یک روز قبلش وضعیت ویزاش توی واشنگتن این پروسس بود ! فقط اگر بالای 2 بار آپدیت شدید برید دنبال اسمتون توی سایت سفارت بگردید
    http://www.time.ir ساعت و تقویم رسمی ایران
    وقتی حرف راست می زنید
    فقط انسان هایی از دستتان عصبانی می شوند
    که تمام زندگیشان بر دروغ استوار است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2988 نمایش پست ها
    حالا وایسید ببینید چی میگه در جواب ای میل. رشته آیندتون که فکر نکنم حساس باشه. شاید یه چیزی گفته و بعد پشیمون شده. بعید نیست. آخه اون سوآلا اکثراً به اینده مربوط می شه.
    11سوالی که معمولا ایروان میفرسته که توی همین سایت هم topic داره رو نگاه کردم.اگه اینارو بخاد بپرسه که من همونجا جواب دادم! فقط cv نداشتم.
    حالا باید منتظر باشم دیگه....

Junior Member hahad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ajn00 نمایش پست ها
    11سوالی که معمولا ایروان میفرسته که توی همین سایت هم topic داره رو نگاه کردم.اگه اینارو بخاد بپرسه که من همونجا جواب دادم! فقط cv نداشتم.
    حالا باید منتظر باشم دیگه....
    اونطوری نیس اصلاً، تو روز مصاحبه ی من چیزی نبود که اون بخاد و من نداشته باشم..
    ولی با این حال بازم کلییر خوردم و 11 تارو واسم فرستاد همون روز.

Junior Member

42 روزهست که منتظرم و شرایط از انتظار به اضطراب تبدیل شده, میانگین انتظار واسه کسایی که 11 سوالو براشون میفرستن چقدر هست؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

خودتون رو خسته و عصبی نکنید. مال اکثریت افراد یا تا هفته سوم میاد یا تا آخر هفته 9. شما هنوز چند روز تا 60 روز فرصت داری. معمولا این وسط اعداد 53 تا 57 خیلی مقدس هستند!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)